Željezna horda

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

ban

Unread post by ban »

Dagi wrote:Dakle ne dolazi[?]? Ĺ teta, jer sam o?ekivao se upoznati.
Mislim da necu moci :cry: Bit ce jos konvencija. Ima konvencija vise nego kobasica :)
Dagi wrote:Ĺ to se knjiga ti?e, predlaĹžem da ih da[?] nekome tko dolazi (kao "podagentu"), pa se ve? bude organizirala kakva trgovina na Sferakonu.

Naravno da sam to i sam mislio, ali ne znam tko ide na Sferakon... Ma uglavnom, rijetko postupam po prokusanom principu 'brigo moja prijedji na drugoga' :)
Dagi wrote:Osobno, svoj primjerak sam kupio na Istrakonu.
Sad cu mozda zapoceti flamewar, no cuo sam podatak da je Zeljeznih hordi prodano dosta vise od Ziljkovih knjiga :o
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislim da necu moci
ma kako sad to?!?!?!?!? :shock: :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Zna li tkogod koja je procedura kad se knjige salju postom pouzecem?
a zašto jednostavno ne zamoliš nekog ?iku na autobusnom da poveze knjigy do zabrega a ti mu daš dvajs kuna za sendvi?, pa to neko tu iz zagreba pokupi (recimo: ja, nimrod, petra, bilotko) i raspar?ava po sferakonu?

ili

ixenio je najavio dolazak na sferakon. utrapi njemu.

ili

jednstavno, ti do?i na sferakon.. :D ne možeš ne do? kad je nosf dobio povelju 8)
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Ma, u redu :o Ako netko hoce knjigu pouzecem, nek naruci na mail.
Sto se tice povelje, pa dobio ju je nosf. A nosf je svuda oko nas :D
Inace ljudi, ne mogu doci iz privatnih razloga i to cak 3. Nadam se da cemo se vidjeti na nekom drugom Sferakon. Nisam napisao zasto volim sferakon, tamo gdje se to pita, ali volim ga jer tamo sretnem i upoznam ljude zbog koje se isplati potegnuti do Zg-a :)
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

ban wrote:Sad cu mozda zapoceti flamewar, no cuo sam podatak da je Zeljeznih hordi prodano dosta vise od Ziljkovih knjiga :o
?emu flamewar? Jednu od dvije prodane "Slijepe ptice" kupio je i autor "Željezne horde". Uostalom, da li su u moje knjige ra?una i "Kriptozologija"? To je pod pseudonimom Karl S. McEwan. Njih su oti[?]le 3. :(
A. Ziljak
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

OK ja'? kupit' jen'o kilo "željezarije"... 8)

Šalj' meni jedan primjerak s potpisom autora.... Davore znaš adresu?
(nema smajlija pa o?igledno nije "fakaround")
Image
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Mislim kako nema temelja za flamewar. Koliko mi je poznato, oba autora su si privatno dobri, dok koli?ina primjeraka prodanih na Istrakonu nije bila presudna za uspje[?]nost nakladni?nog pothvata. PoĹželimo radije neka se vi[?]e knjiga bude prodalo na Sferakonu.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Aleksandar Žiljak wrote:
ban wrote:Sad cu mozda zapoceti flamewar, no cuo sam podatak da je Zeljeznih hordi prodano dosta vise od Ziljkovih knjiga :o
?emu flamewar? Jednu od dvije prodane "Slijepe ptice" kupio je i autor "Željezne horde".
Aaaa, štreca malo, štreca, jelda? :)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ak se ho?ete šorat, imamo klub dolje u podrumu..

:shock: sam pazite na inventar.. kona?no kupili nove stolce i plo?u za pikado (samo što imam normalnu plo?u, a one ?i?ak-strelice :? )..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

A nosf je svuda oko nas
:D eto novi logo..

nego, tko ?e ondak preuzeti nagrdu? mislim, nagradu?
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:
Aleksandar Žiljak wrote:
ban wrote:Sad cu mozda zapoceti flamewar, no cuo sam podatak da je Zeljeznih hordi prodano dosta vise od Ziljkovih knjiga :o
?emu flamewar? Jednu od dvije prodane "Slijepe ptice" kupio je i autor "Željezne horde".
Aaaa, štreca malo, štreca, jelda? :)
Podbadaš malo jelda?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Prodajem primjerke Željezne horde. Cijena 50 kuna. Detalji pod "Burza".
Post Reply