Invazija

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Ah da, Invazija, to mi je blago dosadna serija.
User avatar
Mindphaser
Hani
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2006, 19:00
Location: BiH

Unread post by Mindphaser »

Danas sam cuo dobru vijest! Nema druge sezone Invazije (nece se ni snimati), sto ce reci da cu, mozda, konacno, da pogledam i kraj neke serije.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

To mi nekako i zvuči logično, budući da se radnja serija odvija dosta brzo. Ljudi bi se valjda trebali pretvoriti u ribe i to je to. Sad mi je pao na pamet roman jednoga Njemca koji je izašao prije otprilike dvije godine i koji se radi o sličnoj temi. Nisam ga čitao, ali ono što je autor ispričao o njemu zvuči mi dosta dežavuističko kad gledam ovu seriju. U romanu se radi o populaciji vanzemaljaca koji žive negdje u moru i valjda isto pokušavaju amfibirati ljude jer su im ovi nešto učinili. Uglavnom, nešto u tom smislu. Tip je spominjao da bi se roman trebao ekranizirati. Ako se ne varam, zove se "Der Schwarm". Ima li to kakve veze s invazijom, :puca: me ako znam.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:[strike]Ljudi bi se valjda trebali pretvoriti u ribe i to je to.[/strike]
aaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! ne spojlaj nama koji još nismo gledali!!!!!!!!!!!!

:baba: :puca: :laser: :poguzi: :gori: :blast: :mda:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Mindphaser
Hani
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2006, 19:00
Location: BiH

Unread post by Mindphaser »

Vidis to sa ribama mi je bilo posljednje na listi... chek'...chek'... (list!-list!-list!) Hej, pa ovdje nema riba... Pouzdao sam se u ono ocigledno - vanzemaljce! :)
Dobro... al' ima tu jos nesto... sta znaci ono sto je plavusa imala bliski susret sa svojom dead personality? Valjda je radnja time uzdignuta na vishi, filozofski nivo! :scratch: Ribe sa naprednom tehnologijom za kloniranje! :shock:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ire, nije spojlanje. Nisam nigdje ništa čitao ili čuo o događajima u seriji. Samo glasno razmišljam. Zasad mi se tako čini, ali sve se može promijeniti. Imam neku teroiju koja povezuje i ribe i vanzemaljce i duple ljude. Ništa revolucionarno - spoj par filmova i serija, al neću o tome, da ne bih bio tužen od strane ljudi koji ne trenutno prate seriju. :wave:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Pregledala danas posljednju od 22 epizode Invazije. Neću spojlati zbog forumaša koji gledaju ovu seriju, ali mogu vam jedno reči sasvim sigurno - ovo nije kraj serije i onaj tko je rekao da se neće snimati ili je "puknuo" ili se scenarista poigrava sa živcima gledatelja. Naime, završilo je tako da niš živo ne znaš, čak bih rekla naizvjesnije i napetije od završetka bilo koje epizode. Gotovo da su je završili na pola rečenice. Hebi ga ... nezadovoljna sam :dontknow:
Mah - mah
striko
Ewok
Posts: 6
Joined: 04 May 2006, 16:00
Location: Split

Unread post by striko »

Romantica wrote:Pregledala danas posljednju od 22 epizode Invazije. Neću spojlati zbog forumaša koji gledaju ovu seriju, ali mogu vam jedno reči sasvim sigurno - ovo nije kraj serije i onaj tko je rekao da se neće snimati ili je "puknuo" ili se scenarista poigrava sa živcima gledatelja. Naime, završilo je tako da niš živo ne znaš, čak bih rekla naizvjesnije i napetije od završetka bilo koje epizode. Gotovo da su je završili na pola rečenice. Hebi ga ... nezadovoljna sam :dontknow:
Koji dio "serija je otkazana" je nejasan?
22 epizoda je zadnja!
Procitaj malo na
http://www.tv.com/invasion/show/32917/s ... ts;title;0
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Ne baratam s engleskim jezikom ( učila Njemački ), ali vjerujem ti na riječ.
Znači kraj? E brate mili onda je ovo najčudniji kraj neke serije, završetak je totalno nedovršen.
Striko ... si ti odgledao cijelu seriju?
Mah - mah
striko
Ewok
Posts: 6
Joined: 04 May 2006, 16:00
Location: Split

Unread post by striko »

Romantica wrote:Ne baratam s engleskim jezikom ( učila Njemački ), ali vjerujem ti na riječ.
Znači kraj? E brate mili onda je ovo najčudniji kraj neke serije, završetak je totalno nedovršen.
Striko ... si ti odgledao cijelu seriju?
Nisan stigao, iskreno. Spremljena je na dvd-u za bolje dane. Trenutno ima dosta sf serija i filmova, pa onda gledam neke zanimljivije. Kad nastupi kriza, doce i invasion na red (iako vec znam da je zavrsetak nepostojeci).
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

ne neće se snimati druga sezona ali to ne znači da će serija imati pravi kraj imat će kao i sve ostale propale serije koje su očekivale da će nastaviti snimati drugu sezonu pa su napravili cliffhanger (ako se tako piše) zadnju epizodu u sezoni koja ništa ne objašnjava nego samo te tjera da pogledaš početak nove sezona da bi saznao što se dogodilo
barem tako mislim to je uobičajeno u americi pa se ljudi ne nenadjate pravom kraju :blob:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

striko wrote: Koji dio "serija je otkazana" je nejasan?
Meni je malo nejasan onaj dio "je"...
:blob:
Image
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ja mislim da je čovjek to krivo napisao. Zadnja riječ je nepotrebna. Trebao je samo napisati prve dvije riječi, ali ih je krivo odvojio. Po mojim proračunima, umjesto "serija je", trebalo je pisati "seri jaje". Zato mi posljednja riječ predstavlja enigmu, jer ju nikako ne mogu ugurati u kontekst. Možda "seri jaje od kazana"? Ne znam. Razmišljam i ne znam. :scratch: :?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ja mislim da je čovjek to krivo napisao. Zadnja riječ je nepotrebna. Trebao je samo napisati prve dvije riječi, ali ih je krivo odvojio. Po mojim proračunima, umjesto "serija je", trebalo je pisati "seri jaje". Zato mi posljednja riječ predstavlja enigmu, jer ju nikako ne mogu ugurati u kontekst. Možda "seri jaje od kazana"? Ne znam. Razmišljam i ne znam. :scratch: :?
Care, da te nema na forumu trebalo bi te izmisliti :headbang:
Mah - mah
Post Reply