"Ako odem na konvenciju...

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

"Ako odem na konvenciju...

Unread post by Tanja.C »

... frendovi će me zahebavati do kraja života."
Po karakteru inače nisam ljutkica, ali ovakav komentar me je totalno razpidio. :x To mi je odgovorio neki dečko (odnosno prije dečkić) na nekom slovenskom - pazite! - SF (!!!) forumu. Koji po defaultu sakuplja ljude, koji bi trebali voljeti SF. I povezovem ja njih lijepo na prvu slovensku konvenciju, i pazite vi taj odgovor. Mislim stvarno mi nije jasno. :x Ispada ono "volim SF, ali se toga sramim pred frendovima". Molim??!!
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Gospode Bože, pa čemu se tu ima sramiti. SF je jedan divan žanr i ja sam ponosna što ga volim, a osim toga znam puno ljudi koji ga također vole i gledaju.
I inače mi idu na onu stvar ljudi koji se srame onog što vole ...
Mah - mah
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

kao prvo mališan ima krivu predodžbu o prijateljstvu. pravi prijatelji te imaju voljeti taman u po bijela dana šeto s vulkanskim ušima na glavi i sve pozdravljo s "liv long and prospr" ..

a drugo, odrasti će a onda ćemu bi krivo što je propustio sva ta divna druženja uz alkohol i cugu :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Ire wrote: divna druženja uz alkohol i cugu :D
Istaknuo Bahod
lolčina :D
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ire wrote:kao prvo mališan ima krivu predodžbu o prijateljstvu. pravi prijatelji te imaju voljeti taman u po bijela dana šeto s vulkanskim ušima na glavi i sve pozdravljo s "liv long and prospr" ..
Točno tak sam mu i rekla. Onda mu je došao još jedan u pomoć: "I moji prijatelji su takvi." Kao da ja imam problem jer ne razumijem njihove prijatelje. :scratch:
Ah dječica... (eto, nemrem se više ni ljutit, postali su mi slatkički :D )

edit:
tek sad sam skužila "alkohol i cugu" :lol:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Mene pitali na poslu (u osnovnoj školi) od čega sam tako drastično promukla... kad sam im objasnila gdje sam bila i što sam radila, bili su fakat oduševljeni...Ono, kako je to lijepo itd. Posebno nastavnica matematike kad sam joj opisala igre iz onog team buildinga ili kako se već zvalo u nedjelju...

S druge strane, moja majka, kako ona kaže, poštuje činjenicu da mene "to sve" zanima, ali ne može razumjeti zašto i (iako nema šanse da prizna da je tako) smatra to gubitkom vremena ("A ne bi ti učila taj vikend umjesto da ideš na Istrakon?"...)

Fascinantno je kako nekad ljudi od kojih očekuješ da kuže taj đir i reagiraju pozitivno imaju reakcije ranije spomenutog slovenskog forumaša ili moje mame, a neki od kojih očekuješ da će te pogledati kao da si puk`o po šavovima (npr. nastavnici u seoskoj školi) imaju reakcije tipa "Wow, kako super!".
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Ja sam iznenadjen i uvredjen... :?
:blob:
Image
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

Moji starci i dan danas pitaju "kamo ides?" svakog utorka. A ako odem na pivce ili tak nes nedjeljom, onda sam automatski otiso na "Danđone i Dragone".
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

prema mojim starcima, ja utorkom idem "na svemirce" :dontknow:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Ire wrote:prema mojim starcima, ja utorkom idem "na svemirce" :dontknow:
:lol2: :lol2:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ire wrote:prema mojim starcima, ja utorkom idem "na svemirce" :dontknow:
Jel tvoji starci poznaju mog tatka? :drunken: Super mi je on, kao klinkicu me oduševio nad svemirom (još i danas se sjećam kako mi je kad sam imala 5-6 godina objašnjavao crne rupe)... ali ne upotrebljava riječ "konvencija", nego sve drugo: "simpozij", "okupljanje" ili jednostavno "svemirci". Tako mi je na Istrakonu poslao SMS da je na telki vidio reportažu o svemircima u Pazinu. Krepala sam od smijeha. :D

Što mi je najgore kod ne-ljubitelja SF-a & fantasyja je to, da svaku udrugu koja se time bavi označe kao "aha, oni koji se oblače u kostime". :scratch:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Tanja.C wrote:Što mi je najgore kod ne-ljubitelja SF-a & fantasyja je to, da svaku udrugu koja se time bavi označe kao "aha, oni koji se oblače u kostime". :scratch:
Nogometni navijači?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

maskenbalske udruge? :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ma ne, okej je kad deset hiljada ljudi svi obuku isti dres kojemu na leđima piše "Šuker", iako se svi prezivaju drugačije i nitko od njih nije nogometaš, ali kad se ljudi kostimiraju u nešto drugo, a nije veljača, onda je to čudno... :?
Post Reply