pas ili macka?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Dagon wrote:
MadDog wrote: A poznajem i dva psa kojima se Ĺživo fu?ka za sve naredbe i pozive - ako se njima upravo sad laje - onda ?e sad i lajati, i to?ka.

:headbang:
Nisam znala da si upoznao moje pse :;
:)

Tko zna, moĹžda zapravo i ti i ja imamo iste pse, samo u drugim pomacima vjerojatnosti...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Meni su dragi i jedni i drugi. S ma?kom je malo teĹže i?i u [?]etnju a i ne?e ti donijeti [?]tap kad joj baci[?]. S druge strane, kad ti se [?]arplaninac umiljava oko nogu, te[?]ko je uĹživati u tome kao kad to radi ma?ka. Trenutno imam psa, ali imao sam i ma?ku koju je pas volio, ali ona njega nije, pa kad bi joj se on pribliĹžio i po?eo ju nju[?]kati, ona mu je skakala na nju[?]ku. A prije ovoga psa sam imao kuju (njema?ki ov?ar) koja se penjala na svoju ku?icu. MoĹžda to ne bi bilo ?udno da ta ku?ica nije visine odraslog ?ovjeka i ima krov u obliku slova A s crijepom, pa mi do danas nije jasno kako se uspijevala popeti na njega. Samo bi se ?ulo zveckanje i evo nje patrolira na vrhu krova.
A tek o papagaju [?]to imam pri?e... bijeli kakadu sa Ĺžutom krunom ili kako se ve? zove ono [?]to mu se diĹže na glavi kad je ljut... Ih!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

OboĹžavam i pse i ma?ke ... ali moj glas ide psima.
Za[?]to? Ja bih za svog psa dala Ĺživot da ga odbranim isto kao [?]to bi i on dao svoj za mene.
A mace ... ja bih svoj dala za nju da je imam, a bilo ona svoj za mene .... mo'[?] mislit.
Mah - mah
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Dagon wrote:LeĹže na mene i od njih dolazi neke energija koja mi uspava, i onda kad se probudim, ni[?]ta mi vi[?]e ne boli. Ali ne vjerujem da bi mogle lije?iti, recimo prijelome.
Je, meni je to isto genijalno kako griju i zvuk dok predu bas relaksira. Medjutim, jednom mi se uvukao u sobu (macak) dok sam spavao i lego pokraj mene.
Kad sam se probudio u crnoj noci, onako bunovan nisam skuzio da to macka prede, nego samo zvuk slican disanju Darth-a Vader-a.
I jos me dva puta lupi sapicom po faci, to je njemu sigurno bila super igrica!
Kad tad nisam umro od straha...
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Joooj Aliene, znam da ti tada sasvim sigurno nije bilo smije[?]no ... ali ja sam si sloĹžila cijelu tvoju situaciju u glavi i ba[?] se silno nasmijala. Eto majstore, u ovo ruĹžno ki[?]no jutro izmamio si osmjeh na moje lice. Hvala ti. :mrgreen:
Mah - mah
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Alien2dio wrote:Kad sam se probudio u crnoj noci, onako bunovan nisam skuzio da to macka prede, nego samo zvuk slican disanju Darth-a Vader-a.
I jos me dva puta lupi sapicom po faci, to je njemu sigurno bila super igrica!
a ti se ve? ponadao da je darth vader, a kad ono samo ma?ak .. :lol:
umrla sam od smijeha ..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

za svi koji me nisu vjerovali:
And in tests, the frequency of cat purrs matched the frequency known to improve bone density and promote muscle healing.
(kvotano sa yahoo-a)
At last, the stars are finally right...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Alien2dio wrote: Kad sam se probudio u crnoj noci, onako bunovan nisam skuzio da to macka prede...
I tvoj isto? Moj je valjda zadrzavao dah. Nadvisio mi se na glavu sa ruba stola i samo je visio, sto blize je mogao. Valjda mi je htio dat pusu... :oops:
Ujutro otvaram krmeljive okice i prvo sto vidim je macja njuska. Onak sa par centimetara udaljenosti je prilicno uznemirujuca. Bar me uspjesno budio.

To je sve zavjera macje rase! proucavaju nase navike ne bi li nas lakse pokorili! Zbunimo ih konzervom srdelica! :hello1:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

za sve mač?koljupce preporuč?am knjigu "Felidae" Akifa Pirincija, izdanje Algoritam

:mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

A ??to da č?itamo ljubitelji peseka? :(
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Cujo od Stevena Kinga! :mrgreen:
Randomness is strong with this one!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ja bi za maÄ?koljupce preporuÄ?io Crnog maÄ?ka od Poea. A iza one koji ne vole maÄ?ke... :;
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Xaotix wrote:Cujo od Stevena Kinga! :mrgreen:
Njega sam več? dvaput proč?itala, slatki peso mali... :lol:
Drugi savjeti? :;
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Tanja.C wrote:Njega sam veÄ? dvaput proÄ?itala, slatki peso mali... :lol:
Drugi savjeti? :;
slatki peso, samo neshvacen
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
Post Reply