Baza dopunjena

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Baza dopunjena

Unread post by Izitpajn »

Popis priča objavljenih u Siriusima, Futurama i Alefima na http://www.sfera.hr/baza.php apdejtan. Dodani YU-Sirius, Alefi 6-24 i Future 103-105, a na prva dva i dodana hrvatska slova. Hvala Dan555u sa SF teama.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zeleni megaherc piči i dalje. Na isto mjesto dodan sadržaj Monolita (bez H) 1-10 i popis (valjda) svih Kentaura.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nego, može li netko malo proklikati po tablicama, navodno se na nekima ne vide hrvatska slova, ali ja sve vidim okej pa mi nije jasno...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

inače, kad već prčkaš po tome, bilo bi lijepo prestati ignorirati postojanje nove sferine stranice i prebaciti bazu tamo :?

http://sfera.hr/?page_id=12
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pretpostavljam da pod "prebaciti bazu tamo" znači "prevesti je u oblik koji će biti čitljiv na novom obliku stranice" što je malo drugačije od toga što si ti rekla. Naime, nemam pojma kako da to napravim i koji alati se koriste za to (da, znam da negdje piše, ali onda bih i to morao tražiti, a samo a tu aktivnost - traženje i učenje - bi mi trebalo više vremena nego što sam dosad ukupno potrošio na apdejtanje), a za učenje svega ispočetka zasad nemam vremena. Budem jednom. Valjda.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:shock: ma ne, mislila sam samo sadržaj stare stranice http://www.sfera.hr/baza.php po potrebi apdejtati i postaviti na novu http://sfera.hr/?page_id=12 .. ono: tekst, linkovi i to. kopi, pejst i po potrebi bold.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Shvatio sam ja tebe, ali ti nisi shvatila mene :drunken: Sve što ja znam je u tekst editoru napraviti fajl koji se zove baza.php i uploadati ga. Ja pretpostavljam da ovo što ti kažeš ne podrazumijeva napraviti fajl koji se zove "?page_id=12" i onda ga nakeljiti gore nego ući u neki program i tamo nešto kopipejstati i povezati. A ja, vidiš, nemam blage veze o tome. Sve što ja znam je primitivni HTML. Dakle, idiot's guide kako da napravim to što kažeš bi bio od pomoći.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

jel znaš pisati u wordu?

znaš.

e onda znaš i ovo. ne treba ništa aplodati, ta stranica već postoji. treba je samo otvoriti u editoru, koji ti izgleda ko mini word i kopi pejstati i urediti tekst te kliknuti sejv. prosto ko pasulj, rekla bi moja baba.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a idiot gajd ti je ovdje
http://forum.tip.it/nosf/viewtopic.php?t=1368
inkluding pikčrs :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pm-at ću ti login i pass pa odi vidi
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Konsidr it dan :kava:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ja sam nekad kao dječak imao dosta slobodnog vremena
pa sam ubijao vrijeme
recimo
pretipkavajući razne glupsti
jedna od boljih stvari je i to što sam preipkao sve nazive priča sa autorima svih siriusa koje sam imao :dontknow:



1. A.E.Van Vogt: Ne ubijte Rula, Stanislaw Lem: Invazija sa Aldebarana, Stanislaw Lem: Bajka o kompjutoru koji se borio sa zmajem, Charles Van de Vet:Specijalna Emisija, Gerhard Zwerenz: Zar da ti se popnu na glavu?, Poul Anderson Ne miri se sa kraljevima,
2. Teodore Sturgeon: Mjuhov stap, Ray Bradbury: Sirena, Ray bradbury: Sest bijelih kamenova, Zvonimir Furtinger: Ukradeni satelit, Robert Sheckley: Borba,Robert Sheckley:Grad snova, Ilija Varsavski: Maskarada, Rick Raphael: Lud ostaje lud, Alfred Bester: Vrijeme je izdajnik, Arthur C. Clarke:Price iz bijelog jelena Tiho, molim!
3. Tom Godwin: Majka invencije, Zvonimir Furtinger: Jednostavni lijek, Isaac Asimov: Strahovito oruzje, Clifford Simak: faktor ogranicenja, Katherine McLean: Uvijek tvoja Helen, Arthur C. Clarke: Utrka u naoruzanju.
