MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: MRZIM!!!!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Etogana! Ti kvariš prosjek! Hrvati su ti koji non-stop kukaju i zavide drugima, a Crnogorci bi trebali biti flegme u vezi svega. :(
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Jbt kvari prosjek Crnogorcima. Zato se fino uklopio među prosječne Hrvate.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Prica o korupciji u Hrvata, trocinka.

Cin prvi, tokom zadnja dva tjedna.
Javi se cura na oglas za specijalizaciju iz kirurgije u Puli. Mnogo papira tu treba, masa toga ovjerenog i tako to, kosta dosta. Posalje, ceka nekoliko dana, nazove ju zena iz kadrovske, pa jos jednom ju nazove. I jos jednom. Dogovore se sve. Cura premjesti smjene, sto je bila prakticki nemoguca misija jerbo radi u hitnoj, a 1 doktor manjka. Spremimo se, nadjemo nekog tko ce voziti pola puta(posto ona dolazi iz nocne smjene, jedva stoji na nogama, a treba voziti 5h, a ja ne vozim), sve je divno i krasno, kad ono...

Cin drugi, jucer ujutro
Dodje ona iz nocne, spremimo zadnje prnje, na vratima smo, zvoni mob. Zena iz kadrovske, kaze - mozete li doci u petak, znate, danas ne odgovara kirurzima. NE, jebeno NE mogu doci u petak, 2 tjedna se vec dogovaramo, smjene su premjestene, jos sam duzna nekome smjenu odraditi(12satnu smjenu...), jebeno NE. Sta ne moze danas nekako, barem ikako? Jok, jedan od kirurga ima nesto nesto ili nesto trece. Jos neka prica o tome kak ju nisu htjeli uzrujavat, ipak mora 5h putovat do tamo, bla blabla. I sta ces, odustane od razgovora. Tuga, sveopca, neutjesiva.

Cin treci, jucer popodne te ujutro danas
Zove kolegica koja je bila tamo na razgovoru za drugu specku. Kaze - pa bili su danas razgovori, kako nisu. I ispadne da su jucer bili razgovori za dva muskarca, jedan iz Osijeka, drugi iz Splita(a njima nije bed putovat, a? Os je tu, na prdac udaljenosti od Pu.), a da ce razgovori za zene biti u petak. Neke zene su vec odustale, posebno one koje moraju doc iz drugog dijela Hrvatske(mda, kak to??).

Kraj.

E sad, ja bi mrzio. I znam da imam materijala za mrzit i pol. Al ajde malo pomoci, sto sve moram mrziti? Jer cini mi se da tu ima mnogo stvari prema kojima bih trebao svoju mrznju iskazati, a ne bih htio fulat ikoju.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Nije da mrzim, volim kad razvaljotka živne, točnije, ova tema, pa kad još vidim da je jbt postao, pa poduži post, odmah mi sline pocure. :klopa:

Eh, sad, situacija je, fakat, za pucati, ako nikako drukčije, po šavovima. Što da ti rečem, uzmi pivo ili persen - mislim da se tako zovu te tabletice na kojima su svi živi oko mene. Meni je draže pivo. :janpi:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

valeral je isto cool. ustvari, sve na bazi valerijane roka. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

:zbunj: kata-jbt-strofa
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

mislim da imam novu najdrazu rijec
Blood for the Blood God!!

engi
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Hrvoje »

Nesanicu. Po 100000000 put. Dvi ure su, a ja u šest moran na posao. Pa sad ti živi ovakvin životon :x
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

Od petka spavam slabo. I sinoć legnem u 22.15. I odmah zaspim. U 22.34 mi kraj prozora parkira neki kreten s nekim sranjem tipa zdravko čolić nafrljenim do daske. I ode nakon dvije minute. Prevrtao sam se po krevetu sljedeća tri sata. A jutros u sedam morao izać iz kuće.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mene je nesanica mučila prije kakvih dva tjedna, i to cijeli tjedan... Nemam pojma zašto, no prestalo je.

Ja ovih dana intenzivno mrzim ljude koji blokiraju posao kako bi ispalo da samo oni nešto rade i kako bi mogli dići frku kad se rok približi, i mrzim ljude koji smatraju da barem dvadesetak puta tijekom radnog vremena trebaju sipati pasivnu agresiju, i mrzim ljude koji odbijaju činjenicu da je nekad neke stvari brže, lakše i jednostavnije napraviti na kompu nego ručno, pa onda zbog svog inzistiranja na rukom crtanim tablicama i sl. usporavaju posao - što me opet vodi na prvu točku ovog što mrzim, i tako ukrug...

A najviše mrzim ljude koji imaju sve tri gorenavedene karakteristike :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Sandman »

Imam ti ja ljek za nesanicu. Popiješ jedno do dva piva 30-45 min prije spavanje. Taman obaviš malu nuždu i hitiš se u krevet. Spavaš ko beba. Isprobano.

Inaće, ja u ulici imam tri dućana i do prije par godina sam imao sličan problem. Prvi kamion za opskrbu dolazi oko 4:30, i otvori se kabina, rasteže harmonika na radiju, lete kutije, kašete kruha ... Slijedeći dolazi u 5:20 i opet ista priča, harmonika, kutije, kašete ... Nakon toga u 5:35 ponovo, harmonika, kutije, kašete ... Zadnji kamion dolazi malo prije 6 sati i naravno harmonika, kutije, kašete ... Najbolja stvar je kad se slučajno potrefe dva kamion iz dva dućana pa imaš dvije harmonike, kutije, kašete i još se pozdravljaju i dovikuju s jednog kraja ulice na drugi. Još da slušaju isto pa imaš stereo, al ne ovako nemogu razaznat šta svira pa da uživam malo. :puca: :puca: :puca:

Nekoliko hampera hladne vode riješilo stvar pa je sad tišina. :vrag:

I naravno poziv policiji i firmama čiji su dućani, al ovako zvuči bolje.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

Mrzim simfonijski orkestar od 6 flakserica i 2 električne škare za živicu i njihov šou od 6:20 do 8:32, ravno ispod mog prozora :puca: :puca:
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Hrvoje »

Sandman wrote:Imam ti ja ljek za nesanicu. Popiješ jedno do dva piva 30-45 min prije spavanje. Taman obaviš malu nuždu i hitiš se u krevet. Spavaš ko beba. Isprobano.
Ne ide to kod mene. Ali Sanval ide. Zasad :cheers:
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

mrzim temperaturu koju imam od subote. varira od 37,3 do 38,9, i već danima ne prestaje. :x
a mrzim i to što moji doma ne tepu pet posto što sam ja BOLESNA, na lijekovima, pod temperaturom, i očekuju od mene da im i dalje budem katica za sve... :x
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Post Reply