SF klub "Branko Belan" u Splitu

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

SF klub "Branko Belan" u Splitu

Unread post by Izitpajn »

Bilo u "Slobodnoj Dalmaciji":
Fantasti?no druženje

Društvo za fantasti?nu umjetnost "Branko Belan", utemeljeno još 1988. godine, ponovno radi punim zamahom, pa se ?lanovi nadaju da ?e mu se pridružiti i brojni novi ljubitelji znanstvene fantastike i fantastike uop?e. Smisao rada ovog društva je propagiranje i populariziranje nepravedno zapostavljenih izraza znanstvene fantastike i ?iste fantastike kao i poticanje i okupljanje mladih ljudi u kreativnom radu.
? Kroz rad ovog kluba ?esto organiziramo projekcije filmova znanstvene fantastike, tribine i okrugle stolove, a ove godine imamo u planu i održavanje SF konvencije. Pozivamo sve zainteresirane koji žele sura?ivati i objavljivati svoje tekstove, pri?e, eseje, prikaze knjiga ili filmova neka se jave u klub. Sastajemo se svake srijede, u 19.30 sati, u prostorijama Libertasa ? Obala hrvatskog narodnog preporoda broj 10, prvi kat ? kazao je voditelj kluba dr. Zdeslav Benzon.
? Drago mi je da smo ponovno aktivirali ovaj naš klub jer se ovdje na najbolji mogu?i na?in utroši slobodno vrijeme, a što je još važnije, imate s kim podijeliti gledanje na budu?nost, fantastiku i sadašnjost ? kazao je Željko Perojevi? zvani ?arli.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Zna[?] onu: Bog daj ve?i kup!
A. Ziljak
ban

Unread post by ban »

eno ti ga veliki kup na naslovnici --> http://nosf.net/ ;)
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

Unread post by borgman »

:flower:
Ja bio na toj duplerici u Slobodnoj.

Ponovno guramo klub, imamo i nekakve ideje, i krajnji cilj bi bio mali CON u Splitu. U to ime pozivam sve splitske SF manijake da se pridruĹže i uz :uzdravlje: pomognu.
:mrgreen: Ideja vjerujem nije lo[?]a, a i klubu treba malo "goriva i svjeĹže krvi" :angel:
Svi koji Ĺžele u tome sudjelovati na bilo koji na?in, adresa je tu, pisati znam, a znam ?ak i mjesto gdje ?emo se prona?i u rujnu.
Zato :mrgreen: :mrgreen:
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

Aleksandar Žiljak wrote:Bog daj ve?i kup!
o?ete li biti ljubazni i prevesti ovo :x
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
ban

Unread post by ban »

Zeljko wrote:o?ete li biti ljubazni i prevesti ovo :x
Neprevodiva igra rijeci ;) Radi se o sintagmi koju je u fandomu najvise upotrebljavao Krsto A. Mazuranic, najpoznatiji kao drugi i najomiljeniji urednik Future a cini mi se da je bila i rubrika u Futuri tog naslova. Izraz se u fandomu upotrebljava kao izraz radosti sto se negdje u fandomu okuplja neka veca kolicina ljudi oko nekog kluba, konvencije ili slicno osobito ako takve aktivnosti tamo dugo nije bilo.
ban

Unread post by ban »

Forza Spalato :headbang:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ajde i da južnije ima okupljanja :uzdravlje:
ali ako ?ete kon radit, bogamu nek bude po ljetu pa da imam izgovor za na more :headbang:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Defiant
Ewok
Posts: 14
Joined: 18 Sep 2004, 23:21

Unread post by Defiant »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ako bude sta, mislim da nece bit los odaziv...
Image
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

Unread post by borgman »

:uzdravlje: Nego. Poku[?]ali bi to napraviti u 10-om mjesecu. Taman ?e zavr[?]iti turisti?ka guĹžvara (sve je zatrpano stranim autima).
Moramo skupiti [?]to vi[?]e radilica kako bi tu na[?]u "CON kocku" pokrenuli, a i da ostavimo nekakav pisani trag svoga postojanja :headbang:
U privla?enju novih ?lanova sve je dozvoljeno :angel:
?ak i besplatno pivo i kikiriki:-))
-WANTED
-only alive
-SF fans in Split
-for light work, and a lot of pleasure

:mrgreen: :mrgreen:
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

Unread post by borgman »

ire wrote:ajde i da juĹžnije ima okupljanja :uzdravlje:
ali ako ?ete kon radit, bogamu nek bude po ljetu pa da imam izgovor za na more :headbang:
:x eh te Ĺžene, treba joj izgovor za na more...ma tko bi to razumio :angel:
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

eh te Ĺžene, treba joj izgovor za na more...ma tko bi to razumio
Ma nisu ba[?] sve takve. Ire ti je posebna pri?a :iconbiggrin: ili da se na drugi na?in izrazim ona je onaj izuzetak koji potvr?uje pravilo. :iconbiggrin:

Mada kada se malo bolje razmisli i nije lo[?] taj njen izgovor. :?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

borgman wrote:
ire wrote:ali ako ?ete kon radit, bogamu nek bude po ljetu pa da imam izgovor za na more :headbang:
:x eh te žene, treba joj izgovor za na more...ma tko bi to razumio :angel:
trebam izgovor za more zbog posla/u?enja :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Ire ti je posebna pri?a belj ili da se na drugi na?in izrazim ona je onaj izuzetak koji potvr?uje pravilo.
:scratch:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply