Literarna radionica

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Možda bi bilo zgodno da Kris pošalje naslov Banu, sa svim potrebnim stavkama.. koliko traje, etc. Ban nam pošalje newsletter (ili nešto poput toga) i voila... U dogovoreno vrijeme postamo priču na forum.

//ograđujem se od ocjenjivanja bilo čijih radova, ali ću vrlo rado pročitat radove na sličnu/istu temu.
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Svi?a mi se Krisov prijedlog, a prilaĹžem jo[?] jedan jedan: Povratak ku?i
--------------------------------------------------------------------------------



na [?]to misli[?]?
Na naslov. Ali mi svi imamo previ[?]e prijedloga. Najbolje da Kris sve definira i to?ka. I ovo je prijedlog, znam... :D
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Ajmo Kris 8)
---------------<br>Osla was

here!
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Gdje je zapelo?

Ako ne ide druk?ije, dajte idemo sa dva prijedloga na glasanje, a evo i tre?i,

"Lijepa na[?]a 2063."
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Klara wrote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Svi?a mi se Krisov prijedlog, a prilažem još jedan jedan: Povratak ku?i
--------------------------------------------------------------------------------



na što misliš?
Na naslov. Ali mi svi imamo previše prijedloga. Najbolje da Kris sve definira i to?ka. I ovo je prijedlog, znam... :D

Dobro. Bilo je nekih problema s forumom, a onda s mojim kompom ali sad je sve ok. :D

Ajmo onda ovako:

Naslov je "Povratak kući", dužina teksta nije određena, ali pokušajmo oko 1500 znakova s razmacima, hm?

Rok za napisati je, recimo, nedjelja - dakle imamo punih pet dana za pisanje. U nedjelju se postaju sve priče ovdje, a onda ćemo raspravljati.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ok, ja se slaĹžem. Ako mi se ne desi ne[?]to nepredvi?eno, u nedjelju postam pri?u ovdje( ili moĹžda na nekom drugom mjestu - to ovisi o banu?). :D
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Možda bi bilo bolje da ban otvori poseban forum za ovu radionicu?
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Otvorio sam. Topike otvarajte kako vec bude trebalo.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

alas, necu moci sudjelovati u ovom krugu :?

al to bolje za vas :twisted:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

alas, necu moci sudjelovati u ovom krugu
Ĺ teta :(
al to bolje za vas
Hm, manje konkurencije i strogih kriti?ara? :wink:

Bane moĹže[?] li staviti vijest o po?etku radionice na prvu str, za slu?aj da nisu svi zainteresirani vidjeli? :?:
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Pitanjce...

Unread post by MadDog »

Kako ?emo slati uratke?
Svaki pod svoj topic, svi na kup, kao postove, kao fajlove?

Imam uratki? (16*10^2++ znakova :twisted: ) ali me sram slati ga prije nego netko to prvi u?ini... a mislim da nas ima jo[?] takvih.
Da se ne dogodi da nitko ni[?]ta ne po[?]alje jer svi ?ekaju 'prvog'... :wink: ... a moglo bi se ne[?]to takvo desiti (da, ako su svi takvi kao ja...)
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Da moĹžda svi po[?]aljemo uratke Krisu kao PM, a on ih istovremeno stavi na forum? Ĺ to misli[?] Kris? :?:
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Može. Onda mi svi pošaljite, pa ću ja odjednom sve staviti tu.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Kris wrote:MoĹže. Onda mi svi po[?]aljite, pa ?u ja odjednom sve staviti tu.
MoooooĹžeeee... To se zove rje[?]enje!

Tako ?e[?] imati barem mogu?nost u startu maknuti one radove koji ne odgovaraju kriteriju objavljivanja... :mrgreen:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Locked