Browser dungeon crawler igra

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
tnicholson
Hani
Posts: 57
Joined: 20 Jun 2014, 13:44
Location: Velez
Contact:

Browser dungeon crawler igra

Unread post by tnicholson »

još jedan projekt sa faksa. Ovaj je malo primjereniji za SF portal jer ima čudovišta, oružja, nema previše magije (nema je uopće) ali čudovišta. Jesam li rekao da ima čudovišta? Da, ima i čudovišta. Nego, probajte, ponosan sam kako sam ovo napravio. Nadam se da će mi donijeti dovoljno bodova za prolaz kolegija.

Igra

Igra se tako da unesete ime, ili nadimak, pozdravnu poruku (nešto kao posljednje riječi :zubo: ) i odaberete težinu. Težina diktira jedino koliko soba imate do kraja tamnice i koliko imate početnoh healtha (veća težina, više healtha). Na početku sobe birate jedno od tri oružja koje vam je nasumično dano (u bazi ih ima šest, a možda ih stavim više) i sa njim možete napasti više puta. Napadate tako da kliknete čudovište, a hoveranjem preko njega vam se pokaže opis čudovišta. Koliko puta možete napasti sa jednim oružjem ovisi o oružju (lakše oružje, više napada, ali manji damage). Bodovi se počinju brojati od 9999 i smanjuju se kako dobivate damage od drugih monstera pa probajte ih što brže uništiti. Health vam se isto smanjuje kako dobivate damage ali umanjen za koliko imate defense.

Kada prođete sve sobe biti ćete upisani u scoreboard koji onda možete. DEFINITIVNO pogledajte scoreboard ako se želite malo nasmijati.

Projekt je inače iz predmeta Baze Podataka.
"Stavio bih i ja ovdje neki citat da sam načitan k'o vi." - tnicholson
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Browser dungeon crawler igra

Unread post by Izitpajn »

Nisi li to prije par dana već stavio na drugom mjestu na forumu?
tnicholson
Hani
Posts: 57
Joined: 20 Jun 2014, 13:44
Location: Velez
Contact:

Re: Browser dungeon crawler igra

Unread post by tnicholson »

OMG MOGUĆE! Zadnjih dana sam izgubljen u prostoru i vremenu. Molio bih moda da !fiju! thread u smeće
"Stavio bih i ja ovdje neki citat da sam načitan k'o vi." - tnicholson
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Browser dungeon crawler igra

Unread post by Izitpajn »

Ma neka, ovu temu ćemo iskoristiti da te malo gazimo.
tnicholson
Hani
Posts: 57
Joined: 20 Jun 2014, 13:44
Location: Velez
Contact:

Re: Browser dungeon crawler igra

Unread post by tnicholson »

Grrrr! :D
"Stavio bih i ja ovdje neki citat da sam načitan k'o vi." - tnicholson
Post Reply