Doom

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Doom

Unread post by Hrvoje »

Je li gledao tko? Film nije pokupio baš poželjne kritike, tako da sam o?ekivao totalni promašaj, no na kraju sam zaklju?io da i nije toliko loš. Klasi?ni akcijski SF koji zbilja ne donosi ništa novo, ali je zato gledljiv i zabavan.
Ocjena: 3.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

a gdje si ga ti gledao :dontknow: :scratch:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

a gdje si ga ti gledao
U kinu. Premijera je bila u ?etvrtak, ako se ne varam. Što, kod tebe još nije došao?
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:ocasion: provokatoru :flower:
kod naske ni[?] ne dolazi na vrijeme...samo su problemi ispred vremena
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

E da, ti si iz Bosne. Zaboravio sam. Valjda ?e sti?i uskoro.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Doom je OK utoliko [?]to dobro izreĹžirano naganjanje po mra?nim hodnicima ne moĹže da ne ispadne napeto. Ina?e, mogli su se malo vi[?]e nasloniti na igru. Ono, njih pedesetak, a the Rock sam s motorkom. :)
A. Ziljak
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

meni je bio dozlaboga dosadan. :dontknow:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

film je jadan od 1. do zadnje scene
waste of money
Instant Geek. Just Add Coffee.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Meni nije toliko loš. Jedino mi je žao što nisu malo više koristili ono bio oružje.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

meni je film zakon, kraj mi se svidja, a najvise mi je zao sto FPS scena nije duza, uglavnom dobio sam potrebu za igranjem neke pucacine (di mi je taj vrazji Quake 2 ) te neka horror/SF/pucacina prica sigurno slijedi...
nema me.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ni[?]ta posebno predvidljivo, kli[?]eizirano za FPS scenu sam mislio da je dulja
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

...
Last edited by Hrvoje on 19 Oct 2008, 19:52, edited 2 times in total.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

evo da konkretno izjavim svoje misljenje o doomu.

Film ima potencijala koji nije realiziran. Uopce na pocetku nisam ocekivao da bi The Rock mogao postati bad guy, cijelo vrijeme sam njega ocekivao za dobrog tip, no film nas polako pocne uvoditi u to i tu se gubi onaj dio šoka, zadnji fajt mi se ne svidja, bilo bi bolje da su napravili vrhunac filma u obliku FPS scene, koja je prekratka. All out shooting u filmu je trebalo poceti puno ranije, zapravo nisu se previse uopce trebali zamarati onim alien stilom ( jedan po jedan odjednom umiru )...

film ima odlican potencijal koji nazalost nije iskoristen. Da je, bio bi to najbolji akcijski film koji sam gledao, ovako ipak ostaje jedan od najboljih.
nema me.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Igra je definitvo bolja i atmosferi?nija. :iconbiggrin:
Post Reply