batman begins

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

batman begins

Unread post by corwin »

nije lo[?],stvarno nije lo[?],jest da su mogli na?i negu drugu gavnu glumicu (ova djeluje poprili?no posrano,cura mi kaĹže da glumi u nekoj teen sapunici) ali sve u svemu poprili?no uvjerljivo,?ak se nevide toliko nacrtani djelovi,[?]to je rjetkost u zadnje vrjeme
sorry zbog gramatike
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Re: batman begins

Unread post by Dagon »

corwin wrote:...ova djeluje poprili?no posrano,cura mi kaĹže da glumi u nekoj teen sapunici...
To ti je zaru?nica Toma Cruiza. ;)

Nat
At last, the stars are finally right...
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Meni je film zakon, najbolji Batman do sad. Ina?e, dobar film, izvan Ĺžanra; reĹžija je super, a doti?ni Christopher Nolan je svakim filmom sve ve?a faca me?u redateljima.

Istina, Katie Holmes je bezveze, ali budimo realni, jedva da se pojavljuje u filmu. To je najve?a mana scenarija.

Zabavili su me SW dijelovi, kad Liam Neeson brije "Nau?i prevladati strah", "Otkrij snagu u sebi da se bori[?] protiv straha"... ?ovjek bi pomislio da je pobrkao filmove u kojima glumi :!:
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

ova djeluje poprili?no posrano
Što se ti?e Katie, možda nije klasi?na ljepotica, ali ima odre?eni šarm i mislim da joj je 'sjela' uloga poštene, senzibilne 'uvijek-borac-za-pravdu' djevojke.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Christopher Bale (ili kakogod da se to piše) je bez veze
Instant Geek. Just Add Coffee.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Ina?e, screenplay se može na?i na Kazaau, a napisao ga je David Goyer (Blade, Blade 2, Blade: Trinity). Trenutno kruži ona PDF verzija od 194 kb.
ban

Unread post by ban »

nemojte reklamirati wareze na forumu
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

nemojte reklamirati wareze na forumu
Ispri?avam se...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Pogledah i ja, sa malo zakašnjenja. Svidio mi se, ?ak mi je za nijansu bolji i od Burtonovog Batmana. Bale jest malo zakazao(pomalo je neuvjerljiv), ali mi je Neeson bio odli?an. I sami rasplet je bio neo?ekivan, barem meni, pa je i to plus
Post Reply