Daklem ...

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

dmi wrote:...pa i nije - znam za to ali ovako imam bolji pregled po temama i ponekad uletim na post koji nije aktivan... :;
:shock:

Not quite sure what you're talknig 'bout old chap?

Dobije[?] 'van' one postove na kojima se ne[?]to doga?alo dok tebe "nije bilo"... ako te ne[?]to od toga ne interesira - presko?i[?]... i to je to... a uvijek te 'stavi' upravo na onaj post koji je napisan, kad eto, ba[?] tebe vi[?]e nije bilo na forumu... :)
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

ban wrote:Ovo bi trebalo ici pod tehnikalije :hiding: Sve ce biti po starom cim domena nosf.net postane aktivna.
Nadam se da to ne znači da ćeš opet stavit stare boje. Meni su ove super!!!! Geeeeeeeeenijalne. Samo je potrebno malo vremena da ljudi koji ne postaju puno naviknu. Meni se recimo krusor prestao gubit nakon par dana. :flower:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

MadDog wrote:Dobije[?] 'van' one postove na kojima se ne[?]to doga?alo dok tebe "nije bilo"... ako te ne[?]to od toga ne interesira - presko?i[?]... i to je to... a uvijek te 'stavi' upravo na onaj post koji je napisan, kad eto, ba[?] tebe vi[?]e nije bilo na forumu... :)
...krivo si me razumio sve je uredu samo [?]to ja ponekad idem po starim postovima pa si nakupljam inspiraciju za ne[?]to drugo...
Zbog toga vi[?]e volim "surfati" po podforumima... :)
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Nove ikone za ozna?avanje novijeh postova, sad i daltonist poput mene more odmah uo?iti osvježene teme.
Good job Bane!

:blob:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

funkcioniraju, ali mi se ne svi?aju :?

jebiga, bane, nikako zadovoljiti mase :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Ma dajte ljudi molim vas vi i vase ikone. Vec me glava boli od tog svega. :bounce:
Post Reply