Kill Bill Vol. 2

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Kill Bill Vol. 2

Unread post by Aranel »

Jel gledo neko?
Ja gledala i moram priznat da sam razočarana koliko sam prvim bila oduševljena. :!:
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Bojan »

Mene je vol. 1 do te mjere naĹživcirao, da vol. 2 ne sam da ne Ĺželim pogledati, nego ga ne Ĺželim imati na DivX (a zaista skupljam sve i sva[?]ta).
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

meni je prvi dio bio okej.. cura rastura, kaj o?ete? :dontknow:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Svima nam je prvi dio bio okej. (bar mislim)

Ono što mene prepada je gledanje drugog dijela sad kad znam da se s Bojanom dobro slažem oko prekostura... :(
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

očito nisam dovoljno dorbo pročitala mail :x
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

mislim, post

o, bože :!:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Meni prvi dio nije bio okej :?
Jedina dobra stvar - dobro, dvije u jedinici su mi mjuza i crtić. Ostalo me živciralo iako asm znao što mogu očekivati od Taranitna i pripremio se na to :). Ali film mi jednostavno nije legao. :dontknow:
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

meni je baš legao, dobra atmosfera, nice moments, carnage, izvrsna mjuza - pravi tarantino :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Bojan »

Nimrod wrote:meni je ba[?] legao, dobra atmosfera, nice moments, carnage, izvrsna mjuza - pravi tarantino :)
Kad priprema[?] lasagne (s mesom)...
a) nije tovoljno imati kvalitetno meso i za?ine, mora[?]...
b) ... paziti koliko dugo ?e se meso dinstati, koje (i koliko) za?ina ?e[?] dodati, koliko dugo ?e biti u pe?nici i...;
c) ... mora[?] ih raditi s ljubavlju.

Bit je u tome da onaj tko ?e ih jesti osjeti da si zaista HTIO pripremiti te lasagne, a ne da su to samo jo[?] jedne od lasagne koje si pripremio. Svake lasagne moraju biti posebne.

Ku[?]ajmo, recimo "Reservoir Dogs" - malo nedostaje za?ina, ali sve je O.K, jer je meso kvalitetno (pravo doma?e, osje?a se punina okusa), a i to su mu prve lasagne pa mu se manje gre[?]ke mogu oprostiti.

"Pulp Fiction" - Uh. Tu je zamalo pretjerao sa za?inima. Ali nije. Meso je pravo, doma?e. Ĺ to je najbolje, osje?a se da je kuhar radio s ljubavlju. Kad naru?ujem lasagne, Ĺželim da imaju ovakav okus.

"Jackie Brown" - Mmmm. Meso je O.K. (nije doma?e, ali je od solidnog proizvo?a?a), i pogodio je pravu koli?inu za?ina. Ve? tu se osje?a da gubi interes za pripremanje lasagna.

"Kill Bill" (vol. 1.) - Meso je GMO, uglavom bez okusa. Poku[?]ao je to nadoknaditi s GOMILOM za?ina, ali je na kraju pretjerao s njima - posebno mislim na dio filma kad Uma pobije satniju (mozda cak bojnu) japanaca. Sve bi se to moglo oprostiti da se u lasagnama osje?a nimalo kuharova ljubav. Ali ne osje?a se - u njima je jednako ljubavi kao u hamburgeru iz McDonald'sa.

Tarantinu su lasagne dosadile, priprema ih samo zato [?]to se dobro prodaju (ili moĹžda ne zna ni[?]ta drugo skuhati). Vrijeme je da po?ne kuhati ne[?]to drugo. Barem lasgne sa sirom. Uostalom, nitko ne dobiva tituli vrhunskog kuhara zato [?]to zna pripremiti jedno jelo.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:iconbiggrin: :laughing1: :hello1:

sad mi se jedu lazanje!!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

ja sam prvi dio prestao gledati nakon one Ĺženske tu?njave na po?etku
po[?]to su se smirile kad je do[?]la curica, ja prestao gledati

ne pa[?]u mi filmovi koje predstavljaju kao ozbiljne uradke a film ide iz jednog komi?nog [?]tosa u drugi - s povremenim potocima krvi (to sam vidjeo u raznim najavama filma)
no muzika mi se svi?a - posebno ona japanska te ona "Bang Bang" stvar

a drugi dio mi isto stoji na nekom CD/DVDu no nisam ga gledao dalje od one voĹžnje auta na po?etku

na kojoj minuti je crti? u prvom dijelu?
pogledo bi ga no ne gleda mi se cijeli film, a kod preskakanja sam ga presko?io
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

ire wrote::iconbiggrin: :laughing1: :hello1:
E, ponavljaš se.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:; samo djelomi?no
Instant Geek. Just Add Coffee.
Ignus
Ewok
Posts: 5
Joined: 17 Oct 2003, 09:18

Unread post by Ignus »

Den wrote:ja sam prvi dio prestao gledati nakon one ženske tu?njave na po?etku
pošto su se smirile kad je došla curica, ja prestao gledati
Meni je to bilo isto malo glupavo, ali žene kažu da Tarantino odlično pozna ženski mozak i da bi one vjerovatno baš tako postupile. Pa ti vidi. :x
Post Reply