Fudbal

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Eto mene nogomet i dalje ne zanima, ali me zato jako zanimaju borila?ki sportovi, i svaka ?ast Stephanu Leki za današnju pobjedu nad Filhom.
Bogami, od Sappa više nema ništa, ode i Mike Bernardo, a ja mislim da bi Alexey Ignashov mogao i osvojiti ovogodišnji k-1 turnir, premda bi volio da to napravi po ?etvrti put za redom Peter Aerts...
Žao mi je što Botha nije dobio propisne batine, ali bit ?e vremena...
Još da se tu stvarno pojavi i Mike Tyson, to bi moglo bit slavlje za sve poštovatelje borila?kog sporta, a i pretplatnike na "Budo Intenational" ;)
Što se ti?e nogometa, meni recimo taj sport izlazi na uši !!
Nemam ništa kontra toga, ali mi je puna kapa tih dosadnih nogometaša i njihovih glupavih manekanki.
Recimo, kada je Cikati? '93. godine osvojio prvi k-1 turnir, malo se o njemu govorilo, a ?ovjeku nikada nisu dali nagradu za sportaša godine, iako je tip dva puta nemilice gazio Ernesta Hoosta, lomio je Satakea, izudarao Dona Wilsona i prebio Adriana Thompsona...
Meni je žalosno što vani ljudi puno više znaju o ovom sportu nego što se to zna kod nas, jer je nažalost još uvijek sve podre?eno nogometu!
Peter Aerts, Ernesto Hoost, Sam Greco, Mike Bernardo, popkojni Andy Hug, Cro-Cop, Mark Hunt, i normalno, Branko Cikati?, sportaši su kojima se klanjam do poda!
Malo sam iskoristio priliku, kad se ve? ovdje može o svemu drugom, što nije vezano za sf.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Eto mene zanima nogomet, kao uostalom i ve?ina sportova pa ?u se osvrnuti na štošta.

Prvo nogomet.
Kao što vidimo, BiH nije uspjela, ipak je Danska prevelika repka za iznenaditi dvaput, iako su joj dani slave odbrojeni.
Hrvatska ?e se opet mu?iti, a baš me zanima koga ?emo dobiti u dodatnim kvalifikacijama. :??:

Što se ti?e borila?kih sportova, evo jednog vrlo korisnog linka. Tu se može svašta na?i, pa uživajte.

<a href='http://www.sherdog.com' target='_blank'>http://www.sherdog.com</a>


P.S.
Ako Mirko pogodi Rusa nogom bilokud, ovaj pada sto posto. Jedino ?e bit gadno ako bude borba u parteru. Tu je Fedor majstor, što je lijepo osjetio Minotaur.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
ixenio
Hani
Posts: 55
Joined: 06 Aug 2003, 12:43

Unread post by ixenio »

Thomas wrote: Ja probo, onu prvu koja je pocela curit... mislim da bi ixenio trebal znat na kolko je gradi i kakvo je iskustvo pa ga moze detaljnije opisat.
Mislim da je oko 28 gradi! Što se ti?e iskustva,treba to doživit,otreznit se, a ne opisivat.Ubija u pojam!
:ph34r:
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Slažem se za Mirka i Fedora... Bit ?e gadno ako Rus, Filipovi?a baci u parter!
Gledao sam nekoliko Fedorovih borbi, i sli?an je Mirku... Jednostavno, taj nikoga ne respektira, i ?isto sumnjam da ?e borba baš nešto brzo bit gotova!
Možda bude pakleno kao i s Minotaurom!
ban

Unread post by ban »

A sta kazete na Mirka Fodora?
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Ili na Ckalju!?
Kada se spominje komedija Ckalja se ne preskace! :D
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Ako nekog zanima, izme?u Fedora i Filipovi?a na kraju ne?e biti ništa!!
Fedor je na treningu slomio nogu, i ?ini se da ?e mu titula zato biti oduzeta, a u ring ?e najvjerojatnije Filipovi? i Minotaur, za upražnjeno mjesto titule najja?eg.
Fedoru slijedi ?ekanje!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislav wrote: Ako nekog zanima, izme?u Fedora i Filipovi?a na kraju ne?e biti ništa!!
Fedor je na treningu slomio nogu, i ?ini se da ?e mu titula zato biti oduzeta, a u ring ?e najvjerojatnije Filipovi? i Minotaur, za upražnjeno mjesto titule najja?eg.
Fedoru slijedi ?ekanje!
jel mirkec jos uvijek nosione mrak gace?? B)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Misliš na ove zadnje crne koje ima, ili na one prije, koje su reklamirale antiteroristi?ku jedinicu "Lu?ko" ?
Još jedan dokaz primitivizma je što su Filipovi?u dali otkaz u policiji!!
Valjda ?e mu ove nove ga?ice bez "Lu?kog" dati snage i sre?e da razori Minotaura. Ako njega ne nokautira odmah nogom u glavu ili ga ne pogodi u rebra, malo teže da ?e do kraja do?i bodovnom razlikom.
Sje?am se jednom davno dok sam rekreativno trenirao kick boxing, dobio sam udarac nogom u bubrege! Ko sad se sje?am svih zvjezdica što sam ih izbrojao, a tip je bio anonimni i rekreativni Spli?o baš kao i ja!
Mogu mislit kako je onima koje pogodi Mirkov udarac!!
ban

Unread post by ban »

Mislav wrote: Sje?am se jednom davno dok sam rekreativno trenirao kick boxing, dobio sam udarac nogom u bubrege!
Mislave, ti me svako malo iznenadis necim.
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

ban wrote:
Mislav wrote: Sje?am se jednom davno dok sam rekreativno trenirao kick boxing, dobio sam udarac nogom u bubrege!
Mislave, ti me svako malo iznenadis necim.
A bila su to davna vremena, pred nekih osam do deset godina kada smo ja i jedan moj frend, s kojim sam stvarno bio jako dobar, brijali na Van Dammea. On je trenirao kod Cikati?a, a ja sam mu u Splitu, u Star?evi?evoj ulici, u njegovom podrumu držao fokusere, a malo i radio zajedno s njim.
Obzirom da je tip bio iz Crne gore, kad se sve sa ratom bilo zakuhalo, jednostavno je otišao iz St-a, i šta se danas s njime doga?a pojma nemam!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislav wrote: Misliš na ove zadnje crne koje ima, ili na one prije, koje su reklamirale antiteroristi?ku jedinicu "Lu?ko" ?
one crveno-bijele extra uske ;) :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislav wrote: On je trenirao kod Cikati?a, a ja sam mu u Splitu, u Star?evi?evoj ulici, u njegovom podrumu držao fokusere, a malo i radio zajedno s njim.
fight club :D nema do znojnih frajera koji se mlate (da ih ne moramo mi zene)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

eh, a nema ni do nauljenih zenskih celjadeta koje se mlate.
:rolleyes:
---------------<br>Osla was

here!
Post Reply