Bad Taste

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Bad Taste

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Peter Jackson je van sik madrfakr! Tko nije gledao, ne zna šta je propustio. Trash-horror o vanzemaljcima koji u nekoj vukojebini na Novom Zelandu kradu tijela ljudima i valjda žele zavladati svijetom ili nešto slično. Priča zapravo nije bitna, koljačina je ono zbog čega se gleda taj film! Ne znam kad sam zadnji put vidio toliko rastrganih glava i umjetne krvi u tako maštovitim oblicima. A tek likovi! Ne znam samo gdje je našao te ljude, ali vidi se da je naširoko zaobišao manekenske agencije. Najjači mi je onaj sa sport billyjevom torbom što izgleda kao da je izašao iz monthy pythonovog cirkusa. Lik padne s planine na galeba (!) i preživi, ali mu je pukla lubanja i ispao mu komad mozga, pa ga mora stalno gurati nazad u glavu jer inače bude retardiran!
Ludilo! Kad budem velik bit ću Peter Jackson. :o
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ahhh... To moram gledati!

Do tada, eto recenzije, skupa sa slikama, citatima i videom (ovca dobije RPG-om!):
http://www.badmovies.org/movies/badtaste/index.html
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

E, ja taj film već neko vrijeme bezuspješno pokušavam uvatit sa LimeWireom, ali jedino što dobivam na pretragama jesu nekakve nasinhronizirane verzije i to uglavnom talijanska i francuska.
:scratch: :D
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Re: Bad Taste

Unread post by Kris »

SAMSUILUNOV OTAC wrote: Najjači mi je onaj sa sport billyjevom torbom što izgleda kao da je izašao iz monthy pythonovog cirkusa. Lik padne s planine na galeba (!) i preživi, ali mu je pukla lubanja i ispao mu komad mozga, pa ga mora stalno gurati nazad u glavu jer inače bude retardiran!
Ludilo! Kad budem velik bit ću Peter Jackson. :o
Derek? To je Peter Jackson koji je glumio Dereka i Roberta u filmu.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:ocasion: odličan film :o

:ocasion: ne želim ga nativati trešom nego horror komedijom (u kućnoj izradi)
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Gledo...daaavno....još tamo '89 kad sam radijo u videoteci (yup baš k'o Q.T.)

Najveći mi je štos bio uvaliti ga onim lelemudima koji stalno zvrdndaju među policama i kao traže nešto novo i neviđeno...

Spika ide ono: "čuj lave ima nešto super-hype-high-tech-efekti-ono-kui'š-krv&limfa-do-koljena"...:mrgreen:

I onda snimka face kad ga sutra vrne u videoteku... najzabezektnutijima nisam ima srca ni naplatit' rentu...
:blob:

P.S. Mislim čak da ga imam doma negdje u DIVIX kolekciji....
Derek: Suck my spinning steel, shithead!
Image
Image
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

I istu kategoriju spada i Jacksonov Braindead. Nenadhebiva je rečenica: Your mother ate my dog! :lol:
Makar mi je Bad Taste bolji (što manji budžet - to bolje! :headbang: )
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ Tanja
Joj, gledao sam i to! Vidi se da su imali veći budžet i uglavnom su ga uložili u kupovinu umjetne krvi. Toliko krvi nema u svim horrorima zajedno od 95. do danas. Ono kad kosilicom kolje zombije... mljac!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Tanja.C wrote:I istu kategoriju spada i Jacksonov Braindead. Nenadhebiva je rečenica: Your mother ate my dog! :lol:
Makar mi je Bad Taste bolji (što manji budžet - to bolje! :headbang: )
Meni je malo bolje:

I kick ass in the name of the Lord!!!
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Bubba Zanetti wrote:E, ja taj film već neko vrijeme bezuspješno pokušavam uvatit sa LimeWireom, ali jedino što dobivam na pretragama jesu nekakve nasinhronizirane verzije i to uglavnom talijanska i francuska.
:scratch: :D
Imaš na eMuleu.
Post Reply