300

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

300

Unread post by TB »

Sluzbeno otvaram temu o "300" Zacka Snydera.

"300" dolazi u nasa kina 29. 3. Na mnogo mjesta se vec uveliko raspravlja o filmu 300, mnogi su ga, tko zna gdje, vec pogledali. Mada ga nisam pogledao, na osnovu trailera o njemu imam krajnje lose misljenje. Nikad mi se jos nije desilo da toliko ne volim jos nepogledan film, da jedva cekam da odem u kino da s gustom potvrdim najnegativniju mogucu kritiku koju sam unaprijed smislio.
Nazalost, nisam pogledao "300", pa ga ne mogu pljuvati na nevidjeno.

Topic je tu, pa od sutra... sasijecite film. Ili , desi li se ne znam kakvo ludo cudo da je film dobar... pohvalite ga.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ja sam na jednom forumu citirao, nekog od gospode iz Vrtoglavice 2 (emisija o filmu, na htv-u)

jel to film ili reklama za teretanu?
nema me.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Hamenaglar wrote:ja sam na jednom forumu citirao, nekog od gospode iz Vrtoglavice 2 (emisija o filmu, na htv-u)

jel to film ili reklama za teretanu?

Dobro pitanje... :? :scratch:
http://joshsgarage.typepad.com/articles ... er_mo.html

U stvari, nemam nista protiv testosteronskih filmova koji bi probudili zvijer u pripadnicima muskog spola... Filmske price koje bi inspirirale krhke intelektualce pilecih prsa da odbace knjigu i laptop i akademsku karijeru i zgrabe hrdjave utege! Ali je li «300" takav tip filma? Mislim da nije jer... (Nisam ga gledao, ne smije se pisati duga negativna kritika o nepogledanom filmu!) :drunken:
Last edited by TB on 28 Mar 2007, 19:53, edited 1 time in total.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

pa odgovor je vrlo jednostavan.

to je dvosatna reklama za teretanu, a jedna od revolicionarnih stvari kod te reklame je sto gledatelji moraju sami saznati o kojoj se teretani radi.
nema me.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Hamenaglar wrote:pa odgovor je vrlo jednostavan.

to je dvosatna reklama za teretanu, a jedna od revolicionarnih stvari kod te reklame je sto gledatelji moraju sami saznati o kojoj se teretani radi.

Sumnjam... To je reklama za Playstation 3...(Stop!)
Prvo cu pogledati film, onda cu ga pljuvati!
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Pogledah film, i znate kaj? Svida mi se :zubo::zubo:
Je istina da je bome dobra reklama za teretanu (sta je da je, nisam se mogo prestat cudit tim likovima i njihovim, hmm, performansama :D), al ima mi ono nesto da pustis mozak na pasu i uzivas...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

film je do jajajajajajajajajaja :blob:
krv,meso,odrezani udovi,nešto malo teksta i bezzzzzzzzz patetike
zapravo,glavna kvaliteta filma leži u tome da su scene usporene na nekim mjestima tako da film vizelno djeluje poput stripa
sorry zbog gramatike
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Nazir wrote:ima mi ono nesto da pustis mozak na pasu i uzivas...
dovoljno pustam mozak na pasu na faksu, ta necu valjda to raditi i dok gledam filmove
nema me.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Pogledao sam film prije jeno 2 tjedna. Po mom skromnom mišljenju uopće mi nije jasno zašto je film snimljen. Mislim ok do sad je zaradio 160 miljona $, ali osim tog drugi razlozi za ekranizaciju jednostavno ne postoje. I, da film ima sve što jedan blokbaster treba imati Å oru, Å evu, Å egu, no nekako meni to više nije dovoljno. S druge strane strip mi je odličan, ali film je doslovno ufilmljen strip, bez ikakvih bitnijih promjena ili novosti
Isplati li ga se pogledati? Pa zavisi; ako ste cura koja u privatnosti svog doma uživa u Mens Helt i inim “časopisima” - da, ako ste dečko koji radi isto – da, ako ste dečko koji ovako pred ljeto želi sam sebi nabiti komplekse – da. Zapravo pogledajte filmu svakom slučaju, vizualno je stvarno impresivan, a ako niste pazili na satovima povijesti možda, čak nešto i naučite.

Ja na žalost moram sam sebi (i svijetu) priznati da sumnjam da postajem prestar za akcione filmove.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Image
Nisam mog'o odolit' :D
:blob:
Image
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Image
Jopet ja... :D
:blob:
Image
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Unatoc najavama,"300" se nije pojavio danas u Zg kinima.
Bas citam komentare ljudi na nekim drugim forumima, iznenadjujuce cesto se pozitivne kritike svode na - "je*eno" ili "do jaja"...
OldOne
Ewok
Posts: 13
Joined: 22 Mar 2007, 12:26

Unread post by OldOne »

neki dan sam prcito strip, "svidja mi se" je preblago receno :headbang: ali onda oopet od SinCittya sam nekako poceo gledat Frank Millera kao konstantu...
A sto je najvaznije tip neda da mu bilo ko preradjuje stripove u film (Spiderman anyone :x )
Tako da mislim da film mora bit dobar. hmmm jos samo da ulovim vremena otic u kino :?
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Bahod wrote:... a ako niste pazili na satovima povijesti možda, čak nešto i naučite.
Hmmmmm Pa povijesno bas i nije najtocniji. I grkljani i novovjeki perzijaneri se zivciraju jer film bas i nije tocan prikaz bitke kod Termopilskog klanca.

Film jos nisam pogledao, ali sam citao strip. I da, strip je fenomenalan. Nema veze sto svi na kraju zaginu, ali i ja bi bio tako cool i imao lakonske odgovore na svako pitanje.

300 je na dnevnom redu i cekam ga. Nikakve DVXi i slicni piratluci ne dolaze u obzir. To je film iskljucivo za veliko platno.
Randomness is strong with this one!
Post Reply