"Stvorenja" oliti "Surface"

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

"Stvorenja" oliti "Surface"

Unread post by Glupinickname »

Sa RTL-ovog sajta:

"Diljem svijeta ljudi doživljavaju čudna iskustva susrećući se s neobičnim novim morskim stvorenjima. Među tim ljudima su i morska biologinja i samohrana majka Laura Daugherty iz Kalifornije, obiteljski čovjek i zaljubljenik u ribolov Richard Connelly iz Louisiane te Miles Bennett, tinejdžer iz Sjeverne Karoline, koji pronalazi jaje tih stvorenja."

Klikenzi

Još jedna od SF serija otkantanih nakon 15ak epizoda, sudbinu "Surface" ipak vrijedi spomenut: originalno zamišljena kao miniserija, producenti serije su se polakomili nakon pozitivnih odjeka kod publike i odlučili ju pretvorit u standardnu seriju. No, nakon 10-15 epizoda su se predomislili i otkazali seriju pred kraj prve sezone. 'Tards.

Još jedan zanimljiv detalj je da u seriji glumi Rade Šerbedžija. Sa Wikipedije:

"Daughtery's research is seized by government officials led by a mysterious Serbian scientist, Dr. Aleksander Cirko (Rade Šerbedžija); after attempting to confront them, she is fired."

Rade, Rade, crni Rade!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Ire »

Jedna od nekoliko serija koje su tijekom posljednjih godina ponovno oživjele uvijek atraktivan i rado gledan žanr znanstvene fantastike
http://www.rtl.hr/program/prikaz/1653/
MOOOOOOOOOOOOOOOOOLIM?????

:puke:

oživila??? žanr kojem fala bogu serija nikada nije falilo??

ova serija??? ukinuta nakon 15 epizoda????
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Glupinickname »

Ire wrote:
oživila??? žanr kojem fala bogu serija nikada nije falilo??

ova serija??? ukinuta nakon 15 epizoda????
Trebaš počet više čitat RTLove najave vlastitih emisija pa te ovakve stvari više neće iznenađivat. :)

Evo kako RTL najavljuje akcijski film sa Van Dammeom:

"Klasičan borilački film pun spektakularnih scena tučnjave, ali i postavljen na temelju uvijek zanimljivog zapleta blizanaca koji ne znaju jedan za drugog, "Dvostruki udar" redatelja i ko-scenarista Sheldona Letticha jedan je od najvećih videotekarskih hitova prve polovice osamdesetih. Takav status duguje ponajprije nastupu legendarnog Jean-Claudea Van Dammea, koji je drugi ko-scenarist filma, zbog čije umiješanosti i u taj dio posla film i obiluje odlično koreografiranim i još bolje izvedenim borbama."

A ovak se najavljuje TV triler čija je glavna zvijezda Yasmine Bleeth. Ko? My point exactly.

Televizijski triler "Okrunjena i opasna" redatelja Christophera Leitcha školski je primjer kvalitetne cjelovečernje zabave bez ikakvih pretenzija o originalnosti i revolucionarnosti žanra. Upravo zato ga je danas, deset godina nakon premijernog prikazivanja, užitak gledati, jer dobro posloženi motivi, intrigantan zaplet, punokrvni likovi i neočekivan rasplet, u današnjem se vremenu blockbustera, koji se pune specijalnim efektima nauštrb zdrave logike, doimaju dobrodošlim suvenirima iz drugih vremena. Glavnu junakinju tumači slavna Yasmine Bleeth koje se sjećamo iz "Baywatcha"

Divno! Sa ovakvom maštom i džon obrazom, autori ovih stvari mogu komotno krenut zastupat duhansku industriju ili hrvatske političare. :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Ire »

Yasmine Bleeth je glumila u Bay Watchu :zubo:
a to znam ne zato jer sam Bay Watch gledala, nedajbožegoregzla, već zato što je Chandler u Prijateljima slinio za njom :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by writer16 »

Ire wrote:Yasmine Bleeth je glumila u Bay Watchu :zubo:
a to znam ne zato jer sam Bay Watch gledala, nedajbožegoregzla, već zato što je Chandler u Prijateljima slinio za njom :D
ja znam tko je yasmine bleeth jer sam gledao bejvoč!!!!!
na križ sa mnom!!!!!!! :cheers: :vrag:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Glupinickname »

Ire wrote:Yasmine Bleeth je glumila u Bay Watchu :zubo:
a to znam ne zato jer sam Bay Watch gledala, nedajbožegoregzla
Bez brige, nadoknadit ćeš već to. Čitao sam još prošle godine u TV programu Jutarnjeg da je RTL otkupio sve epziode Baywatcha tak da nam ih može puštat opet i jopet i jopet i jopet. :x

Svi ćete vi gledati Mitcha jer Mitch je jedini. :cheers:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Ire »

ajmeh :fuj:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Glupinickname »

Inaće, sviđa mi se kak smo uspjeli u prva tri posta već zabrazdit u off-topik. Trebam ja više pisat na ovom forumu. Moram vas naučit navikama dobrog pisanja. :vrag:

Image
Last edited by Glupinickname on 03 Feb 2008, 18:18, edited 1 time in total.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Ire »

čekaj, čekaj, da odgledamo prvu epizodu pa da počnemo pljuvat :vrag:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Glupinickname »

Ire wrote:čekaj, čekaj, da odgledamo prvu epizodu pa da počnemo pljuvat :vrag:
Ma, serija će vjerojatno biti ko "Invasion" ili "Threshold" - pogledal bum par epizoda, rekao "meh" i presto pratit.

U međuvremenu, imam najnoviju epizodu "Supernaturala" za pogledat. :love:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Bahod »

Glupinickname wrote:Inaće, sviđa mi se kak smo uspjeli u prva tri posta već zabrazdit u off-topik. Trebam ja više pisat na ovom forumu. Moram vas naučit navikama dobrog pisanja. :vrag:
Ja sam još uvijek zgrožen činjenicom da ne znaš 'ko je Jasmin Blič :x
Kak bi reko moj stari da smo Američani
I’m not angry. I’m not upset. I’m just disappointed :(
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Glupinickname »

Bahod wrote:
Glupinickname wrote:Ja sam još uvijek zgrožen činjenicom da ne znaš 'ko je Jasmin Blič
Image
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by Glupinickname »

Pogledo epizodu. Tak - tak. Ijopet imamo vladinu konspiraciju, obične ljude koji Žele Znati Istinu, iritantnog klinca koji bi mi trebo bit simpa... Zaboga ljudi, dajte prestanite kopirat "Bliske susrete treće vrste" i smislite nekaj novog.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: "Stvorenja" oliti "Surface" - večeras na RTL-u

Unread post by MadDog »

Heh... da... baš to jučer pomislih - mješavina "Bliskih susreta", "Ralja" i "X-files"-a... prepuno stereotipa... A SF?
Not bloody likely... :x
Svejedno... pogledati ću i danas... fali mi takvih serija oko kojih se mogu nervirati... :puca:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Post Reply