Beocon

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Beocon

Unread post by Izitpajn »

Od 13. do 15. sije?nja u Beogradu bi se trebao održati Beocon (na "pravoslavnu Novu godinu", što je dodatni zabavni element - i to sasvim slu?ajno, konvencija se trebala održati sljede?eg vikenda, ali je odgo?ena za dva mjeseca zbog prostora). J&me razmišljamo o odlasku i zanima me ima li još netko zainteresiran.

Problem koji treba riješiti ti?e se, naravno, spavanja. Kao prvo, hoteli ?ije webove sam pogledao su debelo preskupi. S druge strane, efektivno nikad nisam bio u Beogradu i nemam pojma gdje se može na?i kakav jeftiniji, a okej smještaj, a ne bih baš išao tamo i pokušao se sna?i na licu mjesta. Isto tako, ne želim još gnjaviti lokalnu ekipu da se detaljnije raspita jer još nismo sigurni ho?emo li uop?e i?i.

Jedan od na?ina da se riješi problem bi bio da se ide autom u subotu ujutro i da se vrati u subotu nave?er; mene osobno najviše zanima (molim fanfare, bubnjeve, djevice koje plešu trbušni ples, vatrometttt....) "Okrugli stol o stanju SF-a na prostorima ex-yu" koji se doga?a u subotu popodne. Isto tako, Beograd je, kaže Bajaga, 442 km daleko što je manje od 4 sata od vrata do vrata. Problem s tom opcijom je, naravno, imanje auta i odmornost voza?a kojemu spomenuta ?etiri sata tko zna kad nave?er ne?e baš biti trivijalna za izvoziti.

Any thoughts, anyone?
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Re: Beocon

Unread post by BerislavLopac »

Izitpajn wrote:Beograd je, kaže Bajaga, 442 km
http://www.abo.fi/~oholm/distance/europe.shtml kaze 390 km -- uracunaj da nije sve autoput, pa cekanje na granici; tesko ispod 5 sati.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

A koji to dio autoputa Zagreb-Beograd nije autoput?
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ja bih mozda mogao biti zainteresiran za odlazak, ali prije sredine prosinca to je sve mozebitna zainteresiranost...
nema me.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Izitpajn wrote:A koji to dio autoputa Zagreb-Beograd nije autoput?
Barem od Zupanje do Lipovca, ne znam kako je u Srbiji.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Bio sam slobodan preseliti glupi dio rasprave u dio foruma predvi?en za glupe rasprave kako bih mogao nastaviti glupu raspravu bez grižnje savjesti zbog offtopikanja. Ispri?avam se moderatorima zbog zadiranja.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Grrrrrrrr, ja sam mislila da sam pobrala virus kakvi ?ini radio moj komp dok si ga selio!
At last, the stars are finally right...
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Re: Beocon

Unread post by mcn »

>Problem koji treba rije[?]iti ti?e se, naravno, spavanja. Kao prvo, hoteli >?ije webove sam pogledao su debelo preskupi.

Definiraj preskupi.

http://www.hoteli-srbije.co.yu/beograd.htm

S obzirom da obiccno odjsedam kod frenda, bio sam samo u Splendidu koji je na prvoi pogled alanfordovski/Yu-nostalgija 7o ih, ali sasvim okej. Ko da gledass stari film. A preko puta: skupsstina grada. Cijenu sam gvirnuo, ali zaboravio, mislim da nije bila uzzasna s obzirom na relativno centralnu lokaciju istoga.

mcn
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Hm, da, preporu?ili su mi Slaviju, Moskvu i Majestic pa sam njih išao gledati, a to su sve s pet i ?etiri zvjezdice. Okej, ovaj link ?e da bude mnogo koristan, hvala.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Dalibor, pozdravi mi Bobana ako ga vidi[?] i ako mi se jo[?] sje?a.
At last, the stars are finally right...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Okej, pokušat ?u mu dobaciti koju rije? za vrijeme boks-me?a.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Izitpajn wrote:Okej, poku[?]at ?u mu dobaciti koju rije? za vrijeme boks-me?a.
To ti ne bih savjetovo. Pri?a se da je ?ovjek bio nogometni sudija u nekoj op[?]tinskoj ligi, a zna[?] koje se kvalifikacije traĹže za to. Ono, ako ho?e[?] da poslije tekme ode[?] na vlastitim nogama...
A. Ziljak
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Možda bi bilo dobro da i ti ideš sa mnom u Beograd. Naime, tamo ima nekoliko ljudi koji su cijepljeni od humora, kao i ti, i mislim da bi se baš fino uklopio :!:
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

?uj, ako Ĺželi[?] suditi na utakmicama na kojima je fla[?]a u glavu normalna stvar...
Post Reply