tko ste bili u prošlom životu?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

tko ste bili u prošlom životu?

Unread post by Ire »

zanima li vas tko ste bili u prošlom životu? evo link: http://www.astromag.biz/index_astro11.htm

evo što meni kaže:
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Peruu, u razdoblju od 1615. do 1689. godine. Tada ste bili vrlo omiljena kurtizana, iznimno obrazovana, te pravi poliglota, jer ste poznavali tri svjetska jezika. Bili ste rado do?ekivani u višim društvenim slojevima, gdje se ?esto pitalo za vaše mišlenje, odnosno savjet. Iako niste imali vlastitu djecu i obitelj - može se sa sigurnoš?u tvrditi da ste upoznali i dobre i loše strane u životu.

U sadašnjoj egzistenciji morate mnogo ?itati i, uop?e govore?i, vaš mozak mora stalno biti ne?ime zaokupljen. Možda ?ete napisati nekoliko pjesama, roman ili novelu. Vi biste, nadalje,trebali razviti sklonosti prema psihologiji, magiji i razli?itim vrstama proricanja. Osim toga, zadatak vam je da privu?ete pažnju i zanimanje drugih ljudi, zbog ?ega bi vam odgovarala neka zvu?na profesija, po mogu?nosti u javnoj djelatnosti. Izabrani posao vam mora donositi i korist i zadovoljstvo - u protivnom ?e vam stradavati želudac i nervi. No, kako je odmor gotovo jednako važan kao rad - trebali biste se s vremena na vrijeme opustiti i odmoriti.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

U pro[?]lom Ĺživotu rodili ste se, prebivali i radili u Angoli, u razdoblju od 1503. do 1546. godine.

Iako ste bili oĹženjeni - gotovo da i niste Ĺživjeli sa suprugom i djetetom, jer ste zarana pali u ropstvo, u kojem ste te[?]ko i mukotrpno radili, pa ste na koncu, podlegli od tjelesne iscrpljenosti i obolenja.


U sada[?]njoj egzistenciji trebali biste ostvariti sve svoje planove povezane sa materijalnim blagostanjem. PoĹželjno je da teĹžite rukovode?em mjestu ili da zauzmete takav poloĹžaj u dru[?]tvu, zahvaljuju?i kojem ?ete mo?i upravljati drugim ljudima ili na bilo koji na?in utjecati na njihov Ĺživot. No, ako ne uspijete u tome - tada ne bi bilo lo[?]e da imate vlastiti biznis, u kojem biste 'Ĺželjeznom' rukom uveli red i disciplinu. U svakom slu?aju, trebali biste savladati sve prepreke koje se pojave na va[?]em putu, ne optere?uju?i se problemima drugih ljudi.


MoĹžda ne?ete biti pretjerano sretni u osobnom Ĺživotu, a odgoj djece mogao bi vam predstavljati osobiti problem.
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Ajme debilizma. Stavio sam da sam rodjen 33. prosinca 1901 i uredno mi je prihvatio.... :!:

E, da, i jel to znaci da su svi rodjeni istoga dana kad i ja nekoc bili Marokanci? :scratch:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

@ lopac

poanta nije u tome jel istina ili ne, ve? je poanta u zabavi

:!: party pooper!!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Africi, u razdoblju od 1600. do 1639. godine.

Kao prekrasna djevojka, koja je lijepo pjevala i svirala na strunama zapeli ste za oko jednom bijelom gospodaru, kojem ste kasnije služili kao robinja. No, silno su vam zavidjeli vaši sunarodnjaci, takoder robovi, koji su vas na prijevaru izveli iz prostorije u kojoj ste boravili, a zatim ubili.


Niste uspjeli zasnovati vlastitu obitelj, a niti roditi dijete, unato? vaše snažne želje za materinstvom.