4. Walter Miller: Zrtvovani, Dimitrij Bilekin: Glas u hramu, Willim Morison: Vreca, Stanislaw Lem: Tragedija strojava za pranje rublja, Roger Zelazny: Korida, Brian Aldis: Ekvador, Arthur Clarke:Price iz bijelog jelena: Kriticna masa
5. Philip Joze Farmer: Svijet samo utorkom, Ruccio Antonini: U potrazi za ...cim?, Harlan Elison: Am, Arthur Clarke: Zvijezda, Dirk Wylie: Kad je vrijeme poludjelo, Isaac Asimov: Logika, Stephen Goldvin: Lijepo sanjaj Melisa, Arthur C. Clarke: Price iz bijelog jelena: Pacifist
6. Robert Slivberg: Pametna odluka, William Harrison: Roller Ball, Frank Herbert: Dune, Philip K. Dick, Stroj za konzerviranje, Nedjeljko Fabrio: Prilaz izazovu, Gordon Dickson: Zovi ga gospodarem, A.E van Vogt: Upotpunjenje, Arthur C. Clarke: Price ib bijelog jelena: Hladni rat
7. Harry Harrison: Prezivjeli, Damir Mikulcic: Poruka, George Langelaan: Muha, Arthur C. Clarke: Zid tmine, Thomas Dish: Otkrice nulitrona, Dannyev novi prijatelj s Deneba, H. Beam Piper: Univerzalni jezik, Ivan antonovic Jefremov: Susret,Arthur C. Clarke: Price iz bijelog jelena:Spiritus movens
8. Roger Zelazny: Vrijeme oluje, Stjepan Malovic: Razvratni podstanar, Arthur C. Clarke: Sve vrijeme svijeta, Theodore Sturgeon: Crna soba,Igor Rosohvatski: Tor prvi, Robert Sheckley: Trgovina svjetovima, F.L. Wallace: U potrazi za precima, T.K. Brovn III: Covjek s prosloscu
9. J. i D. Le May: Izazov razumu, Fredrick Brown: Ludi planet, Karen Anderson: Sporazum u Tartessosu, Philp K. Dick: Ah, ta dosadna zemlja, Brian W. Aldiss: Divna patagonska benzinska stanica, Arthur C. Clarke: Price ib bijelog jelena: Kako je defenestrirana ermintruda palac
10.
11.J. i D. Le May: Claine i Solandre, Isaac Asimov: Pakleni oganj, W. Hilton Young: Izbor, S. Flower Wright: Ocito samoubojstvo, Lion Miller: Poznati podaci o Worpovoj reakciji, Alan Bloch: Ljudi su drukciji, Will Stanton: Barney, Lawrence Block: Zatvor iz kojeg se ne moza pobjeci, Damon Knight: Cudesni vukodlak, Kurt Vonnegut jr: Led-devet, Erick Frank Rusell: Pokretacka snaga, Arthur Clarke: Kampanja, Robert Heinlein: Laser u e-molu, Ray Bradbury: Tragaci, Jules Verne: Gil Blatar, Nenad Rijavec: Izreka
12.
13.Miroslav Trbovic: Covjek koji nije postojao, Murray Leinster: Sam iz dvanaestog, Clifford D. Simak: Polustvorovi, Frank Herbert: Sjeme, Isac Asimov: Vjerovanje, Roman Podoljnij: Potomci pisu povijest
14.Yves dermez: A onda je stigla macka, Murray Leinster: Simbioza, Boris Zubkov-Evgenij Muslin: Krhki svijet, Philip K. Dick: Covjece ne ljuti se, Isaac Asimov: Carobnjak, Kir Buljicev: Lokomotiva za cara, Valentina Zuravljeva: Azastonesmjesta, Ray Bradbury: Svirac, Isaac asimov: Za dobru stvar,Roman Podoljskij: Nikad nitko
15.John Wyndham: Una, Isaac Asimov: Ruzni djecak, Dimitrij Bilenkin:Demonska nic, Branko Belan: Ucenik u predsoblju, Brian W. Aldis: Nemocni mali ratnik, Eric Frank Russell: Trgovina mutantima, fredric Brown: Cuvajte se, Winston P. Sanders: Veseli Bull
16.Robert A. Heinlein: Napast sa zemlje, Robert Sheckley: Knjigovodja, Bill Brown: Zvjezdane patke, Raymond F. Jones: Razina buke,Gerhard Zwerens: Penzioner, Roger Zelazny: Sakupljacka strast, Ralph Williams: Uobicajeni posao s manjim izmjenama, Mack Reynolds: I ti kraj mene
17.Isaac Asimov: Sally, F.L.Walace: Jedno tijelo za obradu, Clifford D. Simak:Smrt u kuci, Christopher Anvil: Slutnja, John Pierce: Nepromjenjivost, Fritz Leiber: Posljednji, Langdon Jones: Prolaznost, Ben Bova: Glavni junak, Philip K. Dick: Uljez, E. M. Hull: Pacijent, Arthur C. Clarke: Radar nije mogao pogrijesiti
18.Poul Anderson: Zovi me Joe, Josef Nesvadba: Posljednja avantura kapetana Nema, Lloyd Biggle Jr.: Spomenik, Goran Pavelic: Epaga, Ray Bradbury: Pjesak, Ben Bova: Scena
19.Frederic Brown: Kuc-kuc, Robert A. Heinlein: Ja, mene ,meni...,Arthur Porges: Programirani, Branko Belan: Naricaljka za dostojanstvo iznimke,Isaac Asimov: Izgubljeni robot, I.A. Jefremov: Olgoj-horhoj, Brian W. Aldiss: Na promatranju,
20.A.E.Van Vogt: I ne prvi put,A.E.Van Vogt: Pritajena neman, Zvonimir Furtinger: Poruka prijateljstva, Philip Latham: Efekt ksi, Gilles Thomas: Kuglicasta smrt, Murray Leinster: Dalekovod za pluton, Roald Dahl: Vrisak ruza, Arthur C. Clarke: Devet milijardi Bozjih imena
21.Slobodan Snajder: Delfinov san, Henry Kuttner: Inace...,Zvonimir Furtinger:Proces, Maurice Limat: Divna s lupusa, Mack Reynolds: Poruka 48L, Arthur Porges: Muha, Katherine Macelean: Slike ne lazu, Alemko Gluhak: Iznenadjenje, Ivan Tanovic: Osvajaci, Dubravko Veljacic: Cudoviste iz ida
22.Ivan Antonovic Jefremov: Tajna drevne ljepotice, Frederic Brown: Zbrka sa zvijezdama, Ivo Kosutic: Istrazivanja profesora Maglica, Pierre Bameul: Placam dakle postojim, Gyorgy Karcagov: Glaukusova kiselina,Murray Leinster: Kontakt, Clifford simak: Mnogo briga, Isaac asimov: Sto bi bilo kad bi...
23.
24.Lidija Razumovic: Antikni predmet, Marina Mihaljevic: U ime milosrdne komisije, Elenora Akrap: Lom svjetlosti, Frank Herbert: Prirucnik, Rog Philips: Zuta tableta, Goran Pavelic: Jer ljubav je prolazna stvar,Mihaly Veres: Rodjaci, Philip K. Dick: Iza svega lezi svinja, Isaac Asimov: I pade noc, Mack Reynolds: Svemirske luke javite se
25.Isaac Asimov:Posljednje pitanje, Randal Garett: Vremenski upaljac, Leight Brackett: Rhiannov mac, Ray Bradbury: Cijelo ljeto u jednom danu, Donald Wandrei: Ruzicasti mozak, Jeff Stuton: Poslije Ixmala, Tomas N. Scortia: Nesto tako divno, Edmond hamilton: Zvijezda zivota, James E. Gunn: Kriticna tocka, Frederic Brown: Odgovor
26.Arthur C. Clarke: Ljeto na Ikarusu, Robert Sheckley: Osjecas li nesto kad radim ovo?, Brian Aldiss: Tko moze zamijeniti covjeka,Lester del Rey: Lijecenje, Erik Majtenyi: Plavo vijece, Mack Reynolds: Albatros, Deset autora: Deset najkracih prica: Borut Gersak, Lijek protiv starosti, Isaac Asimov: Glupani, Dimitrij Bilekin: Na palnetu Oma,Istvan Nemere: Spijuni,Mack Reynolds: Trampa, Shel Silverstein: Sudnji dan,Dimitrij Bilekin: Tehnicka greska, Alemko Gluhak: Presuda, Istvan Kaszas: Dokaz, Mack Reynolds: Samodrzac,Andre Caroff: Cudivisna noc
