Izitpajn na HTV-u!

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Izitpajn na HTV-u!

Unread post by proteus77 »

Gleda li itko? Ja naišao tek pri kraju pa sam uhvatio tek jedno pitanje koje je uputio ministru :lol:

Riječ je o gostovanju u emisiji "U krupnom planu" posvećenoj obrazovanju, Izitpajn se u fino društvo uvalio, između dvije mlade dame :oops:

Valjda će se moć emisija pogledat na onome HTV na zahtjev :scratch:

Tako da sad ne znam jesam li propustio kreševo, iako ovi hadezeovci imaju đon-obraz tako da ne sumnjam da se Fuchs izvlačio slično kao i na ovom pitanju koje sam uspio pogledati :)

Očekujem iskren odgovor, Izitpajne, je li ministar Lisica i uživo tako odurno ljigav kako se čini? :puca: :x
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Izitpajn na HTV-u!

Unread post by Ire »

ako si čuo samo Izitpajnov zaključak, dovoljno je :lol: :lol2: :notworthy:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
cvicek
Ewok
Posts: 12
Joined: 01 Jul 2008, 08:10

Re: Izitpajn na HTV-u!

Unread post by cvicek »

Moram priznati da sam pomalo iznenađen. Oduvijek sam mislio da je Izitpajnov "zločesti jezik" postoji samo u biltenima i sličnim pisanim medijima, no to opovrgava pogotovo taj njegov završni komentar. :D

Još mi je dobra bila ona simpatična tamnokosa cura (sjedila je s lijeva Izitpajnu) koja je imala zanimljiva pitanja i argumente na planove ministarstva i ministrova objašnjenja, toliko da nije znao napraviti ništa bolje nego tim mlađim gostima bahato odgovarati da nemaju pojma jer su premladi, da nisu stručnjaci i sl, a toj curi u jednom trenutku čak nije dozvolio ni da postavi pitanje.

Uglavnom, Fuchs je ispao u relativno lošem svjetlu, na što se pokušao nekonkretno opravdati na kraju emisije, dok su se ostali gosti, uključujući i Izitpajna, pozitivno iskazali.

Mene zanima da li je Fuchs izrekao kakve komentare Izitpajnu nakon što je emisija završila. :D
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Izitpajn na HTV-u!

Unread post by Izitpajn »

Otprilike je išlo ovako:

On meni krene nešto objašnjavati. Ono, pristojno i prijateljski, sad će on meni objasniti.

Ja njemu kažem otprilike "Iskreno, nakon što ste rekli da inflacija odlikaša nije problem, nisam siguran da ima smisla da vodimo ikakvu diskusiju."

On nastavi nešto objašnjavati.

Dođe netko drugi i počne raspravljati s njim.

Ja se izvučem.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2843
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Izitpajn na HTV-u!

Unread post by Xaotix »

Tko je je propustio, a želi gledati, snimka se može vidjeti na HRT-ovom webu, Emisije na zahtijev.
http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=430

U ovom trenutku snimke još nema, a ako je neće ni biti, znači da je netko jučer prećero :lol:


[EDIT 15.09. kasna noć, rano jutro.]
Napokon stigao pogledati... Izitpajne, što si bio riječit... :vrag:

Ok, cijeli konept mi je od početka bio čudan. Zbunjena voditeljica, Srednjoškolka (kojojse Fuchs skoro pa upucavao), dve brucošice, i ... kako je tu zalutao nastavnik? Toliko o sučeljavanju. Izitpajn je to dobro prokomentirao na svom blogu.

Zašto su te uopće doveli tamo? Izgledao mi je kao da su te doveli zbog alibija, da se ljudi ne zabune i misle da gledaju Parlaonici umjesto U krupnom planu. Jedva da su ti i dali riječ koji put, a zaista sam očekivao i da ćeš uletjeti sa nekim komentarom, pogotovo na raspravu o kurikulumu. No opet, gospon ministar ionako nije odgovorio ni na jedno postavljeno pitanje, zašamarao je sve oko sebe i odšetao.

Šteta dva zaista dobra pitanja koja si mu postavio (Pozitivna elekcija nastavničkog kadra i problem s buljukom odlikaša)
Randomness is strong with this one!
Post Reply