Literarna radionica

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Kris wrote:Kakva anketa, kakva demokracija! :D

Rok je do sljede?eg ponedjeljka (dakle po mogu?nosti po[?]aljite mi pri?e u nedjelju tako da u pon ujutro stavim), naslov je Entropijska cesta, koli?ina znakova ;) je 4,500 +/- i to je to.

Na posao!

:wink:
Povinovat' cu se moderatoru i kreatoru L.R., no me?utim, ne znam kako ?e to ispasti na kraju - bude[?] li pove?avao broj znakova, a smanjivao rokove... jesi li ti kakav urednik u novinama? Naime, to me podsje?a na dane kada su mi rokovi za predaju stvari u tiskaru bili "ju?er"... tako i ti... tri puta ve?i opseg pri?e, a dva dana kra?i rok... grrr...
No, [?]to je, tu je,
kakva meni plata, takva tebi vrata
- poruka nepoznatog radnika "Zavoda Crvena zastava" u vratima Yuga mog djeda, 1985. godine... a vrata bijahu, hm, najblaĹže re?eno - neupotrebljiva.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

MadDog wrote:ne znam kako ?e to ispasti na kraju - budeš li pove?avao broj znakova, a smanjivao rokove... jesi li ti kakav urednik u novinama?

:lol:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Još mi nije kristalno jasno s tom entropijom :roll: ali budem to probao ugurat u priču :wink: .
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

L.Z. wrote:Jo[?] mi nije kristalno jasno s tom entropijom :roll: ali budem to probao ugurat u pri?u :wink: .
Haha :lol: Sve vise podsjeca na skolu, ha? :)
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ha, ban nas samo promatra iz daleka i smje[?]ka se kroz lik novog avatara :roll: :) .

Ajde bane pridruĹži se radionici, budi i ti malo u?enik... :wink:
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Entropijska cesta ... a je.... tema 8)
No dobro.. mozda nekaj i uspijem napisat na tu temu. :roll:
---------------<br>Osla was

here!
ban

Unread post by ban »

Klara wrote:Ha, ban nas samo promatra iz daleka i smje[?]ka se kroz lik novog avatara :roll: :) .
Pa isti je avatar samo bez pistolja :)
Klara wrote:Ajde bane pridruĹži se radionici, budi i ti malo u?enik... :wink:
Bih ja ali ne smijem. Momentalno bih trebao pisat barem pet kartica dnevno tek da opravdam preuzete poslove. Nekad mi je bio cilj zivjeti od pisanja a sad se nadam da necu umrt (ovo je stilska figura - umrt) od pisanja :) Naravno, tek mali dio je kreativno pisanje, tako da sam tu sigurno u zaostatku :(
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Uz duĹžno po[?]tovanje Krisu, a na veliku radost svih na ovom forumu sve?ano objavljujem kako uslijed nedostatka
  • vremena
    inspiracije
    razmijevanja teme
    svega navedenog
moje sudjelovanje u ovom krugu L.R. otpada...
Do jasnije teme, malo vi[?]e inspiracije i barem tjedan dana vremena, osje?ajte se pozdravljeni.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

MadDog nemoj tako brzo odustati. Ima[?] jo[?] cijela ?etiri dana, uklju?uju?i i vikend. :) A ako malo proma[?]i[?] temu ne?e[?] biti jedini :wink:
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Ajde onda neka rok bude do sljedeće srijede, tako da u četvrtak stavim priče. Evo to je skoro tjedan dana.

Za inspiraciju ti ne mogu pomoći ;) ali recimo da entropija (bar mene) podsjeća na propadanje, trulež, raspad sustava, smrt, kraj, prestanak funkcioniranja, kaos... P aako iz svega toga ne možeš izvući nešto... :D
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
ban

Unread post by ban »

Klara wrote:MadDog nemoj tako brzo odustati. Ima[?] jo[?] cijela ?etiri dana, uklju?uju?i i vikend. :) A ako malo proma[?]i[?] temu ne?e[?] biti jedini :wink:
A mozes pitati i mcna jel ima jos Dnevnika entropije :)
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Klara wrote:MadDog nemoj tako brzo odustati. Ima[?] jo[?] cijela ?etiri dana, uklju?uju?i i vikend. :) A ako malo proma[?]i[?] temu ne?e[?] biti jedini :wink:
8) :wink:
Hm... no, recimo da si me po?ela odgovarati od odustajanja... I'll see... :roll:
No, koliko u zadnje vrijeme radim, nemam ba[?] vremena opu[?]teno se upustiti u pisanje bilo ?ega, osim, naravno, ovoga [?]to trabunjam po forumu... ne znam... razmi[?]ljam (ako imam s ?im...)
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Kris wrote:Ajde onda neka rok bude do sljede?e srijede, tako da u ?etvrtak stavim pri?e. Evo to je skoro tjedan dana.

Za inspiraciju ti ne mogu pomo?i ;) ali recimo da entropija (bar mene) podsje?a na propadanje, truleĹž, raspad sustava, smrt, kraj, prestanak funkcioniranja, kaos... P aako iz svega toga ne moĹže[?] izvu?i ne[?]to... :D
Hej! E, ovo ve? zvu?i puno bolje...

Ĺ to ste toliko zapeli da se uklju?im? Jo[?] ?u se umisliti... (a neki mu je glas iz prikrajka [?]aptao: "ti ve? jesi umi[?]ljen...").

A [?]to se ti?e ovoga [?]to kaĹže[?] za asociranje na truleĹž i tome sli?no... iz toga bi se ve? ne[?]to dalo izvu?i, zbilja...

Osim toga, tko kaĹže da osim naslova i treba biti neke veze sa entropijom?
:twisted:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ĺ to ste toliko zapeli da se uklju?im? Jo[?] ?u se umisliti... (a neki mu je glas iz prikrajka [?]aptao: "ti ve? jesi umi[?]ljen...").
Pa kolegijalnost... :)
Ajde nemoj se umisliti negi pi[?]i pri?u :wink:
A mozes pitati i mcna jel ima jos Dnevnika entropije
Ĺ to je to Dnevnik entropije?
Locked