Eto, ba[?] si ne[?]to mislim:

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply

Imate li DSL?

Da, T-com-ov
5
42%
Da, ISKON
0
No votes
Ne, ali èekam da me se netko sjeti
0
No votes
Ne, ali planiram uskoro
1
8%
Ne, ne i ne
6
50%
 
Total votes: 12

MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Eto, ba[?] si ne[?]to mislim:

Unread post by MadDog »

Imate li DSL ili ga jo[?] ?ekate?
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Imam vezetinu na poslu pa ne treba. :iconbiggrin:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja imam internet preko kabelske :headbang:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Re: Eto, ba[?] si ne[?]to mislim:

Unread post by Bojan »

MadDog wrote:Imate li DSL ili ga jo[?] ?ekate?
Ispravi me ako sam u krivu - ali DSL je skuplji (a nimalo bolji) od kabelskog Internete. Osim toga, radje cu se preseliti u kvart koji ima kabelski Internet, nego sto cu Svabama dati jos para.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Re: Eto, baš si nešto mislim:

Unread post by BerislavLopac »

Bojan wrote:
MadDog wrote:Imate li DSL ili ga još ?ekate?
Ispravi me ako sam u krivu - ali DSL je skuplji (a nimalo bolji) od kabelskog Internete. Osim toga, radje cu se preseliti u kvart koji ima kabelski Internet, nego sto cu Svabama dati jos para.
Pozdravi mi vjetrenjace i Sancha.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

nemam, i ne cekam - prednosti Ĺživljenja usred nigdje ni?ega. :iconbiggrin:

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Re: Eto, ba[?] si ne[?]to mislim:

Unread post by Alien2dio »

Bojan wrote:Ispravi me ako sam u krivu - ali DSL je skuplji (a nimalo bolji) od kabelskog Internete. Osim toga, radje cu se preseliti u kvart koji ima kabelski Internet, nego sto cu Svabama dati jos para.
Pripadnik stare skole - "ni zrno zita okupatoru"
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Eto, ba[?] si ne[?]to mislim:

Unread post by MadDog »

BerislavLopac wrote:
Bojan wrote:
MadDog wrote:Imate li DSL ili ga jo[?] ?ekate?
Ispravi me ako sam u krivu - ali DSL je skuplji (a nimalo bolji) od kabelskog Internete. Osim toga, radje cu se preseliti u kvart koji ima kabelski Internet, nego sto cu Svabama dati jos para.
Pozdravi mi vjetrenjace i Sancha.
Nemoj tako... nije ni[?]ta lo[?]e mislio...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

E, ljudi, da se razumijemo, nisam mislio ni[?]ta reklamirati, govoriti niti za, niti protiv, samo da znamo kakvo je stanje...
Nisam uklju?ivao kabelsku vezu u anketu...

Samo - jel' imate (priklju?eno), tj. jeste li se dali navu?i na propagandu (to zbog ovih koji tako misle) i tome sli?no...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Dagon wrote:nemam, i ne cekam - prednosti življenja usred nigdje ni?ega. :iconbiggrin:

Nat
nisi jedina :iconbiggrin:
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Iskon momentalno ne pruza DSL uslugu u mojoj zupaniji. Ja sam im se ljubazno zahvalio na dial-upu s pretplatom od 90 kuna. Stvarno sam se zahvalio u onom polju sto bude za dopisivanje komentara i izrazio zaljenje sto nemaju dsl u mojoj zupaniji, te prikljucio hinetov adsl. Sada surfam po istim cijenama, a imam kvalitetnu i brzu vezu. Nisam Edo Edo majka ni Djuro. Meni ne placaju da ih hvalim, ja ih hvalim, joj razlike, besplatno i darujem im svaki mjesec 70 kuna za spremnost, da ne nabrajam silne impulse kad razgovor nesvjesno prekinem u prvoj sekudni naredne minute. Ali kucne carolije brzog interneta u mome soru daje samo ti-kom (napomena, ime operatera je vazece samo u slucaju ako ne promjene ime do objavljivanja ovog posta). Kad dodje kabl, mozda prijedjem na kabl jer DCM uopce nije monopolist i ja cu ih beskrajno voljeti kao sto volim, cijenim i podrzavam njihovu osjecku ispostavu zvanu Elektromodul koja mi par kvadrata raskopanog parkiralista naplacuje tri kune po satu, a naplatni satovi im rade na osvijesteni ekoloski suncev pogon tako da nikad ne idu tocno vec imaju svoj prirodni ritam, tako da prirodno zakinju. Sustav kaznjavanja radi ko urica preko pozrtvovnih radnika u sivoplavom koji i po kisi i po snijegu daruju svoje vrijeme istoj kompaniji za neznatnu novcanu mjesecnu naknadu koju za sat dva obrnu na jednom malo vecem parkiralistu.
Nakdnadno sam se sjetio. Iako je isto oftopik ali ovom prilikom moram se zahvaliti i svim dvama mobilnim operaterima sto po sitnoj tarifi naplacuju vec placeni parking kojeg oni zovu mparking jer nije red da uzmu od one tri kune.
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Re: Eto, ba[?] si ne[?]to mislim:

Unread post by Bojan »

Alien2dio wrote:
Bojan wrote:Ispravi me ako sam u krivu - ali DSL je skuplji (a nimalo bolji) od kabelskog Internete. Osim toga, radje cu se preseliti u kvart koji ima kabelski Internet, nego sto cu Svabama dati jos para.
Pripadnik stare skole - "ni zrno zita okupatoru"
:mrgreen:
Post Reply