Way of the Terminus

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

Terminus
Ewok
Posts: 6
Joined: 27 Nov 2006, 22:10
Location: Rijeka
Contact:

Way of the Terminus

Unread post by Terminus »

'ello people! :D

The name is Mateo, iz Rijeke :P Također sam predsjednik RiMangAnimea - riječkog anime kluba koji trenutno broji 15-ak članova (udruge koja je u fazi pravog osnivanja)
Također surađujem sa Janom (regan ovdje, on me pozvao na ovaj forum).

Osim svega toga - imam 18 god. 190 visok, 90 težak, FF fanatik, skupljam katane, učim japanski i sl :D

Ako još nekog nešto zanima, neka pita ^^

It's good to be here
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

čao :o
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

velkam :uzdravlje:

vidim porast ljudova koji su manga/anime fanatici ..

ukoliko ćete se zadržati dulje vrijeme i ako mislite da za tim postoji potreba, možemo otvoriti poseban podforum samo namijenjen mangama i animama .. to mi se nekako doima kao "posebna kategorija" .. slobodno se izrazite "za" ili "protiv" ..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

A da prvo pričekamo da nas preplave pa da ih tek onda zatvorimo u kavez? Mislim, da ne bude kao s bosanskim podforumom...
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Pomagao si Zoranu Krushvaru organizirati RiKon - to si zaboravio..? XD
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Jan Digoel Anthalion wrote:Pomagao si Zoranu Krushvaru organizirati RiKon - to si zaboravio..? XD
Ja sam zaboravio. Što je on točno radio vezano za Rikon?
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Hm. Ne znam... O.o ...

Shta ne bi to trebao znati..? Zahvalio si se na GameMasteru Terminusu za pomoć pri organizaciji, te se ste on u ti - dosta bliski, pa mi se pretpostavio..?

Uostalom, pričao si mi o njegovim planovima na prošlom i ovom Rikonu...

Erm? ^^'' Ne kuzhim..?
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Evo ovako: T. nije radio BAŠ NIŠTA vezano za Rikon 2006. a za Rikon 2005. je (ako me pamćenje dobro služi) pomagao nositi neke klupe, pospremati zgradu nakon kona i sl. I na tome sam mu zahvalan, kao i svim ostalima koji su pomagali (a na ovom forumu ih ima bar pet).
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Erm... Pričao si me nekaj da je namjeravao/ ili jest - organizirati neki gaming happening..? Shta nishta nije bilo od toga..?

Ili..? [phuck - kako mi je neugodno sada... ^^'']
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

E da! 2005. je služio Stream kao meta za isprobavanje udaraca nunčakama! Ali budući da je to (možda) potaknulo Stream da počne trenirati borilačke vještine, nisam siguran jesam li mu i na tome zahvalan :scratch:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Jan Digoel Anthalion wrote:Erm... Pričao si me nekaj da je namjeravao/ ili jest - organizirati neki gaming happening..? Shta nishta nije bilo od toga..?

Ili..? [phuck - kako mi je neugodno sada... ^^'']
Da, negdje u ovo doba godine 2005. se pojavio s nekim (po mom mišljenju) megalomanskim idejama za neki gaming happening, međutim nakon toga je nestao. Kao i iluzija o gaming happeningu.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Heh. Pa on sada isto trenira "ono sa machevima" ili shta vech...

Ioako neche vishe... Nedostatak vremena. I novaca.
T. nije radio BAÅ  NIÅ TA vezano za Rikon 2006
Svojim sam ochima vidio da je nosio boce spritea... prazne!

Poslije RiKona. Hm. Oke. Krivo shvaćeno.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Da, negdje u ovo doba godine 2005. se pojavio s nekim (po mom mišljenju) megalomanskim idejama za neki gaming happening, međutim nakon toga je nestao. Kao i iluzija o gaming happeningu.
Dalo bi se to napraviti... Samo... Shtajaznam.

Moaj iskustva s njim su zasada - jako pozitivna. Nishta ti nije rekao dalje glede toga, kako dalje ili neki daljnji planovi..?

Mogli bi se, znam da su durgi dechki iz Rijeke imali vech poveche gaming happeninge u Rijeci - jedne od vechih u HR...

Ili se varam..? O.o ???
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Jan Digoel Anthalion wrote: Svojim sam ochima vidio da je nosio boce spritea... prazne!
A da? Hmm... čudno... pospremanje je bilo u nedjelju, NAKON pospremanja smo otišli u onaj birc na cugu i ONDA je on došao, još se tebi ispričavao što kasni... :scratch:

No, ako je pospremao... hvala mu i ovaj put.
Post Reply