27.Henry Kuttner: Jastogov glas, Iskra Mikalcic: Do kada?, Robert A. Heinlein:... i sazidao je zbrkanu kucu, Oliver Jankovic: Razgovor s Lucijom, Robert Sheckley: Covjek minimalnih mogucnosti, Mack Reynolds: U samom neprijatelju, Miklos Ronaszegi: Cetri vrca piva, Vaclav Kajdos: Istina o Faustu, Safet Turalic: Odgovor
28.Murray Leinster: Prvi kontakt, C.M. Kornbluth: Smijesno doba, H.B. Fyfe: Zavarani vrijednoscu, Theodore Sturgeon: Hurk je sretna zvjerka, Isaac Asimov: Nije konacno, Will F. Jenkins: Odgodjena propast svijeta, Charles Heneberg: Slijepi pilot, Herbert G. Wels: U ponoru
29.Anne McCaffrey: Preludij za kristalnu pjesmu, Vladimir Rybin: Vrata u drugi svijet,A.E.Van Vogt: Cudiviste, Robert Sheckley: Monstrumi, Robert A. Heinlein: Posuda za zlatnu ribicu, Kurt Vonnegut Jr: Harryson Bergeron, Hrvoje Hitrec: Ur, svemirska ludnica, Ivo Kosutic: U Heildebergu
30.Eric Frank Russell: Bumerang, Borivoje Todorovic: Homo sapiens 21.veka, Harry Harrison: Duznost, Ray Bradbury: Kezne bez zlocina, Isaac asimov: Lazljivac, Robert F. Young: Rujan je imao trideset dana, Zoran Popovic: Osvajaci, Lester del Rey: Instinkt, Robert Clauzel: Plava tvar, Ivan Bloch: Ljudi su drukciji, Stanislaw Lem: Klinika dra Vilperdiusa
31.Radivoje Papic: Djevica iz legende, Osam autora: Osam kratkih prica: Terry Carr: Odgovor,A.E.Van Vogt:Obrana,Istvan Kaszas:Po svaku cijenu,Ray Russel: Najprimitivniji,T.P. Caravan: Bezvrijedan primjerak,Ray Bradbury: Vez, Miroslav Bagaric:Madjionicarski trik, Milance markovic:Svjedocanstva buducnosti, Frederick Pohl: Djeca noci,Romas kalonajtis: Posljednji neprijatelj, Philip K. Dick: Mreza , Isaac Asimov: Osjecaj moci, Roger Blondel: Rat protiv usiju, Lester del Rey: Sazaljenje
32.Poul Anderson: Noc mutanata, Isaac Asimov: Bilijarska kugla, Dimitrij Despiller: Planet kaleidoskopa, Phillip Latham: Sljepilo, Philip K. Dick: Nanny, Mack Reynolds: Pehist, Theodore Sturgeon: Kao mladi, Frederick Pohl: Zivot i pol, J.C.Thompson: Pravi covjek za pravi posao, Peter Toke: Cetverac, Radovan Devlic: Sindrom vlasti,
33.Ursula K. Le Guin: Strah, Ruzica Terzic: Srebrne zlice, Margaret St. Clair: Proti, Vesna Popovic: Igla, Edna Maine Hull: Pacijenet, Lidija Razumovic: Put u stvarnost, Pamela Sargent: Pustosenje, Zenna Henderson: Kutija za sve, Evelyn E. Smith: Daxbr, doris Pitkin Buck: Giberelka, Phyllis Eisenstein: Muke s prosloscu
34.Mack Reynolds: Posljednji slucaj najveceg detektiva, Mini YU Sirius:Branko Pihac: Intermezzo, Miroslav tanasijevic:Rukopis No 3284/69, Nenad Puljic:Eksperiment,Aleksandar Manic:Poseta,Dragan Filipovic: Svemirska bajka, Borivoje Todorovic: Granica progresa,Milos Elesin: Miri i tisina, Snezana Bulic: Ani, s ljubavlju, James Blish: Piiip, Ion Myneskurte: Muskarci svemira, Eric Frank Russell: Izgubljeni u nesvemiru, Robert Silverberg: Vidjeti nevidljivoga, Ray Bradbury: Nulti sat, Jack Vance: Mitr
35.Thomas M. Disch: Ljubav na ektoplazmican nacin, Raylyn moore: Lijepa Eleanor je mrtva, Brian Aldiss: Psiklop, Velimir Milosevic: Gerilac, Robert Slivberg: Guranju je kraj, Anne McCaffrey: Killashandrina ljubav, Mack Reynolds: Svemirac na pijanki, Borivoje Todorovic: Brisanje
36.
