RIKON 2005. (ne)službena najava

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

davez wrote:
Dagon wrote:
davez wrote:E, da. Falio je konvencijski bilten da to objavi pod naslovom: "Ĺ i[?]ovi? odbio pri?ati sam sa sobom!" :iconbiggrin:
E, to bi bila neistina.
Koje od dva zna?enja?

a) Ĺ i[?]ovi? se posva?ao sam sa sobom i sad ne razgovaraju
b) Ĺ i[?]ovi? je htio razgovarati s barem jo[?] jednom osobom.
Sve gore navedeno nema mi nikakvog smisla. A smisao okruglih stolova upravo u tome [?]to ljudi za njima razgovaraju. MoĹže se, dodu[?]e i bez stola. Kako da je bilo razgovor sa Davorom mi je ostao u lijepom sje?anju, za razliku od nekih likova koji su ispu[?]tali neartikulirani urlici opo hodnicima.
At last, the stars are finally right...
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

davez wrote: a) Šišovi? se posva?ao sam sa sobom i sad ne razgovaraju
b) Šišovi? je htio razgovarati s barem još jednom osobom
Popularni ti okrugli stolovi, pogotovo ako ih se stavi u vrijeme kad ljudi više ne mogu stajati nad stolom.
Da ne ispadnem opet lik u nekoj pri?i, evo i moje verzije doga?aja:

uslijed strke izazvane uobi?ajenim konvencijskim organizacijskim kaosom, na kojeg Krušvar nije sviko jer je dosad uvijek bio gost, a ovo mu je prvo konvencijsko doma?instvo odnosno organizatorstvo, postavljam pitanje doti?nom ho?emo li, kada i gdje imati okrugli stol (nešto se zbr?kalo s dvoranama i terminima, potpuno nebitno, uostalom), na što doma?in uzvra?a pani?no-mole?ivim pogledom bez rije?i.

Na to sam kazao, za što preuzimam svu moralnu i materijalnu odgovornost: "Dobro, onda proglašavam okruglim stolom bilo koje mjesto unutar konvencijskog prostora gdje barem troje ljudi u bilo koje vrijeme razgovara o SF-u". Uslijedio je pogled ispunjen zahvalnoš?u na razumijevanju, i u nastavku ve?eri smo se sasvim lijepo zabavljali ?avrljaju?i kojekuda tkogod s bilokimgod, i bilo je OK. Krušvara treba pohvaliti za sve što je u?inio za pripremu konvencije, a još više za sve što je podnio tijekom konvencije, uglavnom sam, a ne dijele?i frustraciju s još trideset ljudi kao što to ipak biva na Sferakonu i Istrakonu.

Eto, tako je to bilo.

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
davez
Ewok
Posts: 36
Joined: 18 Apr 2004, 16:48

Unread post by davez »

davors wrote:Da ne ispadnem opet lik u nekoj pri?i, evo i moje verzije doga?aja:
Kad si inspirativan. :iconbiggrin:
davors wrote:Kru[?]vara treba pohvaliti za sve [?]to je u?inio za pripremu konvencije, a jo[?] vi[?]e za sve [?]to je podnio tijekom konvencije, uglavnom sam, a ne dijele?i frustraciju s jo[?] trideset ljudi
Kru[?]var je bio izvanredan, a i ostatak organizacije (pozdrav zloj [?]ankerici :)). Nisam uspio poloviti ni tko je odgovoran za [?]to, [?]to ?e re?i da su organizacijske patnje ispatili u ti[?]ini, ne bi li se raja nezahvalna dobro provela. Hvala im.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

davez wrote:
davors wrote:Da ne ispadnem opet lik u nekoj pri?i, evo i moje verzije doga?aja:
Kad si inspirativan. :iconbiggrin:
:iconbiggrin: tek kad ?itam ovakve tekstove shva?am koliko sam uistinu o?ajno morao izgledati :iconbiggrin:


btw. neki ljudi imaju na raspolaganju neki prostor u Klani. Jel' netko za jednu zimsku konvenciju? U prvom mjesecu, recimo?
Da je zovemo ICEKON :uzdravlje:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Dagon wrote:za razliku od nekih likova koji su ispuštali neartikulirani urlici opo hodnicima.
To su bile naše hostese i animatori :wave:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Davor: htjela sam kazati da si mi uzeo rije?i iz usta samo [?]to ja ne znam tako lijepo izraĹžavati se. I hvala na dru[?]tvu. :)
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zoran wrote: btw. neki ljudi imaju na raspolaganju neki prostor u Klani. Jel' netko za jednu zimsku konvenciju? U prvom mjesecu, recimo?
Da je zovemo ICEKON :uzdravlje:
Fucka[?] Icecon koji nije u Finlandu. :;
At last, the stars are finally right...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pusti Finsku, i u Hrvatskoj bude dosta hladno. Dodu[?]e, ne toliko da bi ovaj smajli? konzumirao votku:
:uzdravlje:

Ideja je izvrsna, ina?e. Ve? vidim kako ?emo kroz Gorski Kotar saonicama na konjsku zapregu...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Da, ali hrvati ne znaju piti.
At last, the stars are finally right...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Dagon wrote:Da, ali hrvati ne znaju piti.
MoĹžda i bolje...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ĺ alu na stranu, dobrih konvencija uvijek je premalo. Sjajno je [?]to se Rikon vratio, za koju godinu 2004. bit ?e zaboravljena, a ostat ?e jo[?] jedna sjajna tradicija!
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

Dagon wrote:Da, ali hrvati ne znaju piti.


:shock: pa de nam ti pokaĹži-moĹžda ve? na icekonu :iconbiggrin: :headbang: :ocasion:
sorry zbog gramatike
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zoran wrote:btw. neki ljudi imaju na raspolaganju neki prostor u Klani. Jel' netko za jednu zimsku konvenciju? U prvom mjesecu, recimo?
Da je zovemo ICEKON :uzdravlje:
Uvijek za. Samo javite na vrijeme i obavezno na internet stavite raspored autobusa od Rijeke do Klane.

Nego, o kakvom i ?ijem prostoru je rije?? Možda napraviti novogodišnju SF konvenciju?
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

U slucaju realizacije te ideje, ja se prijavljujem za rezanje SF/fantasy likova iz santi leda motornom pilom.
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
Post Reply