Poseèen na papir

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zoran, Ĺžao mi je da si ti to osobno shvatio, ja ba[?] i nisam ciljala na game master, jer onaj topic tamo uop?e se nije uklapao, a i juzer koji ga tamo otvorio, do[?]ao tamo sa NOSF-a. A i nije on se ispri?ao zaozbiljno. Ali nema veze, htjela sam da kaĹžem da su srbe moĹžda ponekad nabru[?]ene na hrvate ([?]to ima svoje razloge, ne?), ali strancima op?enito nemaju problema, u to vrijeme kad hrvati su dosta ksenofobi?ne, i to ne samo na forumima, govorim to iz Ĺživotnog iskustva, i ne samo svojeg nego i drugih "fure[?]ta" kojih poznajem. Ovdje u sezoni neki ljudi se bune i koji vrag tu toliki turisti navalili, iako bez njih se ne bi mogli osigurati ni najosnovniju ekzistenciju.
At last, the stars are finally right...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ovo za ksenofobi?ne hrvate, slažem se s tobom ..
ima toga kod nas i previše.
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Dagon wrote:Zoran, žao mi je da si ti to osobno shvatio, ja baš i nisam ciljala na game master,
Dobro, bolje da ja krivo shvatim nego da se stvarno ljutiš na nas :uzdravlje:

A da smo generalno ksenofobni... :x jesmo.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Pa zato nam narod i ne ?ita SF :dontknow:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zoran wrote:Ti si, Izitpajne, financijski motivirani yugonostalgi?ar, namera?en na ex-yu literarno tržište. Ali kad ja njima ispri?am za tvoje prošlogodišnje ustašoidne ispade u pijanom stanju, možeš se oprostiti od tog tržišta :tongue2:
Kao i obi?no, nisi u toku (tijeku?) Kao prvo, to je ve? objavljeno u Parseku koji je na netu gdje sam iznio drugarsku samokritiku i zamolio oprost. Kao drugo, mene su tamo ve? proglasili hrvatskim ultranacionalistom. As unbeliavable as it may seem.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Osim [?]to smo ksenofobni i lopovi smo. Evo vam jedan primjer:
Prije nekih dvije godine Zec (Kamen-Ingrad, taj Zec) je doveo jednog nogometa[?]a iz Kameruna, koji je trebao igrati za njegov klub. I dok se ne rije[?]e svi papiri, tip je Ĺživio u jednom selu uz moj grad i trenirao za njihov lokalni nogometni klub. Igrom slu?aja, u?lanio se u teretanu u kojoj i ja treniram pa smo se upoznali, jer sam u to vrijeme ja radio tamo. Zove se Francois Wiban. Uglavnom, sporazumijevali smo se na ingli[?] lengvidĹžu i tih nekoliko mjeseci koliko je bio tamo smo se skompali.
Tip je svaki dan trenirao kao lu?ak (u Kamerunu je ostavio Ĺženu i djecu), ali kako je vrijeme prolazilo, a papiri nikako nisu bili sre?eni, po?eo je gubiti entuzijazam. Zadnji put smo se sreli kod jedne trgovine gdje mi je rekao da vi[?]e ne moĹže ?ekati jer nikako da po?ne igrati za Kamen, niti dobiva ikakve novce (a treba prehraniti obitelj), iako mu Zec stalno govori da se strpi jer to traje i da ?e se vratiti natrag. Ne moram ni re?i koliko je bio razo?aran. Otada ga vi[?]e nisam vidio. Vjerojatno se vratio u Afriku, sam si pla?aju?i avionsku kartu, a zekonju zaboli neka stvar i za Wibana i za njegovu obitelj. Naravno, u novinama o tome ni rije?i. MoĹžda zato [?]to je bila rije? o crncu?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

SAMSUILUNOV OTAC wrote: Možda zato što je bila rije? o crncu?
Ne, zato jer je bila rije? o Zecu.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

SAMSUILUNOV OTAC wrote: Naravno, u novinama o tome ni rije?i. MoĹžda zato [?]to je bila rije? o crncu?
MoĹžda nisu znali? BTW, mogu dati tu pri?u k?eri, ona se bavi sportskim novinarstvom?
At last, the stars are finally right...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nekako sumnjam da ba[?] nitko nije znao. Ako zbog ni?ega drugog, onda zbog toga [?]to u PoĹžegi Ĺživi samo jedna tamnoputa obitelj koju svi poznaju i odrasli su ovdje. Svakog novog, pogotovo nekog tko ne govori hrvatski bi uo?ili. MoĹžda se varam pa je netko ne[?]to napisao o tome u lokalnim novinama, ali ne?u se zaklinjati. Mogu se jedino raspitati, pa ?u ti javiti. A [?]to se mene ti?e, nek ti k?er slobodno pi[?]e o tome ako ho?e. Samo nemoj mene spominjati, ako moĹže. :uzdravlje: Ali, vi[?]e od ovoga ti o tome ne mogu re?i, jer ne znam. I jedan ispravak neto?nog navoda. Malo sam razmi[?]ljao i zaklju?io da tome doga?aju ima barem ?etiri godine. :!:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pa ja niti ne znam kako se zove[?], kako bi te spomenula...
At last, the stars are finally right...
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

ali zna[?] kak mu se zove sin, pa se ?ovjek brine za svoju obitelj :lol:
Post Reply