37.Brian W. Aldiss: Noc kada je sve vrijeme provalilo, John Bistort: Vjestice iz Castille, Woody Alen: Epizodni lik, Hrvoje Hitrec: Gospodar velike piramide, Philip K. Dick:Dorucak u sumrak, Philip K. Dick: Covjek sa mjesecnom kartom, Branko Pihac: Profesorovo putovanje, Sever Gansovskij: Bijeg, Miriam Allen de ford: Malleyjev sistem, Radu Honga: Moderna basna, Dimitrij Karasev: Dokaz
38.Zvonimir Furtinger: Psihophor, James Blish: Nokaut, Danijel Kolak: Eksperiment, Jack Williamson: U potrazi za persephonom, Branko Pihac: Pitanje, Isaac Asimov: Svjetlosni stih, Iskra Mikacevic: Arkanum, Frederick Pohl: Dan poslije dolaska Marsovaca, Zoran Jovanovic Kas: Zemaljsko resenje, Ray Bradbury: Kaleidoskop, Poul Anderson: Zarobljenik, Novak Novakov: Slucaj Pekavles, Fritz Leiber: Zacarana suma, Eleonora Akrap: Prvi dan, Isaac Asimov: Darvinski bilijar
39.Henry Kuttner: Prikrivanje, Zoran Zivkovic: Projekt Lira, Stefan Nicolici: Nagrada za prozu, Stanislaw Lem: Izumitelj duse, Vladimir Grigorjev: Likovi 1919: franci Cerar. Drugo rodjenje, Phillip K. Dick: Zastitnici, Carol Emshwiller: Dan na plazi
40.Alfred Bester: Nesto me voli odgozo, Fritz Leiber: Kasnije nego sto mislis, Clifford D. Simak: Nikad se necete vratiti, Devet autora mini YU Sirius: Miroslav Bagaric: Neposredni susret zemaljana, Franci Cerar:Izumi skromnoga mladica, Slobodan Curcic: Ne primaj darove, Marko Fancovic: Lutrija, Rade Jovanovic: Supernova, Vladimir Lazovic, Slobodan Petrovic, Vladimir Jankovic: Problem,Milance Markovic: Oni ne postoje, Tihomir Sifner: planet ispunjenih zelja, Zoran Pesic: Pre invazije, Philip K. Dick: Trik s olupinom broda, Ion ilie Iosif: Incident, Charles sheffield: Smrtonosni vektor, Katherine MacLean: Mali rat, Ognjen Nikolic: Povratak sa zvijezda,Sever Gansovski: Crni kamen
41.Robert Silverberg: Caliban, Harlan Ellison: Ptica Feniks, Harlan Ellison:Dvoboj na superstradi, Devet autora, devet minijatura, Isaac Asimov: Nephodan uvjet, Ray Bradbury: Zmaj, Agthur Feldman: Matematicari, Vladimir Grigorjev: Noge na kojima stoji covjek,Dean McLaughlin: Preporuka...I P.S.,Alexandru Mironov: Ah birokrati,Robert Scheckley: Savrsena zena,Robert Sliverberg: Doba mutanata, Marius Stetescu: Zakon davno proslih godina, Harry Harrison: Konacni susret, Branko Pihac: Fombos, dar zvijezda, Stanislaw Lem:Zazul, Damon Knight: Maske
42.Pete Adams i Charles Nightingale: Vrijeme sadjenja,Robert Sheckley: Dobrodosli u standardnu nocnu moru, Branko Belan: U krosnji hrasta gdje se mozda zaustavlja ptica, Brian W. Aldiss: Puno sunce, Arthur C. Clarke: Nevolje s vremenom, Snezana Bulic: Princ iz rata plejada,Radu Honga: Mrtvi planet, Jack Lewis: Tko vara, Mack Reynolds: Pacifist, J.S. Ballard: Ludjaci, Jack Williamson: Mrtva zona, Slobodan Curcic: ne igraj se s vremenom
43.J. T: Mcintosh: Osudjeni brod, Mack Reynolds: Zemljani vratite se kuci, Deset domacih autora, Deset domacih prica,Igor Roman: Hodocasce, Ognjen Nikolic: Safari, franci cerar: Ubogi covjek, Tatjana Delac: Snezana Lazarevic: Ljubav na Memfisu,Zeljko Golubic: Snjeguljica iz buduce proslosti, Dobrivoje seslija: Angor, Goran Pavelic:Pred nasim ocima, Milance Markovic: Razum, Slobodan Curcic: Ljubav 2080, Henry Kuttner: Tvonki, Marius Statesku:Nebo je bilo vedro,Stanislaw Lem:Sudbinograf, Scot Edelstein:Izlozba, Ray Bradbury:Vjetar, Arthur C.Clarke: Uspomene