U sadašnjoj ?ete se egzistenciji zanimati mnogim stvarima, pa ?ete raditi i stvarati vlastitu karijeru, možda se baviti sportom, te mnogo putovati, najvjerojatnije vlastitim automobilom.


Voljet ?ete i biti voljeni, imati nekoliko djece, te najvjerojatnije samo jednom stupiti u brak.


Imat ?ete mnogo toga, pa ako vam se i dogodi kakav gubitak, vi ?ete se uvijek sna?i i uspješno po?eti iznova!


Vidi vraga! Bio sam žensko! :female:
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

E sad sam se stvarno zabrinuo! Ovo je po šamanskom horoskopu:

Ne znam kako sada razmišljate, ali vi ste bili osoba ljepšeg spola u vašoj zadnjoj (re)inkarnaciji.
Vi ste rodjeni i prebivali negdje blizu teritorija Središnje Engleske priblizno oko 1375 godine.
Bavili ste se ovim poslovima i zanimanjima: mornar i zabavljac.
--------------------------------------------------------------------------------
Vaš kratak psihološki profil izgledao je ovako:
Ljudi poput vas (od)uvijek su bili upleteni u sve stvari. Voljeli ste stalne promjene, posebno u umjetnosti, glazbi, ali i kuhanju!
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcije koju morate nauciti i savladati u ovom zivotu glasi:
Svijet je prepun bolesnih i usamljenih ljudi. Morate im pomagati, posebno onima koji su manje sretni od vas.
--------------------------------------------------------------------------------
Mozete li se sada sjetiti?
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Škotskoj( buci buci bu :blob: ), u razdoblju od 1782. do 1830. godine.

Bili ste lihvar i uz visoke kamate pozajmljivali novac drugim ljudima, uz uvjet da oni polože kod vas odgovaraju?u vrijednost odnosno neku garanciju. Iako ste imali ste dvije žene i ?etvero djece - ljubavi vam je nedostajalo ?ak i u vlastitom domu, a uz to gotovo da niste imali niti jednog prijatelja. Svi su od vas zahtijevali samo novac, jer su smatrali da imate previše i da ste škrti, zbog toga što svoje izobilje niste htjeli (po)dijeliti sa nikime. Iako ste bili vrlo obrazovani i inteligentni - ve?ina svih vaših razgovora svodila se na pri?e oko novaca, kredita, kamata i vra?anja dugova.


Bili ste neustrašivi, pa ste se zbog toga ?esto nalazili u razli?itim životnim iskušenjima i opasnostima, pa ste jednom zgodom smrtno stradali od ruke i oružja jednog svog dužnika.


Cilj vaše sadašnje egzistencije je komunikacija, razvoj vlastitih duhovnih vrijednosti, ali i dužnost postati predvodnikom, rukovodiocem ili liderom u svim životnim situacijama. U djetinjstvu vas drugi ne?e ozbiljno shva?ati, a uz to ?e vas povremeno vrijedjati i ponižavati. ?esto puta morat ?ete se financijski i materijalno žrtvovati zbog djece, obitelji, rodjaka, znanaca i prijatelja. Oni ?e mnogo puta htjeti pozajmiti novac kod vas, što je, zapravo, vaša karma, odnosno sudbina iz prošlog života.


I još nešto: ukoliko se visoko popnete na društvenoj ljestvici - vaš ?e eventualni pad sa položaja biti vrlo bolan, ali gotovo neprimjetan.
nema me.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Brazilu, u razdoblju od 1734. do 1799. godine.

Tada ste bili vlo dobra kroja?ica i švelja, pa ste šivali za mnoge poznate osobe svog vremena.


Radili ste jako mnogo, a vrlo malo spavali, kako biste prehranili muža i troje djece. U ono malo slobodnog vremena kojeg ste imali - potajno ste pisali stihove. Skoro da se nikada niste micali iz svog malog mjesta prebivališta, u kojem ste proveli sav svoj život.


