Alpha Centauri by E-mail

Igre na forumu.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Alpha Centauri by E-mail

Unread post by Izitpajn »

Brumiko wrote:Ako ima dobrovoljaca za lagani SMAC PBEM, slobodno nek se jave! Napomena: volim igrati na srednjoj mapi nalik standardnoj, s isključenim pojedinim premoćnim tajnim projektima te sa znatno smanjenim dometom onih padobranskih (drop) komponenti na raznim postrojbama.
Okej, kako to radi? Pogledao sam u multiplayer i ima samo varijante preko modema i slično.

I, da, baš bi i mogli pokušati. Trajat će i bit će sporo, ali bar neće oduzeti puno vremena po danu...
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Alpha Centauri by E-mail

Unread post by Brumiko »

Izitpajn wrote:
Brumiko wrote:Ako ima dobrovoljaca za lagani SMAC PBEM, slobodno nek se jave! Napomena: volim igrati na srednjoj mapi nalik standardnoj, s isključenim pojedinim premoćnim tajnim projektima te sa znatno smanjenim dometom onih padobranskih (drop) komponenti na raznim postrojbama.
Okej, kako to radi? Pogledao sam u multiplayer i ima samo varijante preko modema i slično.

I, da, baš bi i mogli pokušati. Trajat će i bit će sporo, ali bar neće oduzeti puno vremena po danu...
"Hotseat" je varijanta koja se koristi za PBEM.

Nakon poteza, snimiš igru i šalješ dalje. Lozinkom možeš zaštititi pristup svojem dijelu igre. Ako si više puta učitavao sejvgejm, ostali igrači dobivaju obavijest o tome.

Ja sam igral s prijateljem i bješe sasvim okay! Oduzima sasvim malo vremena, pogotovo na početku. Kasnije potezi dulje traju kako gradiš više baza i stječeš više teritorija, ali ništa dramatično dugo.

Prijatelj je zainteresiran, možda bude još i moj brat.

Moje preference su već izrečene: na prvom mjestu Zak, na drugom Morgan. Prijatelj voli Corazon, ali igrat će mnoge, osim Lala. Buraz voli tetu Deirdre.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Alpha Centauri by E-mail

Unread post by Izitpajn »

Hm, izgleda da ćemo morati imati izvlačenje...

I, da, nisam primijetio ni hotseat opciju, ali sad nisam doma pa ću poledati kad budem. Jel moguće da postoje različite verzije i da moja nema hotseat?

Što se tiče tko će igrati koga, ajde neka svatko napravi listu preferenci pa ćemo smisliti redoslijed...
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Alpha Centauri by E-mail

Unread post by Brumiko »

Izitpajn wrote:I, da, nisam primijetio ni hotseat opciju, ali sad nisam doma pa ću poledati kad budem. Jel moguće da postoje različite verzije i da moja nema hotseat?
Ne bi trebalo.
Ne znam napamet, ali kada dođem doma ću pogledati kako se točno aktivira PBEM.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Alpha Centauri by E-mail

Unread post by Izitpajn »

A ako nekoga zanima kako stvar napreduje, može pogledati ovdje :drunken:
Post Reply