Darwin

Astronomija, geologija, botanika ...

Moderator: Xaotix

User avatar
Mindphaser
Hani
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2006, 19:00
Location: BiH

Unread post by Mindphaser »

Gledao sam na TV-u nekoliko predavanja tog lika, Petrovica "Kreacioniste". On je, valjda, geolog i na osnovu toga pokusava da dokaze neke stvari. U pocetku mi je sve to bilo fascinantno (granit, otisci dinosaura na vertikalnoj povrsini, bombardiranje sumporom Sodome i Gomore), ali onda sam shvatio da je to zato sto o svemu tome nemam blage veze (pogotovo o geologiji). Sve u svemu, tokom jednog predavanja je rekao da se one dvije ploce ispod Kalifornije, koje uzrokuju potrese i druga sranja, nalaze tamo zato sto u tom dijelu Amerike ima dosta homoseksualaca (pa ih Bog kaznjava). Potom dodaje (vec mu je pjena pocela da izlazi na usta) da je cunami pogodio Indoneziju i okolne zemlje zbog razvrata koji se tamo zbiva. :x
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Mindphaser wrote:Sve u svemu, tokom jednog predavanja je rekao da se one dvije ploce ispod Kalifornije, koje uzrokuju potrese i druga sranja, nalaze tamo zato sto u tom dijelu Amerike ima dosta homoseksualaca (pa ih Bog kaznjava). Potom dodaje (vec mu je pjena pocela da izlazi na usta) da je cunami pogodio Indoneziju i okolne zemlje zbog razvrata koji se tamo zbiva. :x
Nema šta prava znanost. :x
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Pa i ispod hrvatske se nalčazi veliki rasjed. Da li je to samo upozorenje da moramo biti dobri? :scratch:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Xaotix wrote:Pa i ispod hrvatske se nalčazi veliki rasjed. Da li je to samo upozorenje da moramo biti dobri? :scratch:
Svašta se priča. Optimistične procjene kažu da će se to dogoditi u sljedećih 50 godina. Nema ti druge nego počet ić u crkvu. Dok ova sodoma i gomora bude gorjela ti možda budeš veselo odmicao od grada zato jer si pravodobno uvidio PRAVI PUT VJEREtm(sva prava pridržana).
:gori:
arel
Ewok
Posts: 12
Joined: 13 Feb 2007, 15:54
Location: My personal hell

Unread post by arel »

Znaci nije dosta sto cu gorit u paklu, nego cu jos i gorit na zemlji.
If I kill you - you are great.
If you kill me - you're a god.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Evo uzevši u obzir situaciju ne mogu odoliti citiranju Blackaddera:
“Tell me, Brother Baldrick, what exactly did God do to the Sodomites?”
“I dunno, but I can’t imagine it was worse than what they used to do to each other.”

- EB & Baldrick, “Blackadder’s Christmas Carol”
:zloch:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ljudi, izdržite još koju godinu, pa onda možete umrijeti bez straha od pakla. Ako se cijene nafte nastave dizati ovim tempom, Lucifer će uskoro morati prijeći na redukciju vatre, pa bi se klima ondje vrlo lako mogla pretvoriti u mediteransku. Odeš u pakao, a ono temperatura dvadeset osam, a vlaga u zraku nula %! Jebote, uživancije! :zubo: :vrag:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Ja sam čuo da će Lucifer preći na alternativne izvore energije. Priča se o biodizelu, solarnoj en. i vodiku. Još se nezna što će odabrati jer čeka studiju utjecaja na okoliš.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

žena nije sigurna je li Zemlja ravna ili okrugla ..

http://ire.nosf.net/2007/09/19/je-li-ze ... jma-nemam/

:shock: :shaking: :pale:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: Darwin

Unread post by Hrvoje »

Image

Image

Image

Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Darwin

Unread post by Ire »

Znanstvenici su otkrili gotovo savršeno očuvan fosil drevnog primata za kojeg se vjeruje da je ključna 'karika koja nedostaje' između našeg podreda primata i primitivnijeg.
http://www.jutarnji.hr/j2/znanost/clana ... ,163872.jl
činjenica što je Google pozdravio ovo otkriće svojim logom ...

Image

... razbjesnilo je neke ljude ...

http://www.rr-bb.com/showthread.php?t=93704
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Darwin

Unread post by Chrisette »

aww. mislim da je Ida bas fora ime. jadno stvorenje, okomili se na njega. :(
Image
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: Darwin

Unread post by Hrvoje »

Taj forum je leglo kreacionista. Misle da je zemlja stara 6000 (da, dobro ste pročitali -- tisuća!!) godina, da su ljudi i dinosauri živjeli u isto vrijeme (dakle prije nekoliko tisuća godina), te smatraju kako čovjek nije nastao od primata, već od -- blata. E da, a Eva od Adamovog rebra.

BTW, ovo nisu metafore ili simbolika, napisao sam doslovno u što kreacionisti vjeruju. Po njima je čitav svemir star oko 6000 godina.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Darwin

Unread post by Ire »

jebeš SF, di se može učlanit u te kreacioniste, pa da živim u alternativnom svemiru

:x
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply