Istrakon 2006

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a što je s onima kojima je netko rekao neke razultate pa su ih oni prenijeli nekim drugim ljudima i sad oni znaju neke koji su prošli i neke koji nisu i te bi informacije mogli iskoristiti u potencijalno zle svrhe?

:angel: prisutni se, naravno isklju?uju
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ja znam ve? trojicu koji su ušli i maaaaasu onih koji nisu.


Dobro, ti koji nisu uglavnom ni ne pišu ništa i nisu ništa poslali :scratch:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

A ja znam puno njih koji su namjeravali poslati ali zbog raznoraznih razloga nisu... :wave:
At last, the stars are finally right...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ja znam neke koji nisu a trebali su!
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

A što je s onima koji jesu a bolje da nisu?!?!? :blob:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Tako?er loma?a.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

A ho?i li oni koji nisu ušli dobiti ikakvu obavijest? Recimo, "vaša pri?a ne valja" ili nešto sli?no. Da ljudi znaju.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pro[?]le je godine i[?]la takva obavijest.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Miles wrote:A ho?i li oni koji nisu ušli dobiti ikakvu obavijest? Recimo, "vaša pri?a ne valja" ili nešto sli?no. Da ljudi znaju.
"Vaša pri?a vrije?a osje?aje naših word procesora te ?e Vam iz tih razloga biti instaliran virus koji ?e Vaše ra?unalo onesposobiti za daljnje subverzivne aktivnosti u vidu literarnih ispada.

Uz dužno poštovanje

Stru?ni žiri Istrakonske zbirke"
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Zoran wrote:
Miles wrote:A ho?i li oni koji nisu ušli dobiti ikakvu obavijest? Recimo, "vaša pri?a ne valja" ili nešto sli?no. Da ljudi znaju.
"Vaša pri?a vrije?a osje?aje naših word procesora te ?e Vam iz tih razloga biti instaliran virus koji ?e Vaše ra?unalo onesposobiti za daljnje subverzivne aktivnosti u vidu literarnih ispada.

Uz dužno poštovanje

Stru?ni žiri Istrakonske zbirke"
Tako nekako :ocasion:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ja mislim da te koji se izlaju o tome da su objavljeni treba javno spaliti! Dobro da nije javio u novine!
Lako je tebi govoriti kad te svaki tjedan negdje objave, pa zna[?] kako to sve funkcionira. Mi koji Ĺživimo u predgra?ima vukojebina nismo upoznati sa svim tim zaku?astim pravilima oko objavljivanja. :(

Ajde, sad ?u bit idiot do kraja, pa ?u pitat: za[?]to se ne smije javno govoriti o tome da ?e ti negdje ne[?]to biti objavljeno? Ne vidim ba[?] neku svrhu toga, budu?i da ?e ionako svi znati za to kad se [?]tivo pojavi. :dontknow:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Možda zato što se ?eka službena objava organizatora natje?aja. Ako su te zamolili da se suzdržavaš od komentiranja prije službene objave, onda mi se nekako ?ini da bi bili lijepo suzdržat se, iako sam siguran da bi se najradije derao sa najviše zgrade u okolici. :blob:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:
Ja mislim da te koji se izlaju o tome da su objavljeni treba javno spaliti! Dobro da nije javio u novine!
Lako je tebi govoriti kad te svaki tjedan negdje objave, pa znaš kako to sve funkcionira. Mi koji živimo u predgra?ima vukojebina nismo upoznati sa svim tim zaku?astim pravilima oko objavljivanja. :(
:) oprosti, nemoj me shva?at ozbiljno. Šalio sam se. Fora je u tome da sam pred par godina dobio nagradu na Istrakonskom natje?aju i pohvalio se Macanu, a ovaj to stavio u "Futuru" koja je izašla prije istrakona i tako upropastila iznena?enje.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »


MoĹžda zato [?]to se ?eka sluĹžbena objava organizatora natje?aja. Ako su te zamolili da se suzdrĹžava[?] od komentiranja prije sluĹžbene objave, onda mi se nekako ?ini da bi bili lijepo suzdrĹžat se, iako sam siguran da bi se najradije derao sa najvi[?]e zgrade u okolici. blob1
Lajk aj sed, to je potpuno novi svijet za mene, pa ne znam [?]ta se smije, a [?]ta ne. Ali, [?]to kaĹžu stari, na gre[?]kama se u?i. Pa ?u tako i ja. Sad za ubudu?e znam da ne smijem okolo govoriti takve stvari, dok sve ne bude sluĹžbeno. Ako bude toga "ubudu?e". :(

@ Zoran
Nisam ljut ili sli?no ako si tako shvatio moj post. Ja to tako od milja zovem svoj grad - Predgra?e Vukojebine :uzdravlje:
BtW. Ho?e[?] me tuĹžit za kr[?]enje autorskih prava ako koristim onu tvoju psovku iz "Tko s ?avolom tikve sadi..." u svakodnevnoj interakciji s ljudima? ?isto kao po[?]tapalicu. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply