BLOG.SF

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

E vidi[?], ja za razliku od tebe ne pretendiram na nekakvu objektivnost, dapa?e, sama isti?em da sam veoma navija?ki raspoloĹžena. Ali ja barem branim SVOJE a ne skrivam se iza nekih pojmova...
i evo, na kraju, vu?em za jezik
Just for the record: ja treniram thai boxing. Javi se kad ?e[?] biti u blizini! A [?]to se ti?e teoreji knjiĹževnosti, ja sam specijalizirala za horror, i ne pi[?]em kritike na hrvatskom (jer ga i ne znam - prije nego bilo tko se uvrijedi)
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Uostalom, nitko valjda nije TOLIKO naivan da od MENE o?ekuje dobronamjernost? Ta ja sam Mythos entitet!
At last, the stars are finally right...
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Unread post by Porto »

Bahod wrote: Stvar je nekakve op?e kulture i pristojnosti da se drugim foruma[?]ima ne pripisuju epiteti izva?eni iz medicinskog rje?nika- barem na ovom forumu... A to da ja ( ili netko drugi) to uop?e mora napominjati je sramotno.


gle, mileni, daj ne peglaj? :thebirdman:

prou?io sam forumske emotikone pa prona[?]ao i retard smajlic :tard: koji odgovara :cenzura: iz medicinskoj rje?nika. dakle sve je bilo po propisu. nego, sigurno ti je kru[?]var i[?]o odmah cmizdrit da me po[?]pota[?], zbana[?] ili da se vi[?]e NIKAD ne?e pojavit na forumu... jedno od nepisanih pravila internet komunikacije je da geekovima i nerdovima treba[?] odmah dat [?]tofa. iz nekog obja[?]njivog razloga, njih to odmah polarizira,
:wav:
a ti odmah zna[?] s kim ima[?] posla, pa na takve ne rasipa[?] energiju.

i za kraj jo[?] malo smajli?a koji su se nekim ?udom na[?]li na tvom forumu. cccc? kakav admin, takav forum. primje?ujem da ne sluĹži ni?em drugom osim produciranju gomile spama.

:thefinger: :bootyshake: :sex:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

stari Ä?ita?? me ko knjigu
:povlaÄ?i se iz rasprave potuÄ?en britkom retorikom:
Last edited by Bahod on 01 Jun 2006, 22:47, edited 1 time in total.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Na nekim forumima Porto bi popušio sankcije od strane administratora. Da sam imalo ?eš?e na internetu, urgirao bih, a ako budem išta ?eš?e na internetu, urgirat ?u. Bez obzira na to što, po usmenom dogovoru, nisam zadužen za ovaj dio foruma.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

knjiga se mo??e nabaviti:

http://www.mvinfo.hr/najnovije-knjige-o ... ?ppar=2331 (20 kn + pt)

http://www.superknjizara.hr/knjiga.php? ... PHPSESSID= (17 kn + pt)

kod mene na mail (15 kn + pt / primopredaja oč?i u oč?i)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Ire wrote:kod mene na mail (15 kn + pt / primopredaja oÄ?i u oÄ?i)
a Ä?emu onda pt??
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pa mogu li i ja ne??to zaradit? :D

kidding .. /=ili

dakle, 15 kn + pt ili samo 15 kn ako se s kupcem suoč?im oč?i u oč?i
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Lijepo ja napi??em Ä?itavu tiradu o ovoj temi, izbacim sve frustracije iz sebe, i onda shvatim da sam to postao na starom forumu. :x
Vaka stvar: vlasnik sam zbirke bloga.sf komada 2 (Macan me nekako uspio uvjeriti da mi jedna neÄ?e biti dovoljna; nemam pojma kako, jo?? uvijek mi nije jasno :scratch: ) i proÄ?itao sam jednu od njih. Najbolja mi je Tatjana, pa onda Leposava, na treÄ?e mjesto bih stavio piljke, Kasandru i Andreu K., a ostale priÄ?e su na Ä?etvrtom mjestu. :ocasion:
I kad se veÄ? stvara Santa Barbara s tom raspravom o blogu, evo moga mi??ljenja: treba objavljivati sve! Pod "sve" mislim na sve ??to je pro??lo odreÄ?en pregled i zadovoljava odreÄ?ene standarde; dakle, urednici su uvijek potrebni. Nije bitno je li to neÄ?ija ??vrljotina na papiru, tekst na blogu ili priÄ?a na??pricana sprejem na bakinom svinjcu. Bitno je da se Ä?uje za nas. Pod "nas" podrazumijevam taj prokleti geto za kojeg ste zapeli ko politiÄ?ari za transparentnost.
Bitna je kvaliteta, da, ali bitna je i kvantiteta! A bez jednog nema drugog.
Dakle, objavljujte! ??ivili! :uzdravlje:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:prič?a na??pricana sprejem na bakinom svinjcu.
E takvu bih zbirku volio vidjet! :ocasion:

Apropo ovog što kažeš, kvaliteta/kvantiteta... pristalica sam teorije o "90% smeća" (koja kaže da je 90% svega smeće). Iz čega izlazi da za zbirku od 20 dobrih priča (uz dobrog urednika, naravno) moramo imati i oko 200 priča - kandidata.

A sad ti vidi koliko priča dolazi na naše natječaje i pojmi kako je urednicima teško! :dontknow:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

A pazi ovu teoriju: idemo svi pisati lo[?]e pri?e! Nakon nekog vremena, ljudi ?e se naviknuti na te lo[?]e pri?e i one im vi[?]e ne?e biti lo[?]e. I onda ?e svi najednom pisati dobre pri?e. I svi ?e uĹživati u svemu [?]to je napisano. :uzdravlje: :wave:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:A pazi ovu teoriju: idemo svi pisati loše pri?e! Nakon nekog vremena, ljudi ?e se naviknuti na te loše pri?e i one im više ne?e biti loše. I onda ?e svi najednom pisati dobre pri?e. I svi ?e uživati u svemu što je napisano. :uzdravlje: :wave:
Ja imam teoriju da će naglo skočit prodaja knjiga u hrvatskoj. Jerbo namjeravaju dozvoliti crkvi da cenzurira filmove. I onda će svi filmovi postat glupi i jadni i onda će više ljudi tjet čitat knjige! :mrgreen:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ako je to istina onda moja teorija nije ba[?] najsvjetlija: ako crkva bude cenzurirala filmove, narast ?e prodaja knjiga i svi ?e ih ?itati, pa ?e crkva opet ostat na istome. Zato ?e dobit dozvolu da cenzurira i knjige. A onda smo najebalisti?ari!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ako je to istina onda moja teorija nije baš najsvjetlija: ako crkva bude cenzurirala filmove, narast ?e prodaja knjiga i svi ?e ih ?itati, pa ?e crkva opet ostat na istome. Zato ?e dobit dozvolu da cenzurira i knjige. A onda smo najebalisti?ari!
E vidiš, ONDA ću otvoriti blog :tongue:
Post Reply