Brisanje tostera

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nije opet, nego još uvijek.
niš ne znam, javljaju mi samo da rade na tome
bilo mi je glupo više držati onu poruku kad više nije "ovih dana" nego "jednom prilikom"
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Ispada da je i ovuda prosao duh predizborne kampanje :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

dakle u zadnjih par dana pojavilo se nekoliko postova ajmo reći slobodnije tematike :D (ja sam obrisao dva) već sam misli da je to problem a kad tamo odem na biznis forum i što vidim
bahaha :zubo:
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Vidim da ima puno manje "čalnova" na forumu i da ste brisali lažne. Vidjela sam da ih je bilo puno i samo sam htjela reći: svaka čast adminima na trudu :)
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

hvala hvala :angel:
-e-
evo ja sam se danas dao u čišćenje pobrisao sam ih dosta, budem probao još malo
po mojoj procjeni još je jedno 300 komada ostalo za obrisati
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Brisanje tostera

Unread post by Izitpajn »

Nego, sad sam malo klikao i primijetio da ima dosta korisnika koji imaju 0 (nula) postova, a nisu ni privirili na forum godinama. Ja sam za to da ih brišemo, recimo, oni koji nisu ništa postali na forum i nisu se uopće ulogirali, recimo, godinu dana? O(pi)nions?

Dakle, ovo nema veze s lurkerima, samo s onima koji se uopće nisu priključili na forum, dakle koji su ga vjerojatno zaboravili, dakle vjerojatno su samo pogledali jednom ili dvaput kad su se priključili i onda otišli zauvijek.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Brisanje tostera

Unread post by Xaotix »

Ideja nije loša što se tiče administracije aktivnog članstva. Opet, kad su već registrirani, trebalo bi ih nekako obavijestiti da ih brišemo.

Mogli bi im poslati mail sa obaviješću da će se određenog datuma (recimo, za dva tri tjedna) zbog održavanja foruma svi koji nisu bili ulogirani prošlu godinu dana biti izbrisani, pa ako žele account, nek se ulogiraju. Ili staviti takvu obavijest na sticky.

Kad smo već kod brisanja članova, Ire postoji li nekakav backup foruma ako nešto pođe po zlu?
Randomness is strong with this one!
Post Reply