Promidžba NOSF-a

Sve što se tiče NOSF portala i NOSF magazina
Obavijesti o sajtu, novim brojevima NOSF magazina, događanjima na NOSF-u itd.

Moderator: Ire

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Promidžba NOSF-a

Unread post by Ire »

daklem, jedna od novogodišnjih mi odluka je ta da ću više promovirati NOSF uokolo .. do sada sam se trudila koliko sam mogla i zadovoljna sam postignutim, ali uvijek se može bolje. samo što ne mogu sve sama.

stoga vas pozivam da mi se pridružite u ovoj hvalevrijednoj inicijativi! :D

FAQ

Q: Kako mogu pomoći?
A: Promovirati NOSF možete na više načina. Neki su vam već opisani ovdje. Osim toga, možete to činiti ukoliko bivstvujete na drugim forumima ( :mda: ) tako da recimo stavite u potpis link na NOSF.

Q: Želim li pomoći?
A: :pale: Pa kakvo je to pitanje?!? Naravno da DA!

Q: A što ako mi se ipak ne da?
A: :puca:

Q: A što ako baš neću?
A: Izitpajn, prekini!

unaprijed zahvaljujem svima :cmok:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Re: Promidžba NOSF-a

Unread post by Hamenaglar »

Ire wrote:+

Q: A što ako baš neću?
A: Izitpajn, prekini!
dugo se nisam ovako dobro nasmijao :alien: :uzdravlje:
nema me.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Misliš IzipajnE? :santa:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Nimrod wrote:Misliš IzipajnE? :santa:
jebo vokativ
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

ja baš volem vokativ
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

na naslovnici će od sada rezidirati i prijatelji NOSF-a (desna kolona, dolje), tj. postavljeni su banneri na sajtove koji su također linkali NOSF ..

btw, javilo vas se abnormalno puno na moj poziv

:mda:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

A kaj bi trebao dostaviti popis ljudi koje sam uputio na NOSF? :P
Kad mislim da je umjesno spomenem, a ako netko pokaže interes i toplo preporučim, a sad da ću na sva zvona pozivati sve od reda - neću.
:angel:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

hvala na usmenoj predaji, ali to nažalost nije dosta

trenutno stanje je takvo da se broj dolazaka na NOSF ustalio, tj. o NOSF-u se ne priča, glas o NOSF-u se ne širi, a po mom skromnom mišljenju bi trebalo, budući da smatram da je NOSF daleko najraznovrsniji i najkvalitetniji SF sajt na ovim prostorima. ideje kako još dodatno proširiti NOSF među pukom, dala sam vam u početnom postu, ako tko ima još kakvih, slobodno neka kaže .. do sada nitko još nije o tome rekao ni riječi :dontknow:

gle, ja nikog ne silim ni na što. samo mi je žao da NOSF bude moj projekt, kad bi trebao biti NAŠ projekt .. niti ga je Ban zamislio kao projekt jedne osobe niti ja želim da tako bude. čast iznimkama, naravno. ne znam, možda sam ja preentuzijastična.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Promidžba NOSF-a

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote:ukoliko bivstvujete na drugim forumima tako da recimo stavite u potpis link na NOSF.
čisto da se stavi u zapisnik da sam bar nekoliko mjeseci, ako ne i više, ispred svog vremena ;)
A: Izitpajn, prekini!
A mogu i to :drunken:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

http://nosf.net/2007/nosf-na-dobrom-glasu/

usto se bilježi povećan promet na NOSF-u :headbang:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Ok, ok, ne ljuti se, ja već neko vrijeme imam nosf-ov banner na svom blogu... :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ko se ljuti? slavim :drunken:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Meni se već dulje vrijme mota po glavi ideja: napraviti obični, crno-bijeli, čisto tekstualni printabilni "plakat" A4. U Wordu, jednostavno, jeftino, ništa fensi. Onda iskopati popis e-adresa svih knjižnica u Hrvatskoj. Onda im poslati taj plakat/list papira u Wordu uz popratno pismo tipa "Dobar dan, mi smo portal koji okuplja ljubitelje SF književnosti, imamo diskusije, recenzije, književne novosti, i trudimo se okupiti sve koje to također zanima zbog druženja, razmjene iskustava, preporuka itd. itd. Biste li, molimo Vas, htjeli isprinati ovo i staviti na oglasnu ploču Vaše knjižnice, neka stoji koliko mislite da bi trebalo?" Okej, bit će ih koji će frknuti s prijezirom. Ali valjda će biti i onih koji će to i napraviti. Ako to stave u dvadeset knjižnica u Hrvatskoj, puno smo napravili.

Možda to i napravim jednog dana. Ako se netko odluči to napraviti sam, slobodno. Ako netko ima savjeta, prijedloga, šortkata, javite.
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Izitpajn wrote:Meni se već dulje vrijme mota po glavi ideja: napraviti obični, crno-bijeli, čisto tekstualni printabilni "plakat" A4. U Wordu, jednostavno, jeftino, ništa fensi. Onda iskopati popis e-adresa svih knjižnica u Hrvatskoj. Onda im poslati taj plakat/list papira u Wordu uz popratno pismo tipa "Dobar dan, mi smo portal koji okuplja ljubitelje SF književnosti, imamo diskusije, recenzije, književne novosti, i trudimo se okupiti sve koje to također zanima zbog druženja, razmjene iskustava, preporuka itd. itd. Biste li, molimo Vas, htjeli isprinati ovo i staviti na oglasnu ploču Vaše knjižnice, neka stoji koliko mislite da bi trebalo?" Okej, bit će ih koji će frknuti s prijezirom. Ali valjda će biti i onih koji će to i napraviti. Ako to stave u dvadeset knjižnica u Hrvatskoj, puno smo napravili.

Možda to i napravim jednog dana. Ako se netko odluči to napraviti sam, slobodno. Ako netko ima savjeta, prijedloga, šortkata, javite.
meni ovo zvuči kao dobra ideja...
Image
Post Reply