RIKON 2005. (ne)službena najava

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

davez wrote: Okrugli stol o hrvatskom SF-u nije odrĹžan jer je Ĺ vel ostao u Zagrebu, pa nije bilo dovoljno ljudi za dijalog.
Nie valjda? :scratch:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

dakle, dagi, nisam od tebe o?ekivala sabotažu!
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Khm, nisam mogao do?i... Ispri?ao sam se barem Ši[?]ki, ra?unaju?i kako ?e on preuzeti okrugli stol na sebe. Žao mi je.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ma gle, nisi ti kriv ak se nisu uspjeli sna? :; :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

O?ito, manjkala je kriti?na masa. Nema veze, nastavljamo u Pazinu.
:uzdravlje:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Dagi wrote:
davez wrote: Okrugli stol o hrvatskom SF-u nije održan jer je Švel ostao u Zagrebu, pa nije bilo dovoljno ljudi za dijalog.
Nie valjda? :scratch:
:iconbiggrin: pa ti si jedina osoba koja uz Šišovi?a uspije do?i do rije?i. Tako da nije bilo smisla bez tebe. A i ja sam u klju?nom trenutku bio usred (dez)organizacijskog kaosa pa mi je najlakše bilo ne održati ga :ocasion:

A zamisli da smo ga održali. Ne biš mogao re?i da si bio na svim okruglim stolovima :iconbiggrin: Budi nam zahvalan.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

davez wrote:moglo se pušiti i po hodnicima gdje je to navodno zabranjeno.


Stvari koje se NE mogu zapravo su vrlo rijetko zabranjene :scratch:

davez wrote:Zla šankerica je za?arala kockice,
Reci koja je to bila, da joj dam povišicu! :headbang:
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Zoran wrote: pa ti si jedina osoba koja uz Ĺ i[?]ovi?a uspije do?i do rije?i. Tako da nije bilo smisla bez tebe.
?uj, on i ja smo podijelili teritorij: njemu pripada uz more, meni kontinentalni dio. Dodu[?]e, ne znam [?]to bi bilo kad bi se kakva konvencija odrĹžala u Oto?cu...
Zoran wrote: A zamisli da smo ga odrĹžali. Ne bi[?] mogao re?i da si bio na svim okruglim stolovima Budi nam zahvalan.
Pa i jesam. :iconbiggrin: Ovako se mogu pripremati za idu?i!
User avatar
davez
Ewok
Posts: 36
Joined: 18 Apr 2004, 16:48

Unread post by davez »

Zoran wrote::iconbiggrin: pa ti si jedina osoba koja uz Ĺ i[?]ovi?a uspije do?i do rije?i. Tako da nije bilo smisla bez tebe.
E, da. Falio je konvencijski bilten da to objavi pod naslovom: "Ĺ i[?]ovi? odbio pri?ati sam sa sobom!" :iconbiggrin:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Zoran wrote:
Dagi wrote:
davez wrote: Okrugli stol o hrvatskom SF-u nije održan jer je Švel ostao u Zagrebu, pa nije bilo dovoljno ljudi za dijalog.
Nie valjda? :scratch:
:iconbiggrin: pa ti si jedina osoba koja uz Šišovi?a uspije do?i do rije?i. Tako da nije bilo smisla bez tebe. A i ja sam u klju?nom trenutku bio usred (dez)organizacijskog kaosa pa mi je najlakše bilo ne održati ga :ocasion:
a što je s žiljkom :blob:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

davez wrote:
Zoran wrote::iconbiggrin: pa ti si jedina osoba koja uz Ĺ i[?]ovi?a uspije do?i do rije?i. Tako da nije bilo smisla bez tebe.
E, da. Falio je konvencijski bilten da to objavi pod naslovom: "Ĺ i[?]ovi? odbio pri?ati sam sa sobom!" :iconbiggrin:
E, to bi bila neistina. Jer sam i ja bila izrazila Ĺželju za sjedenjem za okruglim stolom, [?]to je Davor podrĹžao, ali moje predavanje je trebalo biti na programu istovremeno s okruglim stolom. Pa na kraju nije bilo ni jednog, ni drugog.
At last, the stars are finally right...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

:iconbiggrin: tvog predavanja nije bilo, jer ti ga se nije dalo održati pa si samo napravila najavu filmu. Druge zapreke nije bilo.
User avatar
davez
Ewok
Posts: 36
Joined: 18 Apr 2004, 16:48

Unread post by davez »

Dagon wrote:
davez wrote:E, da. Falio je konvencijski bilten da to objavi pod naslovom: "Ĺ i[?]ovi? odbio pri?ati sam sa sobom!" :iconbiggrin:
E, to bi bila neistina.
Koje od dva zna?enja?

a) Ĺ i[?]ovi? se posva?ao sam sa sobom i sad ne razgovaraju
b) Ĺ i[?]ovi? je htio razgovarati s barem jo[?] jednom osobom
Dagon wrote:Jer sam i ja bila izrazila Ĺželju za sjedenjem za okruglim stolom,
Popularni ti okrugli stolovi, pogotovo ako ih se stavi u vrijeme kad ljudi vi[?]e ne mogu stajati nad stolom. :iconbiggrin:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zoran wrote::iconbiggrin: tvog predavanja nije bilo, jer ti ga se nije dalo odrĹžati pa si samo napravila najavu filmu. Druge zapreke nije bilo.
Ĺ ta se jadi[?], nitko ne krivi tebi. A tko bi normalan bio sposoban odrĹžati suvislo predavanje u 21.00. Uostalom, ionako tad na TV-u bio nogomet.
At last, the stars are finally right...
Post Reply