Eureka

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Hm, to bi bio Sith kojem se ne bih usudila naći na putu :pale:

Meanwhile, ruku na srce, čak je i u "Santa Barbari" bilo SF elemenata; jednom su Cruz i ona njegova prošli kroz ogledalo i našli se u prošlosti, gdje su upoznali njene mlade roditelje... A što reći o njenom ȒUDESNOM prohodavanju? Kažem vam, ljudi, čista fikcija... :P :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Unread post by merlin »

da samo hodanju!!!nemojmo zaboraviti toliko je likova šta umrlo, šta poginulo u razno raznim "nesrečama", pa za desetak epizoda se vratilo, živi i zdravi,ali ponajbolje, lik umre ode pred boga(čiji ured izgleda kao od nekog tajkuna), koji mu kaže da nije njegovo vrijeme i da nije zadovoljan njegovim životopisom :x ,i da neka malo pričeka,da bi mu bog za par minuta uredio životopis, isprićao na smetnji, te mu rekao da ako šta bude trebao neka se javi :x :x :nebu: :nebu:
goli gdin čarobnjak:-)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ehej! bili su i vanzemaljci u santa barbari, zar se nitko ne sjeća?

julia i mason su bili ako me sjećanje ne vara :)

ali mislim da je na kraju to onaj mali CC-jev i Ginin sanjao kad se tresnul u glavu na plaži
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ako se dobro sjećam, netko mi je rekao da je i u "Dinastiji" u nekim poodmaklim epizodama bilo elijen abdakšna :cylon:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

e tog se ne sjećam
al ne bih se čudila, resistance is futile :borg: svi kad tad prijeđu na tamnu stranu :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Ni ja se ne sjećam Dinastije... Oh, kakvog li propusta... :oops:
Sumnjivo puno scena iz dosad navedenih serija se sjećamo. Znači li to da smo ih gledali? Hmmm... :scratch:
... characters, personalities, stories and larps...
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Eureka...

Unread post by MadDog »

... da je Arhimed legao u blato ne bi vikao "Eureka"...
... da je SF cijeli kao serija Eureka mislim da bi nas jako malo čitalo SF...
... serija kao serija je dobra, ali u njoj je previše "Picket Fences", nešto malo light verzije "X-files", i poprilična doza Blakeove sedmorke i "Sokola", a to sve kad se zbroji, oduzme, pomnoži, podijeli, a da o ostalim matematičkim operacijama ne govorimo - nemre dati SF, može dobru seriju sa SF elementima, ali nešto poput "Space, above and beyond" ne...
:dontknow:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Unread post by merlin »

eureka...hmm serija koja je mješavina Twin Peaksa, i Na granici mogučega,koja je možda i trebala biti u glavi scenarsta zlatna koka,ali nemreš brate mili natrpati toliko toga i očekivati da ne zaspiš, e da možda bi trebalo i neke radnje ubaciti :shaking:
goli gdin čarobnjak:-)
Post Reply