U sadašnjoj egzistenciji vaš je glavni zadatak upoznati svijet oko sebe i ljepotu prirode, te prenositi dobre 'vibracije' na ljude u svojoj neposrednoj okolini. Nikada nemojte kritizirati druge ljude. Nastojte što više putovati. Izu?avajte povijest i mitologiju.


Bilo bi dobro kada biste izabrali zanimanje pjesnika, pisca, u?itelja, mornara ili pilota.


Sagradite vlastiti dom i vrt u kojem ?ete posaditi jedno drvo. Zasnujte vlastitu obitelj i odgojite sina.


Ako uspijete ostvariti sve ove zadatke - tada se više nikada ne?ete reinkarnirati.


:blob:

Još kad ne bih pokušavao napisat nešto?!
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Za[?]to mene ne?e napraviti. Kad pritisnem izradi horoskop, sve se pobri[?]e. :?
At last, the stars are finally right...
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

I'm just a girl in the world
and I'm cookin' my ass of :violent2:
U pro[?]lom Ĺživotu rodili ste se, prebivali i radili u Austriji, u razdoblju od 1813. do 1877. godine. Relativno ste rano stupili u brak i ubrzo rodili dvoje djece. Va[?] muĹž je povremeno bio svadljiv i zanovijetao, no, uop?e, obiteljski Ĺživot vam je sli?io na mnoge druge Ĺživote va[?]ih sumje[?]tana i suvremenika.

Po profesiji ste bili kuharica, valja re?i vrlo vrijedna i fina u ophodjenju sa gospodom.


U sada[?]njoj egzistenciji morate biti vrlo samostalni, te se oslanjati gotovo isklju?ivo samo na sebe, te ne o?ekivati pomo? ni otkuda. Zbog toga morate odbaciti eventualnu sumnji?avost, te postati vrlo odlu?ni. I jo[?] ne[?]to: prema eventualnim protivnicima i neprijateljima - trebali biste se odnositi plemenito i velikodu[?]no.
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Evo [?]to meni pi[?]e:

U pro[?]loj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Peruu, u razdoblju od 415. do 466. godine.

Iako ste svoj cijeli radni vijek proveli u 'sjeni', kao graditelj hramova i piramida drevnih Maya, te osobni znanac mnogih ljudi iz tada[?]nje vladaju?e strukture - vi ste bili vrlo zna?ajna osoba. Va[?]e ime nije smjelo biti poznato kako ne biste potamnili slavu onih za ?ije ste potrebe gradili navedene gradjevine. No, zato ste mogli sebi dopustiti - prakti?ki sve [?]to ste poĹželjeli!


Iako se nikada niste oĹženili, va[?] je ljubavni Ĺživot obilovao brojnim ljubavnicama, koje su rodile mno[?]tvo izvanbra?ne djece, no, nijedno od njih nije vas smjelo zvati svojim ocem. Umrli ste prirodnom smr?u i bili potajno sahranjeni daleko od hramova i piramida koje ste gradili, te izvan svog mjesta prebivali[?]ta. Nakon smrti gubi se svaki trag o vama, jer su se va[?]i suvremenici potrudili zauvijek izbrisati va[?]e ime iz povijesti i bilo kakovih pisanih tragova.
Mah - mah
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Ina?e ako reinkarnacija doista postoji onda sam ja uvjerena da sam bila Indijanka po[?]to oboĹžavam Indijance, ma te[?]ko je objasniti sve osje?aje koji me spopadnu kad ih gledam. Spopadne me ?eĹžnja, mir, sre?a, odu[?]evljenje. Valjda to obja[?]njava moje oboĹžavnje dugokosih mladi?a od malih nogu, naravno na zgraĹžanje moje majke.
Mah - mah
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:x u Peruu nije bilo piramida Maya

al neka im
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ja sasvim sigurno znam tko sam bila. Medvjedica. :iconbiggrin:
At last, the stars are finally right...
Post Reply