Post-post-sferakonska (anti)depresija

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by LordShaper »

Izitpajn wrote: Što se tiče Ballcona i mamine cice, za istog sam doznao puno godina kasnije kad sam počeo šetati po konovima. Nije vam izgovor :P Pogotovo što se na sva zvona pričalo "opet u Zagrebu nakon četvrt stoljeća". Learn some history, folks :kava:
:bilo:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
Stonehead
Hani
Posts: 89
Joined: 04 Jun 2004, 20:10

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by Stonehead »

Quicksilver wrote: samo Eurocon 2012 je bio doista užasno velik i naporan posao.. To možda volonteri (mislim na male & velike od Sjevera) ne kuže, al oni koji su danima kuckali, kontaktirali, zivkali inozemstvo & tuzemstvo, slali mailove (i još paralelno od 8-4 ili 9-5 radili posao od kojeg uostalom žive!) - znaju kaj je to zapravo.
Moram se odazvati na ovo i reći da volonteri (mislim barem na nas sa Sjevera) kuže gdi je teža strana organizacijske vage. Stoga i moja nevoljkost da preuzmem onaj 'sudjeloval u organizaciji' dio ranije u topicu. Znamo tko se stvarno naradil, a ne samo tih par dana kolko je trajal kon. I svake godine se zbog toga divimo organizatorima. Mislim da svi mi volonteri skupa ne bi bili adekvatna zamjena za bilo kojeg člana organizacije.

Just sayin'.
VELIKI.... VELIKI od Sjevera!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by Izitpajn »

Stonehead wrote:Mislim da svi mi volonteri skupa ne bi bili adekvatna zamjena za bilo kojeg člana organizacije.
Ajde dosta više s tim stavom "mi nevrijedni volonteri". Ja sam radio puno, puno manje nego dobar dio ljudi. Ako se sve izračuna, mislim da je prosječan volonter bio korisniji od mene tako da bih ja prvi trebao šutjeti kad krenu bilo kakve analize ili slično. Ali, eto, ja i dalje laprdam i ne dam se smesti. Dakle, nema razloga da se itko drugi osjeća manje vrijednim.
Stonehead
Hani
Posts: 89
Joined: 04 Jun 2004, 20:10

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by Stonehead »

Ne osjećam se manje vrijednim ni niš takvo ne sugeriram. I bez nas ne bi bilo ničeg... ali da smo odradili jednostavniji dio posla - jesmo. :)

A to kaj si ti "lijena guzica" (with all due respect ^^), to je tvoj problem :P
VELIKI.... VELIKI od Sjevera!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by Izitpajn »

Gdje je točno "problem"? :P

I zašto lijena guzica? Pa ni ja tebi ne kažem da si "vrijedna guzica". Bože sačuvaj!
Stonehead
Hani
Posts: 89
Joined: 04 Jun 2004, 20:10

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by Stonehead »

To se samo tak veli. :)
VELIKI.... VELIKI od Sjevera!
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by Dagi »

Čisto na uvid, sajt je još živ:
http://public.carnet.hr/sf/enter.html
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Post-post-sferakonska (anti)depresija

Unread post by Izitpajn »

Ej, da mi fakat bidamo za Zagreb 1999.? Mislim, ako može Antarktik i Minneapolis '73, zašto ne bi mogao Zagreb 1999? Eto, već imamo i gotov sajt!

Ili Zagreb 2004?
Post Reply