MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

E da, spominjanjem tog filma, podsjetio si me. "Mrzim" Damona, Keenan Ivorya, Marlona i Shawna.
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

Mrzim kad gospoja punica smatra da se dvije odrasle osobe sa redovnom plaćom i rješenim stambenim pitanjem neće biti sposobne brinuti za nadolazeće potomstvo. Buduća baka uopće nije svjesna koliko me vrijeđa sa svojim neosnovanim brigama i nekorisnim savjetima. :bla: A ima žena dobre namjere, ona hoće pomoći... vidim da se čak suzdržava. Ali ja se svejedno LJUTIM. :puca: :puca: :puca:
Još dobro da nisam u kontaktu sa mojom majčicom, jer bi dupla doza brižnih baka bila NE-IZ-DR-ŽI-VA. :x
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Tanja.C wrote:Mrzim kad gospoja punica smatra da se dvije odrasle osobe sa redovnom plaćom i rješenim stambenim pitanjem neće biti sposobne brinuti za nadolazeće potomstvo. Buduća baka uopće nije svjesna koliko me vrijeđa sa svojim neosnovanim brigama i nekorisnim savjetima. :bla: A ima žena dobre namjere, ona hoće pomoći... vidim da se čak suzdržava. Ali ja se svejedno LJUTIM. :puca: :puca: :puca:
Još dobro da nisam u kontaktu sa mojom majčicom, jer bi dupla doza brižnih baka bila NE-IZ-DR-ŽI-VA. :x
Pravi se da ne razumiješ jezik. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

Tanja.C wrote:Mrzim kad gospoja punica smatra da se dvije odrasle osobe sa redovnom plaćom i rješenim stambenim pitanjem neće biti sposobne brinuti za nadolazeće potomstvo. Buduća baka uopće nije svjesna koliko me vrijeđa sa svojim neosnovanim brigama i nekorisnim savjetima. :bla: A ima žena dobre namjere, ona hoće pomoći... vidim da se čak suzdržava. Ali ja se svejedno LJUTIM. :puca: :puca: :puca:
Još dobro da nisam u kontaktu sa mojom majčicom, jer bi dupla doza brižnih baka bila NE-IZ-DR-ŽI-VA. :x
Da, tako to ide... dok ne zatreba baka-servis. Uživaj u tome što ih imaš i što su dosadne i dobronamjerne. Ozbiljno.
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

Svi su nonići takvi, na stranu teorija da je inteligencija obrnuto proporcionalna godinama, treba imati strpljenja. Treba klimati. Treba postavljati pitanja. Na odgovore pokunjeno treptati. Da... da... U pravu si. Kad shvati da će doista morati nešto raditi, pogotovo ukoliko ih se nešto bude tražilo u vrijeme Anđela i vraga ili nekih drugih mex soapa odustati će. Nemoj samo potcjenjivati njihovo iskustvo. Možeš imati 1.5 završenih studija, dva CC rada, govorničko mjesto na međunarodnom kongresu, koliko je truda uloženo ne znači nikome, znače samo rezultati. Ako si ispala ti... mor'da ipak znaju što rade...
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

@Milena
A znam. Zato se isto ljutim. Moram šutit i trpit jer znam da će mi trebati.

@Samuel
Kimanje da (a što mi drugo preostaje) ali pitanja ne želim postavljati jer i bez pitanja dobivam bezbroj facepalm savjeta: od jedi ovo-jedi ono, ne jedi ovo-ne jedi ono, nemoj se previše zdebljat jer onda dijete neće imat mjesta pa će ostati malo, spavaj s nogama ovako jer... (ubaci neki razlog), nemoj da ti bude hladno, nemoj da ti bude toplo... a kad počne sa pričama o kćerima i unukama od susjeda, prijateljica, sestrama od rođake iz petnajstog koljena i njihovim trudnoćama i porođajima... :puca: Kao da je jedina tema o kojoj želim slušati trudnoća i porod. :x

I tako se jučer nađemo u centru sa budućom bakom, ispriča sve što mi mora ispričati, ispita me me detaljnije od doktora, stišćem zube i trpim, pokušavam ne kolutati očima na novu porciju savjeta i ajde... ojunačim se i pozovem ju: "Dođite sad još kod nas na kavu, da vidite kako smo uredili stan, imam i gibanicu u pećnici, morate probati..." Da žena vidi, jel, da sam sposobna domaćica. Makakvi. Prva reakcija: "JESI UGASILA PEĆNICU??!!!"

ZNAM.
ŠUTIM I TRPIM.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Krepo disk. Kad upalim komp, monitor se plavi ko obračun BBB i murje. Efektivno crklo sve.
I naravno, marfijevski, jedina 2 fajla koja mi trebaju su mi na kompu, a ne negdje online! :puca: :cussing:

Ajd, riješio stvar par sati kasnije, pa sam sad samo rezidualno gunđav :mda:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Samuel »

Kritike.
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

Samuel wrote:Kritike.
Welcome to the writing world. :zubo:

Nu, ozbiljno govoreći, znam da je teško trpjeti kritike, i možda je ispalo malo kao da smo te napali, ali to je sve u najboljoj namjeri, i nadam se da si toga svjestan. We love you. Really, we do. :cmok:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Birokraciju.
Zato Ameri smiju naokolo ići naoružani. Pa nek ih se neko usudi zajebavat na šalteru! :puca:

S druge strane zato su im svi šalteri blindirani. :(
Randomness is strong with this one!
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

Xaotix wrote:Birokraciju.
Danas sam pod utjecajem dobrih hormona pa (zasad) ne mrzim, ali slažem se da je birokracija vrlo neugodna. :ninja: Tri srijede za redom sam pokušavala prijavit novo stalno prebivalište i dat radit novu osobnu i uvijek je bilo nešto, fali neki papir, potpis, datum, ovo ono. Jučer sam tek rješila.
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: MRZIM!!!!

Unread post by suaco »

mrzim onaj feeling kad pogledas cijelu seriju do kraja i ide zadnja epizoda i odjavna spica... i nema vise :(
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

@xaotix @tanja
ja sam upravo u procesu trajnog preseljenja u varazdin. svaki dan prosli tjedan sam bio u nekom uredu i morao se vracat sutradan. i danas idem. lagano divljam vec.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Brumiko »

jbt wrote:ja sam upravo u procesu trajnog preseljenja u varazdin.
Dobro mi došel, prijatel. :D
Post Reply