FR i bliske im zanimacije

Igre na forumu.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Totalno me podsjetila na igru Icewind dale koji je najgori hack'n slash koji sam vidio i s uzitkom izbrisao s harda.
Bežbožniče! :!: :!:
Vrijeđaš tu odličnu igricu! Kako te nije stid? :!: :x
Šalu na stranu, to mi je jedna od najboljih igrica uopće, pogotovo nastavak. :ocasion:
A sad kad sam uložio službeni protest na ovu tvoju izjavu, pročitaću ostatak vaše rasprave pa možda dodam još štogod :uzdravlje:
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

D&D knjige su napisano sa samo jednim ciljem (da pruže plitku i opuštajuću zabavu) i mislim da ih tako treba i promatrati. Znači, ako se želiš brzo (ipak su prilično tanke) opustiti bez prevelikog zamaranja moždanih stanica, d&d je prava stvar za to (mada je preferiram Konana).
Za sve ostalo... :dontknow:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

gle, i akcijski filmovi s Michealom Dudikoffom su napravljeni u istu svrhu, ali to ne znaci da su dobri za bilo sto osim da napune moju vrecu za smece...

sto se tice Icewind Dale...

pada mi na pamet puno vise gorih Hack'n'slash RPG-a, pocevsi od tog famoznog Diabla iliti teretane za kaziprst...
nema me.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Miles wrote:
Totalno me podsjetila na igru Icewind dale koji je najgori hack'n slash koji sam vidio i s uzitkom izbrisao s harda.
BeĹžboĹžni?e! :!: :!:
Vrije?a[?] tu odli?nu igricu! Kako te nije stid? :!: :x
E pa u ovom slucaju se ne micem od svog misljenja! :)
Moj razlog je ovaj- nakon sto sam razvaljivao hrpu japanskih rpg-ova koji uvijek imaju odlicne price, otkrih Baldur. Dvojka mi je ostala u predivnom sjecanju i pruzila nebrojene sate uzitka (pogotovo kad na kraju sa sorcom 28 lv-a solo prodes cijelu igru :D) No, poanta je da je igra imala super atmosferu i pricu koja me privukla!

Icewind Dale je na istu semu, ali prica je preocajna i ima toliko klanja da mi je dosadilo samo bacat spellove (nemoguce se dogodilo :D) i kliktat na monstere... Igra me uopce nije nicim privukla!
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

S tim što baldurs gate nije hack'n slash. Brkaš pojmove. To je kao da porediš serious sama sa system shockom2 ili deus exom (ako si igrao išta od toga)
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Nazir wrote:
Miles wrote:
Totalno me podsjetila na igru Icewind dale koji je najgori hack'n slash koji sam vidio i s uzitkom izbrisao s harda.
Bežbožni?e! :!: :!:
Vrije?aš tu odli?nu igricu! Kako te nije stid? :!: :x
E pa u ovom slucaju se ne micem od svog misljenja! :)
Moj razlog je ovaj- nakon sto sam razvaljivao hrpu japanskih rpg-ova koji uvijek imaju odlicne price, otkrih Baldur. Dvojka mi je ostala u predivnom sjecanju i pruzila nebrojene sate uzitka (pogotovo kad na kraju sa sorcom 28 lv-a solo prodes cijelu igru :D) No, poanta je da je igra imala super atmosferu i pricu koja me privukla!

Icewind Dale je na istu semu, ali prica je preocajna i ima toliko klanja da mi je dosadilo samo bacat spellove (nemoguce se dogodilo :D) i kliktat na monstere... Igra me uopce nije nicim privukla!
ocito nisi igrao Diablo...

uostalom u Icewind Dale-u taktika je jako vazna

ne mozes samo uletiti u sobu i ocekivati da ces prezivjeti...

da ne govorimo o nekim najboljim zagonetkama koje sam vidio...
nema me.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Bah... Od svih tih D'nD izdanaka priznajem jedino Torment.
Rekao bih istu stvar cak i da nisam Planescape fanatik...

mmmmmmmmmmmmmmmmmmm... Planescape......
Randomness is strong with this one!
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Miles wrote:S tim [?]to baldurs gate nije hack'n slash. Brka[?] pojmove. To je kao da poredi[?] serious sama sa system shockom2 ili deus exom (ako si igrao i[?]ta od toga)
Naravno da nije hack'n slash! U tome je i bit koje zelim reci- baldur je isto u dnd sistemu, ali puno zanimljiviji! Jednostavno sam se naviknuo na takvo nesto, i onda dobijem Icewinda i totalno se razocaram...

@Ham
Igro sam ja Diabla, i to dosta. No to su mi prerazlicite igre da bi isli u detaljnu usporedbu zasto mi se diablo svidao, a Icewind nije...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Xaotix wrote:Bah... Od svih tih D'nD izdanaka priznajem jedino Torment.
Rekao bih istu stvar cak i da nisam Planescape fanatik...

mmmmmmmmmmmmmmmmmmm... Planescape......
What can change the nature of man? :)
Da vidimo sjećaš li se odgovora?
Inače, to je po meni igra koja je uz fallout2 uspjela najdalje odmaći u stvaranju rpg ugođaja. :headbang:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Miles wrote:What can change the nature of man?
Nema pravog odgovora. Odgovor ovisi o igra?u ;)

Ali igrati Planescape u Pen&paper verziji je.. uf... MRAK! :headbang:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

He, he... Sjećaš se, sjećaš! :uzdravlje:
Post Reply