Pretplata na Asimov's èasopis

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
cloudwalker
Ewok
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2004, 11:06
Location: Dubrovnik

Pretplata na Asimov's ?asopis

Unread post by cloudwalker »

Ima li netko iskustva s pretplatom na Asimov's ?asopis preko interneta?

Zanima me ima li osim istaknute cijene pretplate za inozemstvo jo[?]
kakvih 'skrivenih' tro[?]kova (npr dodatno za dostavu) i kakvi su
rokovi i 'kvaliteta' isporuke u Hrvatsku (koliko treba vremena i u kakvom
stanju ?asopis do?e na ku?nu adresu).

ThX
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Čuj to ti sve ovisi o tvom poštaru i ljudi koji rade na pošti.
Ja sam u 2003. preplatila na neke stvari u Hrvatkoj, još nije prošla godina dana, a tri broja su nestala, nitko ništa ne zna, nitko nije kriv. Ljetos sam naručila 2 'ogledna' primjerka jednog američkog časopisa, budući da nijedan nije stigao, nisam se pretplatila. U svim slučajevima ljudi tvrde da su poslalim a poštar da on to nije dobio. :?: :?: Ne znam sto bih ti rekla, mozda ti zivis u nekom dijelu lijepe nase gdje nisu tako bezobrazni.

"skrivenih troskova" koliko ja znam nema, ali dobro pogledaj u koju skupinu zemalja spadas i kolika je postarina
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
ban

Unread post by ban »

Nimrod wrote: Ljetos sam naru?ila 2 'ogledna' primjerka jednog ameri?kog ?asopisa,
Ja sam isto bio narucio ogledne primjerke jednog americkog casopisa. Jos mi stizu. Vec jedno sedam-osam brojeva :)
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Bojan »

Ima li netko dobra iskustva s pretplatom na Asimov's? Ja upravo razmi[?]ljam da si poklonim jednogodi[?]nju pretplatu za ro?endan, pa bih volio znati kako stoje stvari...
ban

Unread post by ban »

Ne znam kako stoje s Asimovsom. Znam da sam se preko Algoritma (dok jos nisam raspolagao karticom :o ) , htio pretplatiti na casopis Wired. Koliko se sjecam izlazilo bi me nesto jace od 1500 kn godisnje za 12 brojeva, pa sam se zahvalio.
Post Reply