44.J.G.Ballard:Pokretna skulptura, Tatjana Vranic: Partenogeneza, Ray Bradbury: Posljednji s planeta Zemlja, 6 x veliki mali SF, Sinici Hosi:Boko Can,Istvan Szomohazi:Teorija Glabella, Mauro Antonio Miglieruolo: Idealna zena, Bertil Martenson: Peto putovanje. Ion Ilie Iosif: Dielektricna prasina, Christine Renard: Popratne pojave, Slobodan Curicic: Proces rehabilitacije, Isaac Asimov:Besmrtni bard, Fritz Leiber: Los dan za prodaju, Miodrag Djordjevic: Put bez kraja, Marija Mamonova: Povratak, Theodore Sturgeon: Dugotrajno vajanje
45.Mladen Jurcic: Posljednja noc, Arthur C. Clarke: Zraka smrti, Sergio Turone: Razvod nikako, Ray Bradbury: Vracena buducnost, Jasa Zlobec: Balada o pastrvi, Mack Reynolds: Uzoriti primjerak, Geza Czath: Kirurg, Predrag Raos: Postovani urednice, Clifford Simak: Veliko prednje dvoriste,
46.Snezana Bulic: Nimfa, A.E.Van Vogt: Suradnja pod prisilom, Gradimir J. Moskovljevic: cardak ni na nebu ni na zemlji, H.B.Fyfe: Zasticena vrsta, Ray Bradbury: Dijete iz druge dimenzije, Murray Leinster: Logicar Joe, Jakob Holbik:Dosljaci, Marius Statesku: Labirint, Frank Herbert: Tvorci uzitka
47.William F. Nolan: Prekrsaj, Alfred Bester: Android ubojica, Joel Houssin: U ocekivanju plime, Mini YU Sirius: Milivoj Andjelkovic: Put do zvijezda,Zdravko Bartolic: Invazija iz nepoznatog svemira, Slobodan Knezevic: Senka u noci,Ognjen Nikolic: Jedina sansa, Milance Markovic: Poruka bogova, Kresimir Markovski: Telepatija, Gregor Tomic: Multipli efekt,Safet Turalic: Ljubisa M., Paul Carter: Posljednji zadatak, Gianni Rodari: Princ sladoled, christian Leourie: Furgon, Stanislaw Lem: Doktor Diagoras
48.Vesna Popovic: Sindrom vitestva, Lester del Rey: Vecernica, Cliffors Simak: Sam svoj majstor, J. G. Ballard, Tri dva jedan... nula, Rick Raphael: Mamin sin, Anna Rinonapoli: Prividno nevidljiv, Zdravko Bartolic: Vapljena bica, Damir Mikulcic: Gruda, Christian Leourier: Osmjesi. Lajos Biro: Skrletni pas, Ursula K: Le Guin: Pariski tramvaj
49.Ben Bova: Posljednja odluka, Arthur C. Clarke: Izlazak Saturna, Zoran Maodus: Borba za opstanak, Eric Frank Russel: Ostavstina, A. E. Van Vogt: Zacarano selo, Howard Rodman: Na Mjesec-dvaput, Ognjen Nikolic: Korisne zrtve, Ray Bradbury: Dokoni setac, Ferninando Maddalena: Leptir, Dimitrije Jovanovic: Mielita, Isaac Asimov: Al"im je bilo lijepo
50.
51.Arthur C. Clarke: Susret s meduzom, Darije Djokic: Safari, Mack Reynolds: Prezivjeli, Miroslav Bagaric: Svijet bez snova,Cousin: Odlazak bijelih 204,Robert F. Young: Granitna bozica, Vladimir Ivkov: Klateri, Fritz Leiber: Ispod maske, Pozutjela SF: Charles Cros: medjuzvjezdana drama, Dusko Cavic: Izlet, Ray Bradbury: Icarus, Montolfier, Wright
52.Eric Frank Russell: Pothvat pilota j-20, Goran Hudec: Prsten, Ray Bradbury: Sakupljac smeca, Vladimir Malkov: Svjetionik za musice, Richard Bessiere: Vrata buducnosti, Dana Frisic: Nepristojko, Robert Silverberg: Regrutacija organa, Pozutjela SF: kurd Lasswitz: Mjehur od sapunice, Milko Valent: Flamarion, Arkadij i Boris Strugacki: Lutalice i putnici
53.
