Poznanik

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: Poznanik

Unread post by buco »

merlin wrote:očito sam pogodio živac.
Nisi ništa pogodio, već su mi frazerski odgovori dosadili, ne odnosi se samo na onaj tvoj.
Zar ti se ne čini da "bubnut" frazu a ne pojasnit na što si mislio djeluje nekorektno?
merlin wrote:moj komentar o kreativnosti se odnosio na to da sam već vidio masu priča poput ove tvoje,slićne radnje, ali puno bolje izvedene.
zatrpao si Čiča Miču gomiliom svojih priča, a čini mi se da se nisi ni oko jedne potrudio kako se spada
Zar nisi mogao tako odmah napisati, da se zna na što ciljaš? :x

Vidiš meni se čini, kako neobičan izraz, da sam se potrudio, u granicama svojih mogućnosti. Zatrpavanje?! Sve su kratke priče osim jedne ("Virtualna stvarnost ili...) i to nisam trebao staviti, predugačka je.

Ja prihvaćam tvoj sud i tvoje pravo da kažeš što misliš o mojim pričama, to je ok.

No ima jedna zanimljiva stvar a to je počesta upotreba ovih izraza, općenito kod kritike, " meni se čini" i "ja mislim". Jeli me razumiješ? :scratch:
Dolazim iz svijeta tehnike, gde izrazi kao gore navedeni neznače ama baš ništa ako nisu potrepljeni argumentima. Na tehničkom boardu bi vjerojatno bio i upozoren od moderatora ili admina da tako što kažeš i ne argumentiraš.

Možda je to moja mana, što po inerciji stvari pitam zašto, tražim pojašnjenje, jer mi se ono čini prirodnim slijedom stvari?
Možda u svijetu kritike i komentra to nije tako? Mani je to još uvijek neobično.
niniane wrote:Buco, nije li ovo u kategoriji stvari zbog koje si već nekoliko puta upozoren na ovom forumu?...
O tome ćeš ti donijeti sud. Odgovorio sam merlinu u stilu njegove fraze.

Šteta što je diskusija oko priče i fabule skrenula u tako što. Neki put prešutim a neki put i ne, ljudi smo i nesvršeni smo. :scratch:


Pozdrav
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Re: Poznanik

Unread post by merlin »

:kava: :sleepy2:
goli gdin čarobnjak:-)
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Re: Poznanik

Unread post by corwin »

buco wrote:Šteta što je diskusija oko priče i fabule skrenula u tako što.

Prica? Fabula? Sto sam propustio :scratch:
sorry zbog gramatike
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Poznanik

Unread post by Izitpajn »

Hej, upravo sam otkrio da se druge korisnike može stavljati na listu "Gnjavatora" i onda ne vidite njihove postove :cheers:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Poznanik

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zar postoje osobe na ovom forumu koji nekoga gnjave? :scratch: :zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Poznanik

Unread post by ratchet »

Izitpajn wrote:Hej, upravo sam otkrio da se druge korisnike može stavljati na listu "Gnjavatora" i onda ne vidite njihove postove :cheers:
A gdje je tu zabava? :puca:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Poznanik

Unread post by Bahod »

Izitpajn wrote:Hej, upravo sam otkrio da se druge korisnike može stavljati na listu "Gnjavatora" i onda ne vidite njihove postove :cheers:
Ko si ti i di je naš Izitpajn? :zubo:
User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: Poznanik

Unread post by buco »

Izitpajn wrote:Hej, upravo sam otkrio...
Zar niste mogli otvorit poseban topic o velebnim otkrićima moderatora? A ne tu offtopic-ariti? :kava:

Sve mi se čini da na boardu vrijedi pravilo "kad maćke nema miševi kolo vode". :vrag: :vrag:

Pozdrav
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Poznanik

Unread post by Izitpajn »

ratchet wrote:
Izitpajn wrote:Hej, upravo sam otkrio da se druge korisnike može stavljati na listu "Gnjavatora" i onda ne vidite njihove postove :cheers:
A gdje je tu zabava? :puca:
Zabava je u tome što vidiš da je čovjek nešto napisao, a ti uživaš u tome što ne znaš što i nije te briga :occasion9:
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Poznanik

Unread post by uglib »

Izitpajn wrote:Zabava je u tome što vidiš da je čovjek nešto napisao, a ti uživaš u tome što ne znaš što i nije te briga :occasion9:
Pa ja bih poginula od radoznalosti. O:)
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Poznanik

Unread post by Xaotix »

buco wrote: Neki put prešutim ...
:lol2:
Randomness is strong with this one!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Poznanik

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

A još je zabavnije što vidiš reakcije drugih na to što je čovjek napisao i onda si sam u glavi smišljaš kakvu je glupost mogao napisati da bi dobio takve reakcije. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: Poznanik

Unread post by buco »

Izitpajn wrote:Zabava je u tome što vidiš da je čovjek nešto napisao, a ti uživaš u tome što ne znaš što i nije te briga :occasion9:
Zaba je obostrana! :lol:

Meni je zabavno čitati komentar na priču ljudi koji je uopće nisu pročitali ili, kao neki, nisu skontali da nema "mrtvaca". :vrag:

Važno je da se dobro zabavimo. Nemoramo sve ni razumjeti. :zubo:

Pozdrav
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
User avatar
DeathwishTheHun
Ewok
Posts: 26
Joined: 28 Dec 2008, 19:27

Re: Poznanik

Unread post by DeathwishTheHun »

buco wrote: Zar niste mogli otvorit poseban topic o velebnim otkrićima moderatora? A ne tu offtopic-ariti?
Stavio si svoju priču na forum, ljudi su je pročitali i sad raspravljaju o tome je li te bolje ignorirati ili izbaciti. Što je tu off-topic?
buco wrote:Važno je da se dobro zabavimo. Nemoramo sve ni razumjeti.
Ako ti se ti događa toliko često kao što mi se čini, dobro je da to mirno prihvaćaš.
A cloud crossed the moon, a child cried for food
We knew the war could not be won
Post Reply