MRZIM!!!!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

Nebelwerfer wrote:...što me dijele 4 ispita od diplome, što 3 bez problema mogu riješit u sljedećih 5 dana a pogotovo to što je jedan za ravno 8 sati a meni se ne daaaaaaaaaaa učit a neam blage veze
a kak će ti se dat ponovo sve to učiti ako ne obaviš sada? :dum:

sjedi za knjigu i da te nisam vidjela na forumu dok to ne obaviš! :baba:

( :cmok: )
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Sandman »

Ukočeni vrat! :x
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

niniane wrote:
Vivi wrote:Mrzim Fiziku....... :puca: :puca: :puca: :puca: :puca: :puca: :puca:
Izitpajn, gdje si? :D
Tu sam, tu sam ;)

Mnogi ljudi mrze ono što ne razumiju, to je sasvim normalan stav iz kojeg izvire ksenofobija i dobar dio ostalih zala ovoga svijeta ;)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Izitpajn »

TB wrote:Ne znam jesam li to već napisao u ovoj temi, ali... Ustaštvo. Na internetskim forumima o politici kao da stalno traje 1941. S obzirom da se zna da po forumima pišu mlađi ljudi...
A što očekuješ nakon ovakvih stvari:
Sjetivši se velikih žrtava u Domovinskom ratu za neovisnost i slobodu, biskup Jezerinac izrecitirao je pjesmu Marka Perkovića Thompsona Bijeli golubovi.

Vojni biskup Juraj Jezerinac predvodio je misu zahvalnicu u prigodi Dana državnosti i blagdana Sv. Bone, zaštitnika Vukovara, u župnoj crkvi Sv. Filipa i Jakova u nazočnosti vjernika.

''Molimo za sve građane da Hrvatska bude domovina prava u kojoj će svaki čovjek moći dostojno živjeti'', poručio je Jezerinac u propovijedi te pozvao vjernike da se mole i za one koji su počinili zlo nad Vukovarom i Hrvatskom.

Napomenuo je da Crkva ''nema političku vlast, niti je želi'' jer bi time, kako je rekao, izdala samu sebe. Crkva nema ni političkih programa, rekao je, dodajući kako je ''njezin jedini program Evanđelje''.

U svoju propovijed uključio je i recitaciju Thompsonove pjesme.

BIJELI GOLUBOVI
Bijeli križ opomenu šalje
putniče stani, ni koraka dalje
ovdje je palo golubova jato
a bili su za dom, bili samo za to

Pomoli se, onda dalje kreni
na ovom su mjestu pali golubovi bijeli
s ognjem pakla tu su se sreli
ostala su polomljena krila
a bili su za dom spremni

S ognjem pakla tu su se sreli
ostala su polomljena krila
a bili su za dom spremni
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: MRZIM!!!!

Unread post by niniane »

Mrzim današnji dan. Mrzim minus na računu. Mrzim nužno zlo zvano novac. Mrzim nesanicu. Mrzim vrućinu. Mrzim svoju ovisnost o nikotinu.

Jedina dobra stvar u današnjem danu je činjenica da je šefov rođendan, pa nakon intervjua koji je u tijeku idemo na ručak.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

dakle, minus minus na računu (nije mi još odobren, i mislim da mi je i bolje tako. ovako bar imam šanse ostati s kojom kunom), mrzim sve što si nabrojala. i uz to me nitko ne vodi na ručak, nego se družim s mojim prijateljem dimcekom na kruhu.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ariel »

mrzim to što nemam klimu u sobi. :x
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

mrzim što imam profesora iz fizike kojem drugi kolokvij napišem 50/100 i 40/100 a treći 100/100 i 100/100 a uložio sam istu količinu znanja i istu količinu pisanja znači sve isto ali eto on odoko je procijenio da mi drugi kolokvije nije ni blizu za prolaz a meni se fizika sviđa!!!!!!! nije feeer!!! ali hoću na fer!! :zubo:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by jbt »

Prirodu. I ona mrzi nazad.

Jucer sam, protivno svim mojim prigovaranjima, morao ici u "prirodu". I to ni vise manje nego u planine. Priroda je skuzila da dolazim, pa se pripremila. Izvadila je trnje i bube i sugavo vrijeme i klizista i ptice.

Odmah po izlasku iz auta, nasrnula je na mene biljem. Izvadio sam trnje i vratio stapom po zbunju. Sva sreca da je moj udarac malo jaci, pa je zbunje odustalo. Svrabez i pecenje od trnja je takodjer popustilo skoro odmah, koju minutu kasnije.

No priroda se ne da tako lako. Poslala je horde buba. Boducih, gmizucih, puzucih, letecih, napasnih buba. Imale su inside info o Autanu, pa su dosle s maskama. Ali moje ruke su bile ipak malo brze. Jednog krpelja sam skinuo pred sam tren napada, vecina komaraca je poginula u zraku, skakavci i ostala gamad su dobili stopalo u facu. Na kraju je proslo dobro, jedan me mrav ugrizao(ubo?), ali je to platio glavom.

Nakon sto sam smaknuo horde zla, priroda je iskoristila zadnje oruzje - usrano vrijeme. Pocela je puhati i bacati prasinu u oci, a kad to nije uspjelo, pljustala je. Nisam se dao. Planinarski dom je bio dobro utociste. Fini beton i odsjecena stabla. Probavala je, ali sam se samo podrugljivo smijao. Nista mi nije mogla. Nista. Ili sam barem tako mislio.

Nevrijeme je prestalo kako je i pocelo, nije priroda glupa, pa da trosi resurse uludo. Izvukla me na otvoreno opet, slavodobitno sam se kocoperio, mislec da sam pobijedio. I onda me posrala. Bol nije uspjela, rane isto, niti prijetnja elementarnom nepogodom, ostalo je samo da gadja ponos i da vrijedja. I dobro je to napravila. Zivcan sam se pobrao kuci, medju zidove, na asfalt.

Al sad znam tko je neprijatelj. I slijedeci put idem na izlet sa paketom cementa, sljunka i lopatom. Tko tebe govnetom, ti njega betonom. Posebno ako je priroda u pitanju.
Blood for the Blood God!!

engi
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Hrvoje »

@jbt

Klasika. Gradski stres kao vjerni pratioc i na vangradskim putovanjima. Been there, done that...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Ire »

pola mog života ja i priroda se mrzimo djelomično u proljeće i po ljeti, pogotovo u ovo vrijeme cvjetanja ambrozije. i to je okej. mogu živjeti s tim ...

ali prirodina odluka da na jednak način zamrzi i mog psa - preslatko čudovište od samo 6 mjeseci - e to ne opraštam! zla priroda!!!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: MRZIM!!!!

Unread post by writer16 »

ne volim ljude koji ne vole prirodu :dum:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: MRZIM!!!!

Unread post by poison »

a ja ljude koji su uvijek, svima, svemu anti-protivni.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: MRZIM!!!!

Unread post by Hrvoje »

poison wrote:a ja ljude koji su uvijek, svima, svemu anti-protivni.
To jest, cinike?
Post Reply