54.Frederic Brown: Boriliste, 6 Mini YU Sirius: Samir Adanalic: Stroj za besmrtnost,Franci Cerar: Ubojstvo targumskog diplomata, Predrag Kezele: Zelja, Gordan Momcilovic: Rezija, ZoraN Pesic Sigma: Fabrika skarta Vladimir Simovski:Prometej i bogovi , Slobodan Curicic: Puki slucaj, Dragica Gracner: Trazenje mladosti,Hrvoje Hitrec: Nesporazum,Clifford Simak: Okrsaj, Eric Frank Russel: Stavka V-1098, Ray Bradbury: Onaj koji ceka, Jim Harmon: Glavobolja, pozutjela SF: Hugo Gersenback: Ubojita iskra, Robert Sheckley: Strucnjak
55.
56.Philip K. Dick: Cudoviste, Damir Mikulcic: Morska zvijezda, A. Balabuha: Operacija Biserje pred svinje, Eric Frank Russel: Sifra: Nemo, Zoran Ogrizovic: Veliki numizmaticar je zadovoljan, Fred Saberhagen: Igra dame sa bjesomucnim, Fredric Brown: Konac djelo krasi, Philipe Joze Farmer: Sjenka svemira
57.George R. R. Martin: Ratni brod, Robert Sheckley: Zarobljeni covjek, Bob Shaw: Razotkrivena tajna Mona Lise, C. L. Grant: Magicno dijete, Robert Silverberg: Labirint, Eric Frank Russel: Umiljati neprijatelj, Robert Bloch: Sajam cudovista, Zvone jirasek: Nevidljiva veza, Zvonimir Furtinger: Crni vitez
58.
59.Eric Frank Russell: Slaba tocka, J.G.Ballard:Kipari oblaka na koralju D,Lester Del Rey: Stabilnost, Dag Pavic: Lud planet, Gordon R.Dickson: Posrijedak,Ljubisa Jovanovic: Kako upotrijebiti bombu?, Ray Bradbury: Ustani Lazare: Stanislaw Lem: Trurlova naprava, Pamela Sargent:TPM, Roger Dee: Nepozeljni stanar, Roger Zelazny, Veliki spori kraljevi
60.
61.Ray Bradbury: Zemljani,Deset prica domacih autora, Sedmi YU Sirius:Giuliano Bissi: Nikad ne znas gdje te sto ceka, Miroslav Bosnjakovic: Granicari,Ratislav Durman: Zlatookoa, Majda Juric: Zavrsni ispit, Carmen Klein: Tronogi blues, Nikola Krstic. Propo kontakt, Lazovic Jankovic Petrovic: Sretno doba, Ljubomir Mihajlovski: Posjet, Dubravka Miljkovic: Zaboravljeni zivoti, Goran Stankovski: Za svemirski muzej osecanja,Larry Niven: Cetvrta vjestina, Peter Cartur: Magla, Mack Reynolds i Frederick Brown: Mracna medjuigra, Philip K. Dick: Koordinacijski tim
62.Neil R.Jones: Jamesonov satelit, Branko Belan: Unum i Una, Bob Shaw: Besmislena kopija, Gordon R. Dickson: Kompjuteri ne raspravljaju, Murray Leinster: Cudni slucaj Johna Kingman,Krsto Mazuranic:Recept milostive Adelije, A.E.Van Vogt:Dragi prijatelju, Milance Markovic:Sejac, Robert Silverberg: Sakupljacka ekipa
63.
