Supernatural

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Supernatural

Unread post by Miles »

Dakle riječ je seriji koja se, gle čuda, bavi supernaturalnim iliti po naški nadnaravnim.
U glavnoj ulozi su 2 brata koji krstare amerikom i obračunavaju se sa raznim duhovima, demonima, čudovištima itd. Serija djeluje kao mješavina buffy, dosijea x i horor filmova. Nema mnogo krvi, ali u skoro svakoj epizodi ima kadara kojih se nebi postidio na prvorazredni hororac.
U svakom slučaju, serija je vrijedna pažnje pa ako imate priliku da je negdje pogledate...
Preporučam.
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Večeras počinje na HTV-2 :headbang:
User avatar
Mindphaser
Hani
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2006, 19:00
Location: BiH

Unread post by Mindphaser »

A to je to... U isto vrijeme kad i Americki psiho... Dovraga, izgleda da ni danas necu uspjeti da pogledam ovaj film... Uvijek nesto iskrsne... Kao na primjer nova supernaturalna serija! :D
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Baphomet wrote:Večeras počinje na HTV-2 :headbang:
Mda...

Damn! Taman sam tada pokušavala zaspati, nije mi se svidio glupi psiho i ošla čitat knjigu.... Moram se sjetiti pregledavati TV program....
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Odlučih pratiti seriju, simpatična mješavina teen serija i dosjea X. Naravno, činjenica da tip sluša Metallicu na kazetama i Ac/Dc muzičica u seriji dodatno je učvrstila moju namjeru u praćenju iste :D
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Meni je serija prilično dobra, mada ima jednu veeeliku manu:
nema ženskih junaka! :crybaby:
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Pretpostavljam da su uloge demona, vještica, stvorenja iz pakla i slično rezervirani za žene :D
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Serija je zakon. Počinjem pratiti.
Posebno me se dojmila mašina koju voze glavni junaci. Ništa nije kao grmljenje onih američkih muscle carova (Highway to hell u pozadini samo pojačava dojam.)
Å to se tiče manjka ženskih, teško to mogu uzeti u obzir pogotovo kada se sjetim u čemu je ona cura šetala po stanu. (Konkretno, skoro pa u ničemu...)
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Jednostavno je više nema na program HRT-a :scratch:

Jel' zna netko da li je premještena u novi termin ili su je likovi sa HRT-a samo maknuli?
Post Reply