Ima li koja manekenka na forumu?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Ima li koja manekenka na forumu?

Unread post by TB »

Ima li koja popularna manekenka, celebrety zena, pjevacica ili trendsetterica na forumu?
(Neka mi se javi mi se na PM sa tel brojem i adresom: -)
.....
Ovaj... htio sam je svjetovati - neka napise SF roman!

Bio je danas u «Jutarnjem», tocnije: u prilogu «Jutarnji 2», rubrika «Knjige», str. 32., clanak naslova: «Pisu li samo poznati knjige koje se citaju».
Bivsa karatistica,(nekad davno karatistica), a danas osoba poznatija kao manekenka, tv voditeljica, trendsetterica, posjetiteljica mondenih eventa i poznata osoba opce prakse, napisala je knjigu- putopis o svojim putovanjuma «Za sve je kriv Tom Sawyer», knjigu koja je dva tjedna zaredom na vrhu top liste na emisiji «Pola ure kulture».

U clanku se dalje razglaba o tome kako su najtirazniji, cim napisu knjigu popularni knjizevnici u Hrvatskoj, koji pobiru golemu paznju medija - «celebretiyi», redom zenskog spola.
Lana Biondic- «Zivot na visokoj nozi»
Ursula Tolj- «Prvi put mama»
Daniela Dvornik- «Dnevnik prgave familije»
Alka Vujica- «Adamovo rebro»
Slavica Tomicic- «Budi lijepa i suti»
Josipa Pavicic- (neka knjiga)
Hit do hita. Autobiografije najavljuju Lana Pavic i Nives Drpic!!!! Woow!

Medju svim tim naslovima nazalost nema SF-a.
Ako forum prati kakva manekenka ili pjevacica koja voli Sf, neka se prihvati tastature, pozornost medija zajamcena, i njoj i Sf-u !
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Medju svim tim naslovima nazalost nema SF-a.
Ovo vidim kao pozitivnu stvar. Zbilja ne bih želio da te razmažene bogatašice lakog morala i kvocijenta inteligencije ne većeg od 90 počnu pisat sf. Jer, onda bi mene ljudi počeli povezivat s njima, a to nikako ne želim.
Josipa Pavicic- (neka knjiga)
Gadi mi se. Iskreno. I ona i njene knjige. I ne, nisam ih čitao cijele, nego samo neke ulomke.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Hrvoje wrote:
Medju svim tim naslovima nazalost nema SF-a.
Ovo vidim kao pozitivnu stvar. Zbilja ne bih želio da te razmažene bogatašice lakog morala i kvocijenta inteligencije ne većeg od 90 počnu pisat sf. Jer, onda bi mene ljudi počeli povezivat s njima, a to nikako ne želim.

Nitko ne moze tvrditi da medijski poznate licnosti nisu i talentirani pisci, (Niti da nogometasi izmedju dva posjeta "Pashi" ne citaju ruske klasike:- )))
,dok se to ne provjeri citajuci njihove knjige....(Ne da mi se to... bar dok neko od njih ne napise Sf, triler ili horor umjesto toga sto pisu.)
Tako da zasto ne bi manekenka napisala SF roman.
Zamisli guzve na sferakonu- Alka Vujica promovira SF roman!
:-))))

Cini mi se da sve vise dolazi vrijeme kad nece biti dovoljno da se bude samo "obican", " anonimni" npr. pisac ili slikar, nego , da bi se imalo kakav -takav trzisni start u nekoj umjetnosti, trebati ce biti zanimljiv i eksponiran, "poznat" na neki drugi nacin da bi obicni ljudi- potrosaci zapazili ime na koricama knjige. Ahaaa, to je onaj s tv-a...
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Iz onog opisa mi smrdi da je ono napisala Lana Baenly (ak joj se tak pise prezime) Dal je to tocno?
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Cini mi se da sve vise dolazi vrijeme kad nece biti dovoljno da se bude samo "obican", " anonimni" npr. pisac ili slikar, nego , da bi se imalo kakav -takav trzisni start u nekoj umjetnosti, trebati ce biti zanimljiv i eksponiran, "poznat" na neki drugi nacin da bi obicni ljudi- potrosaci zapazili ime na koricama knjige. Ahaaa, to je onaj s tv-a...
Takvo vrijeme je već došlo. Pogledaj malo, danas svaka druga ''zvijezda'' ima objavljenu knjigu. S druge strane, imaš pun q autora koji su dobri, a rukopisi im skupljaju prašinu u ladicama jer jednostavno nema mjesta na tržištu za njih. Pored svega, najviše mi se gade oni multi-talenat gmazovi. I pjevaju, i glume, i pišu knjige, i režiraju, i imaju reality showove, i dizajniraju odjeću... Mislim da su dani zapadnoj civilizaciji odbrojeni.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Nazir wrote:Iz onog opisa mi smrdi da je ono napisala Lana Baenly (ak joj se tak pise prezime) Dal je to tocno?
ma jok
nekak mi se čini da je ta Lana (za razliku od ostale dvije) ipak odvoljno "pametna" da se ne upušta u takove rabate

Sojera je naime napisala Divina
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

TB wrote:Zamisli guzve na sferakonu- Alka Vujica promovira SF roman!
BILTEN bi se veselio :lol:
Post Reply