knjiĹžara i cijene

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

knjiĹžara i cijene

Unread post by Den »

Osijek, sitni sati u no?i....
prolazim ja tako pored knjiĹžare Nova i kraji?kom oka uhvatim pola izloga puno stripova, zaokrenem ja nazad (bio na biciklu) i kad sam ugledao cijene skoro sam pao s bicikla

Tali?ni Tom - most na misisipiju p ocijeni od 99kn, a ja ga prije par mjeseci u tiskovoj travici kupio za 39 kn (u katalogu Izvora stoji da je katalo[?]ka cijena 40 kn a puna 65kn

ko tu koga pravi blesavim, kako misle i[?]ta prodati s takvim cijenama
za onog zeca samuraja traĹže 150 kn :!: :!: :!:
Torpedo je ?ini mi se isto oko 100 kn
i onda se izdava?i Ĺžale kako je slaba prodaja, da se ne isplati,.... s takvim cijenama u izlogu ni[?]ta ?udno
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: knjiĹžara i cijene

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Den wrote:Osijek, sitni sati u no?i....
prolazim ja tako pored knjiĹžare Nova i kraji?kom oka uhvatim pola izloga puno stripova, zaokrenem ja nazad (bio na biciklu) i kad sam ugledao cijene skoro sam pao s bicikla

Tali?ni Tom - most na misisipiju p ocijeni od 99kn, a ja ga prije par mjeseci u tiskovoj travici kupio za 39 kn (u katalogu Izvora stoji da je katalo[?]ka cijena 40 kn a puna 65kn

ko tu koga pravi blesavim, kako misle i[?]ta prodati s takvim cijenama
za onog zeca samuraja traĹže 150 kn :!: :!: :!:
Torpedo je ?ini mi se isto oko 100 kn
i onda se izdava?i Ĺžale kako je slaba prodaja, da se ne isplati,.... s takvim cijenama u izlogu ni[?]ta ?udno
Nisu izdava?i krivi. Razlika je trgova?ka marĹža, odnosno zarada trgovcu koji prodaje. U ovoj zemlji nahebu proizvo?a?i, ali zato jako dobro prolaze svi oni paraziti koji posreduju, prodaju i [?]to jo[?] ne.
A. Ziljak
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

ajd da malo ublaĹžim kritiku :oops:
ba[?] sam danas svratio u doti?nu knjiĹžaru (nije mi se dalo ranije jer je u toku rekonstrukcija trga, a i knjiĹžara puna kupaca [?]kolskih knjiga)
u pitanju su tvrdo ukori?ena izdanja, a cijene koje sam spominjao su za ona s mek[?]im uvezom

no kad smo kod izdava?a, najvi[?]e im zamjeram [?]to nedovr[?]avaju zapo?eto
eto primjer Izvori (Mikuli?i?) krenuo je s Lik Orijentom, objavio prve dvije epizode i stao a ja ve? godinama o?ekujem da se pojave ostale epizode (koje imam po raznim stripotekama u crno bijeloj verziji a volio bi imati kolor izdanje)
tu je i dru[?]tvo koje je pet puta u zadnjih 10 godina pretalo ponovno izlaĹženje Plavog Vjesnika i svaki put nekoliko brojeva i nestanu
(neda mi se u drugu sobu da provjerim koliko brojeva koji poku[?]aj - skupi impulsi da ostanem na vezi dok traĹžim stripove) bar da su objavili kompletne epizode po broju pa bi bar imao vi[?]e kompletnih epizoda - fale i one iz kasnijih plavaca (kraj one s vodozemcima [?]to napadaju zemlju i one nakon te su mi nekompletne)
Post Reply