Ne znam kako nazvat ovo

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Hm. Manganime forumi u hrvatskoj su na jako niskim granama - chak i net-junkie, koji ima najstarije i naodraslije stanoviništvo, nije pokushao napraviti udrugu, niti ishta slichno...

Pa koliko god ja davao prijedloga itd - to nije nichem sluzhilo...

Prokushao sam nagovoriti likove iz osiječkog Nippon kluba, da suradjuju sa SFerom, ali lavni lik ima tamo 18 godina, ne chita SF/Fantasy/Horror, te opchenito nema zhelje ni ideje kako nastaviti suradnju, s kim, kako... whatever.

Stoga.
Ako sam doshao vech tu, onda sam doshao s razlogom, imam kontakte sa srpskim, bosanskim, slovenskim i makedonskim fanovima, i tu bi se dalo neshto napraviti... E sad.

treba ichi na SF/Fantasy/Horror okupljanja... Ja ne ciljam na mini okupljanja gdje se okupljaju 10-ak ljudi koji se znaju godinama...

Ja ciljam na ljude koji nikada nisu chuli za manganime, ja ciljam na jednog Macana, Radovčića, Zhiljka - čija su preferncije, ukusi - te znanje, daaaaleko superoriornije jednom čovjeku koji vodi manganime klub u Osijeku, ili mozhda hrpici u Zagrebu, koja nije probala, niti joj se da - izvršiti, ili bar probati pogledati komercijalnu iskoristivost manganime "stvari"...

Daklem.

Ja mogu postati da li je ovaj, onaj ili koji vech anime/manga forum, ili pričati o tome kako je onaj anime/manga bolja ili lošija, jer to neche pomoći da anime dodje u videoteke/MAXasdl TV T-com/ televizijske stanice/suvremenu hrvatsku pop-kulturu...

Stoga.

Živorad Tomić. Simon Bogojević Narath. Arsen Oremović. Vinko Brešan[kojega znam]. Goran Rušionović[za kojega pouzdano znam da je gledao dostaa animea].

To su ljudi na koje se računa, od kojih se trazhi savjet itd...

Je OT - ali pitala si me, stoga...
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ne znam jel OT ili nije, ali eto i XD smajlića: Image
@ Jan Digoel Anthalion - jel se smije znati sa kojim to slovenskim fanovima imaš kontakt? ;)
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ma jedna cura sa DeviantArta. XD Nish posebno. Tek se pochela zanimati za SF/fantasy/Horror, pa sam milio prek nje dochi u kontakt, te iskenirati scenu slovensku, prije neg tebe kontaktiram.

Eto. XD
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Aha, okej. Kad ćeš trebati info, samo pitaj. :mrgreen:
Odnosno: ^^ :)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

1. stvar sa smajlićima je malčice komplikovana, jer prema onom što razumijeh o postupku dodavanja novih smajlija, to se radi tako da se zapakira paket svih novih smajlija koji se aploda na server .. samo što je server tamo negdje kod sandra, tako da njega moram gnjavit za to .. jednako tako moram sama sebe gnjavit s biranjem i traženjem smajlija .. ukoliko netko želi preuzeti ovaj dio odgovornosti na sebe - aka složiti suvisli paket smajlija - hi or ši iz velkam ..

2. @ Jan Digoel Anthalion - zbilja bi bilo dobro da počneš koristiti hrvatsku tipkovnicu jerbo je užasno iritantno čitati dugačke postove u ovom obliku. i pliz, nemoj se više uspoređivati s mcnom

3. @ Jan Digoel Anthalion - sveukupno smanjivanje antagonizma s tvoje strane, također bi bilo poželjno
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

okej, ipak sam sama okupila smajlije ..

očekujte drastičnije promijene za dan-dva :o
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ire wrote:i pliz, nemoj se više uspoređivati s mcnom
E, a jel se mogu ja uspoređivat s mcnom? Evo, recimo, ja mogu popit puno više alkohola od mcna! :uzdravlje:
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Može jedno informativno?
Zašto se netko nebi smio uspoređivati sa mcn-om?
Pa vid' ga kaki je slatki.... :)
Image
:blob:
Image
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Zoran wrote:
Ire wrote:i pliz, nemoj se više uspoređivati s mcnom

Nismo li tebe već jednom prozvali mršavim mcnom?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Meni nije jasno o čemu se ovdje uopće vodi diskusija.

A glede mede i smajlija, u međuvremenu sam shvatio kako se mogu ubacivati smajliji s drugih mjesta (što se, jelte, vidi iz priloženog...)
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Nimrod wrote:
Zoran wrote:
Ire wrote:i pliz, nemoj se više uspoređivati s mcnom

Nismo li tebe već jednom prozvali mršavim mcnom?
:scratch: :dontknow: nikad čuo
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Izitpajn wrote:A glede mede i smajlija, u međuvremenu sam shvatio kako se mogu ubacivati smajliji s drugih mjesta (što se, jelte, vidi iz priloženog...)
ma nemoj sad kad sam ja potrošila svoje vrijeme na te smajlije ti veliš da nije potrebno :!: :!: :!: :!:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pa da. Što bi rekli Ameri, proš'o voz... :D

A ja i dalje na dva različita kompa u dva različita grada ne vidim ekran s dodatnim smajlijima. Gdje se u IE-u odblokiravaju popupovi?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

gle nemam pojma, ja koristim normalan browser :dum:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply