SF klub "Branko Belan" u Splitu

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Pokušali bi to napraviti u 10-om mjesecu.
ako govoriš o konu u 10. mjesecu, predlažem da porazmislite o baš tom terminu, budu?i da se rije?ani ve? neko vrijeme prijete o obnovi rikona koji bi baš tada išao, a esekon je po?etkom 11. (obi?no u prvom tjednu)

ima još mjeseci u godini..
istrakon je u 3., sferakon u 4., zašto sikon (splikon? splitkon? :dontknow: :angel: ) ne bi išao u 5. mjesecu?

:uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Defiant
Ewok
Posts: 14
Joined: 18 Sep 2004, 23:21

Unread post by Defiant »

zasto ne u 9 mjesecu, a ne skroz tamo u 5... mislim, ako se vec mora pokoravat drugim konvencijama :!: :scratch:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Defiant wrote:zasto ne u 9 mjesecu, a ne skroz tamo u 5... mislim, ako se vec mora pokoravat drugim konvencijama :!: :scratch:
pa ne radi se o pokoravanju konvencijama, ve? fandomu :; valjda želite posjetitelje, a posjetitelji žele i na razne konvencije .. ako su tri konvencije zgusnute u kratkom periodu, do?e do situacije da se mora birat, što zbog financija, što zbog vremena, a što se mene ti?e, ja ne bih birala, radije bih išla na sve :wave:
Instant Geek. Just Add Coffee.
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

Unread post by borgman »

:angel: slaĹžem se sa svim navedenim ([?]to moĹže samo asimilirani borg). Vjerujem kako su datumi tek iza 10-og mjeseca izvedivi iz raznih organizacijskih razloga :scratch: ali...kao i uvijek ono ali...najprije treba skupiti sve potrebne ljude, a onda ?e ionako biti ideja i mogu?nosti vi[?]e...?ista matematika:-)))
Sada prikupljam novake :headbang: :mrgreen: :mrgreen:
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Defiant wrote: zasto ne u 9 mjesecu, a ne skroz tamo u 5...
Problem je što su ve?ina posjetitelja SF konvencija studenti, a u 9. mjesecu su ispiti tako da ?e malo tko i?i potrošiti vrijeme na to. S druge strane, ako napravite konvenciju tokom godine, dobar dio "vaših" studenata ?e biti na studiju u Zagrebu, dok ?e, ako je napravite u ljeto, dosta njih biti doma. S tre?e strane, dosta ljudi ide iz Zagreba na Istrakon pa bi ovi mogli spojiti odlazak ku?i za vikend sa Splikonom...

Isto tako, pri izboru datuma imajte na umu da je (ponekad) u 2. mjesecu Kutikon, iako zasad malo tko ide tamo. Dakle "slobodni" mjeseci su sije?anj (malo tricky zbog Nove godine), period svibanj-rujan (s tim da su tu negdje i Dani fantasti?ne književnosti u Pazinu) i prosinac. Meni bi, recimo, bilo skroz kul do?i u Split u prvoj polovici 12. mjeseca.

A razmislite i o revolucionarnoj ideji da organizirate esefi?ni do?ek Nove godine - ako Englezi mogu imati Eastercon, zašto ne bi Dalmatinci imali Novakon? Doduše, možda bi problem bio prostor... I još neke stvari. Pa razmislite.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

S druge strane, ko što re?e Ire, najbolje bi bilo nekad na ljeto. More i tako to :)
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

ire wrote:
Pokušali bi to napraviti u 10-om mjesecu.
ako govoriš o konu u 10. mjesecu, predlažem da porazmislite o baš tom terminu, budu?i da se rije?ani ve? neko vrijeme prijete o obnovi rikona koji bi baš tada išao,
Kon je obnovljen i ide baš tada. Program se nazire, zapravo u osnovnim crtama bih ga mogao staviti do kraja 8. mjeseca na net.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Mislim da sam negdje pro?itala da ?e Festival fantasti?ne književnosti bit pomaknut u srpanj...

Ne znam baš za kon po ljeti u Splitu - tko nije iz Splita mogao bi sam gledat da se ide kupat :iconbiggrin:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Recimo, oko 25. kolovoza? Nije vi[?]e prevru?e, za u?enje studenti imaju jo[?] vremena, srednjo[?]kolska populacija se okupila (a [?]kola jo[?] nije po?ela), smje[?]tajni kapaciteti nisu pretrpani...
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

Unread post by borgman »

:headbang:
zna?i ima Vas :angel:
Ma napraviti ?emo ga mi (mislim Con), ?im prije. Mrzim pau?inu u Splitu.
A tko do?e do?e, tko nas pozdravi i poĹželi sre?u, opet dobro. To je tek prvi poku[?]aj... :uzdravlje:
Svaki prijedlog je paĹžljivo pro?itan, pripremljen za raspravu i biti ?e razmotren :angel: (kako to politi?arski zvu?i) :scratch:

:mrgreen: :mrgreen: :flower:
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Nimrod wrote:Ne znam baš za kon po ljeti u Splitu - tko nije iz Splita mogao bi sam gledat da se ide kupat :iconbiggrin:
kon na plaži :headbang:
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Valkana Beach.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Nimrod wrote:Mislim da sam negdje pro?itala da ?e Festival fantasti?ne književnosti bit pomaknut u srpanj...
Pazinski festival fantasti?ne književnosti 2006. ?e biti u kolovozu, vikend neposredno prije Velike gospe (zbog veze s vampirima, Kringom i njihovim tamošnjim feštama)

Davor
*Istria is a state of mind*
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

klub u Splitu...opet radi

Unread post by borgman »

:flower: Klub Libertas opet radi pa se imamo gdje i okupiti. Tijekom ovog tjedna ?u kontaktirati i ostale, pa bi jedno okupljanje moglo pasti slijede?i ponedjeljak/?etvrtak :uzdravlje: :mrgreen:
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
Post Reply