MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Ja sam dodao jednu ekstra mrzilicu zbog lošeg tajminga.
Htio sam napraviti nešto lijepo i iznenaditi curu, ali smo se vidjeli koji dan kasnije i ispalo je da sam je iznenadio baš na %*$#%&* :puca: Valentinovo.

Eh, da... skoro mi je mrak pao na oči kad sam vidio samoborske krafne koje su tu subotu pekli u obliku srca!!!
Tu su ga već zbilja pretjerali. Odmah sam im grlo pregrizao (krafnama)!

I onda na dnevniku i u novinama pišu kako su X i Y Valentinovo tradicionalno proslavili u... Toliko o katoličkom narodu :vrag:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

Xaotix wrote:I onda na dnevniku i u novinama pišu kako su X i Y Valentinovo tradicionalno proslavili u... Toliko o katoličkom narodu :vrag:
U čemu je problem? Sv. Valentin.

(Šalim se. Ni ja ne trpim Valentinovo. Zapravo, ne poznam nikoga tko ga trpi. Što vjerojatno više govori o mojem društvenom životu nego o bilo čemu drugome... :kava: )
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Xaotix »

Ma problem mi je što svaku uvezenu glupost slave ko da se netko rodio ili uskrsnuo, i to sa još strožim protokolom.
U ovom slučaju mi je živac digla navodna tradicija, koja vuče duboke korijene u Hrvatskom narodu... negdje od 1995...
Randomness is strong with this one!
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

Milena wrote:ne poznam nikoga tko ga trpi.
Moja kćer mora trpjeti majku koja nema pojma kako je to biti zaljubljen i ne ljubovati na Valentinovo. :angel:
Xaotix wrote:U ovom slučaju mi je živac digla navodna tradicija, koja vuče duboke korijene u Hrvatskom narodu... negdje od 1995...
Ima, ali ovo danas mi baš nema veze s onim što mi je pričala moja pokojna baka, rođena 1907.. Kad je ona bila mala, vjerovali su da se na Valentinovo ptičeki žene i da je grmlju svadba, barem su klinci u to vjerovali. I tad bi se našao neki stariji klipan koji bi ih uvjerio da će dobiti kolača ako odu u grmlje na ptičju svadbu, ali moraju biti bosi. I tako su bosonoga dječica istrčavala na snijeg i trčala po grmlju tražeći svatove i kolače. U najboljem slučaju, neka dobra duša bi im ostavila kakve kolačiće ili kruh koji je tad također bio poslastica, ali najčešće bi se vratili doma samo cvokočući zubima.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

uglib wrote:Ima, ali ovo danas mi baš nema veze s onim što mi je pričala moja pokojna baka, rođena 1907.. Kad je ona bila mala, vjerovali su da se na Valentinovo ptičeki žene i da je grmlju svadba, barem su klinci u to vjerovali. I tad bi se našao neki stariji klipan koji bi ih uvjerio da će dobiti kolača ako odu u grmlje na ptičju svadbu, ali moraju biti bosi. I tako su bosonoga dječica istrčavala na snijeg i trčala po grmlju tražeći svatove i kolače. U najboljem slučaju, neka dobra duša bi im ostavila kakve kolačiće ili kruh koji je tad također bio poslastica, ali najčešće bi se vratili doma samo cvokočući zubima.
Totalno cool. Od sljedeće godine ima da slavim valentinovo skrivajući kolače po grmlju. Hm, samo još da nađem dovoljno čisto grmlje...
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

za dodatnu zabavu, nemoj nac cisto grmlje
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: MRZIM!!!!

Unread post by uglib »

jbt wrote:za dodatnu zabavu, nemoj nac cisto grmlje
Prvo sam pomislila da mrziš dodatnu zabavu. Zbunilo me, a onda sam skontala. :lol:

A maloprije sam vidjela da sam najaktivnija na temi MRZIM!!!! I grdno se zabrinula za sebe.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Makovnjacha »

Ne želim odletiti u zrak prije nego što dobijem diplomu- ovaj faks mi bar toliko duguje!
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Mrzim nepojmljivo veliku nepismenost novinara, te ostalih pisaca tekstova koji se pojavljuju u novinama ili na teveu. Pokupe tekst s neta i potom samo prevedu, nimalo ne obrate paznju na smisao i rijeci. Portalima poput net.hr ili slicnima dajem jos nekakve fore, cesto nemaju lektora, pa su i greske ceste. Ali dnevne novine lektora imaju. Citam tako u novinama clanak, koji se tice dijela ljudske biokemije i bole me oci. S-adenosyl-L-Methionin i glucosamin? Jel to mozda slicno ili isto kao S-Adenozil-L-Metionin i glukozamin? Sta fali hrvtskom? Prevodili bi nesto sto se kemije tice, al nemate pojma kako? Pa pitajte nekog tko zna, nije bed. Bolje nego da radite sranja koja odmah u oci upadaju. Stos je sto takvih rijeci ima toliko malo da ih odmah primjecuje bilotko tko imalo biokemije zna. Jedino sto i takvih ima malo, pa se odmahuje, neka za obican puk je. Uf. Sad me bjes hvata.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Vivi
Ewok
Posts: 27
Joined: 20 Jun 2008, 15:08

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Vivi »

nemoj me podsjećati na SAM, položio sam biokemiju jedva
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim kad se nabrijem na umak od tikvica kakav radi moja baka, pokušam reproducirati njen recept i onda mi ispadne SLADAK :x
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

Mrzim mušterije koje si umišljaju da znaju bolje nego ja pa mi popravljaju prijevode biserno zamjenjujući (IT) aplikaciju primjenom. Koristi li još netko primjene otvorenog izvora? :x :x
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

štrajk na forumu :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Milena »

ah, znači nije forum jučer puko nego stvarno nitko nije imao što reći?
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
Post Reply