Dobrodošli u svijet BiH SF fandoma

Stjecište SF fanova iz BiH.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

?estitke!
:uzdravlje:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Kako bi na odmoru?
Vrlo lijepo. Od deset dana jedan i pol je padala kiša, a more nije bilo pretoplo, ali ni prehladno. Snimio sam neke lijepe fotke pa ?u ih staviti negdje prvom prilikom.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:
Kako bi na odmoru?
Vrlo lijepo. Od deset dana jedan i pol je padala kiša, a more nije bilo pretoplo, ali ni prehladno.
grrrrrrrrrrrrrrrr
meni oba dana pada kiša, sije sunce, pada kiša, sija sunce
annoying
što me doduše nije sprije?ilo da se kupam
al mi je malo hladnjikavo

:?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

I da, ?estitke i o mene. :uzdravlje: :uzdravlje: :uzdravlje:

Kad ?e neki kon? :ocasion:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Kad ?e neki kon?
?im skupimo 25 ?lanova. :iconbiggrin:
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Za pokrenuti konvenciju, pet-[?]est ljudi je dosta.

Za odrĹžati konvenciju, eh, da: tu treba minimalno dvadesetak ljudi. No, bez brige. Obje konvencije koje sam koliko-toliko vidio "iznutra", Sferakon i Istrakon, radi niz ljudi koji kroz godinu nisu aktivno angaĹžirani kao ljubitelji SF-a, no rado sudjeluju u organizaciji konvencije.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Za održati konvenciju, eh, da: tu treba minimalno dvadesetak ljudi.
Zavisi kakva je konvencija. Za doga?aj manjeg opsega od Sferakona ili Istrakona vjerojatno dosta manje. Možda bi Vanda tu imala što za re?i :)
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Prvo ?emo da do?emo mi na jednu va[?]u konvenciju i vidimo kako to izgleda pa ?emo tek onda da planiramo neku u bosni.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Dobrodo[?]li! :uzdravlje:
User avatar
scififilip
Hani
Posts: 83
Joined: 27 Jul 2006, 10:23
Location: Beograd
Contact:

Re: Dobro do[?]li u svijet BiH SF fandoma

Unread post by scififilip »

Poštovanje fanovima naučne fantastike iz Bosne.Evo malog doprinosa iz Srbije a u vezi vaše sf scene.Koliko sam primetio nigde ne spominjete sjajan sajt koji imaju star trekovci iz Bosne konkretno iz Sarajeva( http://www.startrekbih.com.ba).
p.s posetite naš sajt http://www.sciencefiction.org.yu odakle možete i daunlodovati naš fanzin TERRA prva 3 broja. 4 br. je u celokupnosti posvećen Star Trek-u(220 strana) izdali smo ga u decembru 2007 i okačićemo ga na sajt u 2008 g.
Svetislav Filipović-FILIP osnivač i predsednik udruženja građana Fanovi naučne fantastike SCI&FI iz Beograda :kava:
Udruzenje gradjana Fanovi naucne fantastike Sci&Fi iz Beograda-Srbija.Posedujemo veliku kolekciju knjiga,cd-a,postera i sl.Organizujemo konkurse,predavanja,tribine.Zelimo saradnju sa fanovima iz Hrvatske.
Post Reply