Star Wars III - Revenge of the Sith

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Star Wars III - Revenge of the Sith

Unread post by Ire »

no? jel gledao tko?

evo zabavan review. ima i nekih spoilera, ako se to tako može re?i za film za koji ionako znamo kako završava i slijedi ..

http://www.locusmag.com/2005/Features/0 ... _Sith.html

Image
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

evo ja sam ga gledala.

2x

zasad...


pa onako, odli?an je, no nismo ništa manje ni o?ekivali. nema previše naganjanja letjelicama, ima 7 odrezanih ruku. obi wan izgubio 3 ogrta?a.
odli?ni fajtovi ma?evima... što još? ah da nema previše ljubavno-ljigave patetike izme?u padme i anakina. po mom mišljenju, mogli su komotno od ta tri filma napraviti jedan i pol i malo više prikazati vladavinu sitha.

ah da,
1. put sam bila na premijeri u pono? i unato? svemu zaspala kad je po?ela neka pateti?na scena izme?u padme i anakina, ali prvi ja?i zvuk me probudio, tak da sam možda odspavala minut-minutu i pol :(
no...
2. put, zaspim na istom mjestu, probudim se na istom mjestu.. :scratch:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Aranel wrote:1. put sam bila na premijeri u pono? i unato? svemu zaspala kad je po?ela neka pateti?na scena izme?u padme i anakina, ali prvi ja?i zvuk me probudio, tak da sam moĹžda odspavala minut-minutu i pol :(
no...
2. put, zaspim na istom mjestu, probudim se na istom mjestu.. :scratch:
to se meni dogadjalo 10 puta s Odyssey-om.
Majmuni razbiju kosti, kadar se prebaci na svemirski brod, olovka pocinje da pluta u bestezinskom stanju a Alen zaspe kao beba nakon cokolina.
:shock:
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
The Gnome
Ewok
Posts: 23
Joined: 24 Mar 2005, 11:01
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by The Gnome »

Majmuni razbiju kosti, kadar se prebaci na svemirski brod, olovka pocinje da pluta u bestezinskom stanju a Alen zaspe kao beba nakon cokolina.
mmm... cokolino...
"Without sorrow for breaking, there's no joy of remaking"
-Gervasious Bartholomeous Maximilian Ullysses Alexander "Eban"."The Gnome" Mutzchenzchazchazhechenhaggen
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

ja ga kupim pa tu i tamo kad me pukne pojedem malo za dobra stara vremena :iconbiggrin: :headbang:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

dobro jel ovo topic o SW ili ?okolinu?

moderator??
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

o?ito je ?okolino bolji od SWIII
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

A medolino je još bolji! :binky:
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

A da preimenujemo topic u Revenge of the Shit :) ?

Mislim, stvar je vrlo prosje?na, mogla je biti i gora, ali definitivno i bolja. Da, utjerali su Christensena u red, pa malo podsje?a na Mark Hamila u Episode VI, i Palpatine se vidljivo zabavlja sa svojim bad-guy manirizmom. A Natalie Portman se cijelo vrijeme drĹži k'o da joj je netko utjer'o metlu, a ona ne zna [?]ta bi s time, i sve je skupa razvu?eno i prenatrpano detaljima, i vizualnim i sadrĹžajnim, i onda je rezultat da se ?ovjek nakon ?uku i pol po?ne pitati kad ?e to ve? jednom zavr[?]iti.

Politika naivna do jaja, ti jediji nisu u stanju ni[?]ta efikasno predosjetiti i poduzeti, po prilici bi hrpa boy-scouta lak[?]e s Palpatinom na kraj.

Problem je [?]to je Lukas u epizodama IV-VI ipak imao neka financijsko-tehni?ka ograni?enja, [?]to ga je sprije?ilo da se rasipa do kraja. Ovdje se on moĹže igrati koliko ho?e i to i radi, ali onda stradava prio?a, koja je ina?e tanka.
A. Ziljak
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

A ja ba[?] otpriliki u isto vrijeme pogledah da DVD-u "SKY itd.", pa mi puno vi[?]e leglo podjebavanje izme?u Polly i Skyja, nego sve ono toboĹže srcedrapanje izme?u Padme i Anakina.

Nat
At last, the stars are finally right...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

meni je bio ?ist ok
ma zar je stvarno neko o?ekivao ne[?]to osobito
pa vidili smo prva dva tako da smo se mogli
pripremit za tre?i
mene je jedino zasmetalo kojom su brzinom
posmicali jedajie ja bi od toga napravio
alamo tj. siget ali nisam ja reĹžiser
no sve u svemu zabavni filmi?
sorry zbog gramatike
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Napokon i ja pogledah film. I da budem iskren, bolji mi je no što sam o?ekivao. Definitivno je bolji od Fantomske prijetnje i Klonova, ?ak bi se mogao i mjeriti sa orginalnom trilogijom.
Naravno, film ima mana al koji nema.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

samo mu ime sve govori o kvaliteti

Osveta Ĺ ita :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply