Beowulf

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Eomer
Ewok
Posts: 22
Joined: 20 Jan 2008, 13:09
Location: Zamet
Contact:

Re: Beowulf

Unread post by Eomer »

Film je užasan. Baš mi je žao što sam pljunuo 29 kuna u Cinestaru. Al šta češ, morao sam vidjet kakvo je to čudo od Cinestara pošto se tek otvorio.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Beowulf

Unread post by Nimrod »

Krvoje wrote:Ja bih jedno pitanje postavio, da ga odem gledat' u kino, ili čekam videoteku?
nemoj uopće gubit vrijeme. užaš i užaš.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Eomer
Ewok
Posts: 22
Joined: 20 Jan 2008, 13:09
Location: Zamet
Contact:

Re: Beowulf

Unread post by Eomer »

pročitaj na Istrakonu recenziju u novom broju Eridana koji če izač pred istrakon. :cheers: :cheers:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Beowulf

Unread post by writer16 »

meni sama animacija nije jasna redatelj je rekao da je baš ciljao na takav nekakav štih i da to nosi pola ugođaja filma i da bez toga ne bi bilo filma, ali taj štih se sastoji od toga da je pola animacija napravljeno iznimno dobro (efekti vode,snijega zlata angie :zubo: ) dok je ostala polovica tako loše napravljena da se ne može mjeriti sa FF spirit within tj face svih likova su stvarno plastične i samo im se usta miču i to jako neprirodno također ondje gdje se angie vrti oko beowulfa i zavodi ga faca joj je napravljena katastrofalno dok joj je tijelo ok, animacije konja sranje, i ono s golotinjom mi nije jasno..a one štikle su valjda kao dio stopala bile ako sam dobro primjetio.....
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: Beowulf

Unread post by Ariel »

film je dobar s obzirom da mu je cilj bio (očito) napuniti kina, pogotovo u Americi. no cijelo vrijeme dok sam gledala film a i poslije me podsjeća na 13.ratnika. ili je redatelj pogledao 13.ratnika bar 13 puta ili se meni pričinja. :boink: :ima:
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Re: Beowulf

Unread post by corwin »

film je bezveze, bez neke napetosti, bez zanimljivih scena borbe...ukratko bez krvi i mesa :kava:
sorry zbog gramatike
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: Beowulf

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Ariel wrote:film je dobar s obzirom da mu je cilj bio (očito) napuniti kina, pogotovo u Americi. no cijelo vrijeme dok sam gledala film a i poslije me podsjeća na 13.ratnika. ili je redatelj pogledao 13.ratnika bar 13 puta ili se meni pričinja. :boink: :ima:
Koliko sam ja skužio, kad je Crichton pisao roman po kojem je sniman Trinaesti ratnik, ep o Beowulfu mu je bio negdje u primozgu. S time da je Trinaesti ratnik kao film, iako kraj djeluje zbrzan i očito je po njemu brljano mimo McTiernanove volje, dvjesta kopalja iznad smeća kojim se ovdje bavimo. Inače mislim da se po novijim McTiernanovim filmovima pljuje vrlo nezasluženo. Ali, to je sad OT...
A. Ziljak
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: Beowulf

Unread post by TB »

13 ratnik : Glavni junačina Viking se zove Bulvif, a ono pleme su Vendeli. Za napadače se misli da su čudovišta. Vikinzi koji su došli kralju u pomoć spavaju u hali za gozbe kao mamac za čudovišta i čekaju napad... Ide scena borbe sali za gozbe. Pri kraju idu u spilju ubiti šeficu plemena...
UrchinStar47
Hani
Posts: 54
Joined: 25 Sep 2007, 21:10

Re: Beowulf

Unread post by UrchinStar47 »

TB wrote:13 ratnik : Glavni junačina Viking se zove Bulvif, a ono pleme su Vendeli. Za napadače se misli da su čudovišta. Vikinzi koji su došli kralju u pomoć spavaju u hali za gozbe kao mamac za čudovišta i čekaju napad... Ide scena borbe sali za gozbe. Pri kraju idu u spilju ubiti šeficu plemena...
Zaboravio si spomenit da je to bilo pleme neandertalaca.
"I visualize a time when we will be to robots what dogs are to humans. I am rooting for the machines."
--Claude Shannon
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Beowulf

Unread post by Bahod »

UrchinStar47 wrote:Zaboravio si spomenit da je to bilo pleme neandertalaca.
Od kud ti to pobogu?
Kakvi neandertalci? :x

-e-
E da pogledao film, dobar crtić :zubo:
Gledao sam ga onako s jednim okom, dok sam s drugim radio. Jako mi se svidjelo što je Beo prikazan kao seronja pun sebe kao šipak koštica.
A sve ostalo već viđeno i to osjetno bolje.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Beowulf

Unread post by jbt »

ja - likovi izgledaju katastrofalno uzevsi u obzir kako mogu izgledati, fakat shrek, motivacije likova nema, prica je sakata i dosadna do zla boga.
cura - beowulf je hot, angelina ima dobre sise, film je dosadan.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Beowulf

Unread post by Tanja.C »

Imali su ljudi pravo kad su govorili da se Beowulf mora OBAVEZNO gledati 3D jer je inače bezveze. Srećom, poslušala sam ih i bila totalno impresionirana filmom. Priča je mogla biti totalno njesra (ne kažem da nije bila :lol:), ali kad strelice lete točno u tebe, kad ti ogroman mač hoće raspoloviti tintaru... ipak je to veliki plus i srećom zaboraviš o čemu se uopće radi u filmu.
Od sveg srca preporučujem film pogledati u 3D! :notworthy:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Beowulf

Unread post by writer16 »

a gdje se u hr može pogledati beowulf u 3d-u?
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Beowulf

Unread post by Tanja.C »

Ja ti to ne znam, jer sam iz Slo.
Ne mogu vjerovati da barem u Zagrebu nema 3D kina. :scratch: :zbunj:
Post Reply