"Stvorenja" oliti "Surface"

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Ire »

poprilično dosadno za sad ..
al Nimrod je slatki :D

Image
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Glupinickname »

Grmbl.

Ak je Liepa Znanstvenica fakat tak brižna majka, zakaj fura svog klinca u potencijalno smrtonosnu zonu karantene kojom patroliraju nervozni naoružani vojnici?

Ak je Klincu tolko stalo do vodene životinje koju je spasil, zakaj ju čuva u hermetički zatvorenom putnom frižideru bez vode? Al hej, to je isti klinac koji golom rukom dira plutajuće stvari koje zgledaju ko meduze.

Nakon kaj su im sve ribe nestale a skupi akvarij prsnuo, Klinac krene nekaj muljat i srat starcima na rubu plača a ovi ni mu ni bu. Kaj oni fakat misle da se svo to sranje sa akvarijem dogodilo samo od sebe?

Klinka oče brijat sa tipom, al iako ima golemu kuću odmah do bazena, radije baš slučajno ode u šupu di buraz čuva monstera.

Tip svojoj ženi tumači kak mu je frenda odnio golemi morski monster. Ona misli da je lud. No, nakon kaj se na obalu u roku od dva dana nasuka golemi morski monster a vojska ogradi cijelo područje i hapsi svakog ko im priđe, ona i dalje misli isto.

Di su pri jarcu mediji? Čak i uz vladino službeno objašnjenje, čitava okolica bi trebala bit prepuna novinara koji bi pumpali priče o "groznoj epidemiji vodene boleštine" il nečem. A kaj se tiče potencijalnih svjedoka monstera: kaj baš niko na čitavom tom otoku nije snimil monstera mobitelom, kamerom ili foto-aparatom i onda frendovima poslao slike mejlom?

This is fucking lazy storytelling, that's what it is. Također, ono kaj sam napisao o furanju na Bliske susrete treće vrste? dodajte tome i E.T.-a. Scenaristi serije malo previše vole Spielberga. Nije mi tolko serija loša kolko je jednostavno... mlaka. Likovima fali osobnosti (da ne spominjem zdravog razuma) a priča je puno preveč predvidljiva.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by niniane »

He he, uvijek mi je zabavno čitati recenzije koje piše Glupinickname :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Glupinickname »

niniane wrote:He he, uvijek mi je zabavno čitati recenzije koje piše Glupinickname :D
Kaj da velim? :vrag:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Nimrod »

Glupinickname wrote:
niniane wrote:He he, uvijek mi je zabavno čitati recenzije koje piše Glupinickname :D
Kaj da velim? :vrag:
hvala? :scratch:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Glupinickname »

Nimrod wrote:
Glupinickname wrote:
niniane wrote:He he, uvijek mi je zabavno čitati recenzije koje piše Glupinickname :D
Kaj da velim? :vrag:
hvala? :scratch:
Da, to isto. :zubo:
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by jbt »

ako itko gleda ovo, molio bih da mi objasni podrijetlo velikih gmazova i onih zelenih rupa na dnu mora. ne gledam tu seriju al sam to vidio, pa me zanima koji mambo djambo razlog su izmislili.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Glupinickname »

jbt wrote:ako itko gleda ovo, molio bih da mi objasni podrijetlo velikih gmazova i onih zelenih rupa na dnu mora. ne gledam tu seriju al sam to vidio, pa me zanima koji mambo djambo razlog su izmislili.
Gmazovi su evolucijom nastala stvorenja koja žive u rastaljenoj unutrašnjosti Zemlje.


Fo' real.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Izitpajn »

AAAAAA SPOJLER SPOJLER SPOJLER!!!! Sad neću moć uživat u virtuoznosti imaginacije jer si mi otkrio poantu... :shock:

... da... :kava:
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by jbt »

u...rastaljenoj unutrasnjosti...Zemlje? ma koji kua? pa to je najglupljije obrazlozenje koje sam cuo. zasto je zemlja zelena u unutrasnjosti? zasto su gmazovi velki ko godzila? zasto pucaju struju?
Blood for the Blood God!!

engi
Post Reply