MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
Nog
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Aug 2009, 19:47
Location: Veja

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Nog »

Genijalce sa HTV - " Završio program Atlantis. " - glavni Dnevnik u 19:30 ponovljeno više puta. :x
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Dagi »

Nog wrote:Genijalce sa HTV - " Završio program Atlantis. " - glavni Dnevnik u 19:30 ponovljeno više puta. :x
Ne znaju i ne znaju da ne znaju...

A važno je tko je od celebrityja ouo kakve sandale. U to se razumiju.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

kao sto im je i vazno da je umrla amy winehouse. vise vremena je posveceno narkomanskoj kvazipevaljki nego sto je posveceno pokolju kojeg je izvrsio religiozni desnicar nad gomilom djece.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

jbt wrote:kao sto im je i vazno da je umrla amy winehouse. vise vremena je posveceno narkomanskoj kvazipevaljki nego sto je posveceno pokolju kojeg je izvrsio religiozni desnicar nad gomilom djece.
Sve bi bilo drukčije da je ona bila među njegovim žrtvama. :kava:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: MRZIM!!!!

Unread post by proteus77 »

OK, možda je prejaka riječ mrzim, ali definitivno ne volim kad mi mcn pošalje obavijest da mi je poslao poštom nedostajuće brojeve UBIQa u srijedu, a u petak ih ne dobijem, nego moram čekat vikend i vjerovatno ih dobiti u ponedjeljak, a taman ovaj vikend imam vremena za čitat i baš bi mi pasalo da napasam oči i mozak i sve kvalitetnim sf-štivom i to sve puta 4, jer toliko mi je brojeva sad il na putu il na nekom poštanskom pultu :dum: :puca: :x

I šta sad da čovjek radi, osim da se izjada na NOSF-ovom forumu... Ništa, idem čitat stare brojeve, tj. one koje imam...
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: MRZIM!!!!

Unread post by LordShaper »

A da, hrvatske pošte, uvijek lutrija...
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: MRZIM!!!!

Unread post by proteus77 »

Evo, HP je obavio svoje i dostavio 4 broja UBIQa... :cheers: pa da ne idem sad na temu "Volim"...

Inače, klub razvaljotka ima puno više stranica od kluba srdašce :lol: valjda je i sf-forumašima lakše izjadati se zbog problema nego podijeliti radost zbog nekoga/nečega :oops:

No, UBIQi (UBICi, UBiKi, kako glasi uopće nominativ množine?!) su stigli pa krećem na čitanje...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

Vani 35 stupnjeva, u stanu 33. Hladim bebu, golu brišem sa mlakom vodicom... mala uživa, guguće, pjeva...
Dolazi svekica sva znojna i izmučena od vrućine, ali neeeee, bebi nije vruće: "Ajme obuci ju da se ne prehladi, ne voli biti gola!" :x :x :x
Ajde, idem ju obući da mi sveki ne skvoca, mala se ljuti, vrišti, ne da rukice kroz rukave, opet se sva oznoji od muke, sveki njenu ljutnju komentira: "Žedna je, daj joj vode!" Dam vode, mala sve popije, sveki za znalačkim glasom: "Vidiš kako je bila žedna!" Pa normalno da je žedna, isse, kad joj je vruće!!! :puca:
Ode sveki a ja opet skinem malu do gola i ajmo veselja i hlađenja sa vodicom. :cheers:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

jebo vrućinu
i onog koji je složio stvar da forum ne prihvaća kratke postove
jebo
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

mrzim osjecku gradsku i sveucilisnu knjiznicu. ako ima osjecana ovdje - imate moje suosjecanje. kao da nije dovoljno sto hrpe knjige nema, najdraze mi je kada knjigu imaju u svom katalogu, ali je u spremistu (meni se sad dogodilo prvi put, ali koliko cujem to nije tako izoliran slucaj). sto znaci, kako mi je ljubazno objasnio covjek na telefonu, da su te sve knjige u spremistima u kutijama i da oni nemaju nacina da znaju u kojoj kutiji je koja knjiga, odnosno da su sve te knjige prakticki nedostupne. :x

usput, knjige koje ja trazim ima dostupno za posudbu osam zagrebackih ogranaka i dva rijecka.
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
arkturuz
Puppeteer
Posts: 152
Joined: 31 May 2006, 12:36
Location: Planet Zephulor

Re: MRZIM!!!!

Unread post by arkturuz »

Ponudi se kao volonter katalogizator. To ti je odmah prilika naći knjige za koje i nisi znao da ih želiš čitat :D
There's death from the beginning to the end of time
And I'm the cosmic champion and I hold a mystic sign
And the whole world's dying and the burdens mine
And the black sword keeps on killing 'til the end of time
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

da zivim u osijeku mozda i bih. ali kako idem doma kroz slijedecih par dana, nula bodova od toga. preostaje mi samo njurgati po internetu gdje god mogu :mda:
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Mrzim administraciju, birokraciju, i kvantnomehaničku neurospolnu kirurgiju u koju su pretvorili vađenje i dizanje dokumenata.
Kafka je bio optimist!
Randomness is strong with this one!
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

prošlo je dvije godine, ali još uvijek imam tikove kad se sjetim procedure... :mda:
najjače mi je bilo kad je zakoniti morao ići potpisivati da mi DOPUŠTA da se prijavim na njegovu adresu. jer sama činjenica da je tjedan dana ranije potpisao da me ženi, ono, dok nas smrt ili neka druga elementarna nepogoda ne rastavi, ne podrazumijeva da smijem stanovati u njegovoj kući. logično u mp3 i nazad... :x :zbunj:
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Post Reply