64.Joanna Russ: Neobicna putovanja Amelie Bertrand, Ted Reynolds-William F. Wu: Svemirac ljubavnik, Ward Moore: Lot, Bojan Meserko: Seoska idila, Clark Dalton-Robert Artner: Rat majmuna, Pozutjela SF: Ambrose Bierce: Moxonov gospodar, Branko Pihac: Perpetuum Mobile, Ray Bradbury: Posljednja noc svijeta, Ray Russel: Darwinova izreka, Alen Harapin: Kaktus, Fritz Leiber: Mariana, Fritz Leiber:Covjek koji se sprijateljio s elektricitetom
65.Orson Scott Card: Zastor, Ray Bradbury: Marionete inc., Ratko Cvetnic:Terminal, Harlan Ellison: Lijepa Maggie Novaoci, Bojan Meserko: Cetiri bjegunca, Jack Williamson: Zbor izvidjaca, Walter S. Tevis: Jeka, Pozutjela SF: Arthur Conan Doyle: Stroj za dezintegraziju, Isaac Asimov: Segregacionist, Tomas Dish: Polu -poticaj, Richard Matheson: Testiranje
66.Isaac Asimov: Mladost, Branko Pihac: 1. Prekrsaj 2. Problem 3. Prepoznavanje, Harry Harrison: Spasavanje, Bernard Mathan : Nepomucena sreca, Tom Purdon: Rat strasti, Gradimir Moskovljevic: Jer sutra vise ne postoji, Ray Bradbury: Raketa, Alan Nelson: Narapoja, Robert Young: Godine, Zarko Milenic: Kolekcionari, Ketherine Mac Lean: Ispiranje mozga
67.Arthur Clarke: Karantena, Kozmicki Casanova, Dugo putovanje u noc, Sat historije, Bez iduceg jutra, Varka, Opsjednuti, Povratak predaka, Sve sto blista, Bogovska hrana, Zvonimir Furtinger: Plemenito porijeklo, Ray Bradbury: Grad, Catherine Moore: Prah, Dimitrij Bilekin: Red prije svega, A. E. Van Vogt: Daleki kentaur,Ratislav Durman: Malo sutra na Klaharu
68.Damir Mikulcis: Pela sveta zemlja, 8.YU Sirius: M.Strazanac: Citalac moje price, R. Hasz:Dolina zivota, P.Vukovic: Postovani urednice,M.Andric:Pandemija, K.Tezeus: Plan je dobar,pristajemo, Z.Djermanovic:Tajna zivota, D.Bajs: Slobodan prikljucak,B.Meserko:Varijacije na teme, Z. Milenic: Lampa, R. Durman: Cekajuci, Murray Leinster: Kjucanica: Donald E.Westlake: Nepobjedivi planet, Ilija Varsavskij: Size romana, John Steinback: Vrlo kratka prica o covjecanstvu, A.E.Van Vogt: Vladari, Isaac Asimov: Krila su za ptice, Walt Sheldon: Lovci
69.
70.
71.
72.A.E.Van Vogt:Konacno naredjenje, 10.YU Sirius:Kunstek: Ambicioman, Petrovic-Nesic:Ah, ti lopovi, Visnovec:Let, Santo: Osvajaci, Remac: Poziv iz nistavila, Pein: Stolica, Prodanovic:Linija progresa, Tezeus:Jedna stranica istorije, Aleksa:Sunce svjezeg ljeta, Benini:Robert, Daniel Keyes: Ludi maro, Ray Bradbury: Posjetilac,Pozutjela SF William Temple: Znameniti datum, Fritz Leiber: Sto radi tamo unutra? J.G. Ballard: Sonicne statue, Alan arkin: Jednostavna juha, Phillip K. Dick: Povratak istrazivaca
73.
74.Fred Saberhagen:Pobjeda, Ruzica Kljucec: Trgovac osjecajima, Ray Bradbury: Duga kisa, Denis Ivkovic: Peta dimenzija, Michael Bishop: Spodobe, Robert Silverberg: Sesta palaca, James Alexander: Hibi, Stjepan Berber: Kaplja, Gordon R.Dickson: Klip medju kotacima, Alain Doremieux: Kakva kataklizma?
75.Alain Doremieux:Dnevnik mlade djevojke iz 25.stoljeca, Zofija Rus: Dobri stari svijet, Barry Malzberg: Osvajanje, Arthur Clarke: Straza,Blagoje Jankovski: Vrata, Boris Rudenko: Hobi iz gena, Vera Broz: Zaboravljeno osjecanje, Richard Matheson: Izjelica, Robert Hazs: Noc uzasa, jack Williamson: Skrstenih ruku, Ruslan Sagabljan: Aukcija,
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
108.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
155.
156.
157.
158.
159.
160.
161.
162.
163.
164.
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:shock: ajme zeljko, ti se nisi igrao s djecom nego sam sa sobom? :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
dan555
Ewok
Posts: 6
Joined: 29 May 2007, 08:33
Location: Nigdina
Contact:

Unread post by dan555 »

Izitpajn wrote:Konsidr it dan :kava:
Ko?, ja? :D :o

Niko da pogleda tabele, da vidim da li samo ja imam problem sa one dve.

Pozz i ovde kod vas. :uzdravlje:
Image
Post Reply